bugün

(bkz: başkan) *
(bkz: burdan lenin i saygıyla anıyorum)
koca pazar gününü bulut, memati ve laz patron ile birlikte limanda geçirmekten dolayı sinire kesmiş kişi.

(bkz: muro)
yapılan testlerle 9 saat toplantıya dayanıp 4 saat uyku ile 1 ay boyunca hala sağlıklı yaşadığı kanıtlanan artık yazarmı diyim nediyim.
(bkz: neyim lan ben)
(bkz: cryptoworks)
(bkz: cryptoworks 2)
bu hafta acer 5520g laptop almış ve muradına ermiş yazardır.
(bkz: aydınlı muro)
yakın çevresinde lord of the kolpa diye tanınan kişi.
hakkında çıkan asılsız iddaları içerlemiş 1.nesil yazar.
(bkz: değerli arkadaş)
sözlügün kuru incir sponsoru.
birilerine mesaj vermek isteyen büyük yazar. iletisinde ' kaçma ! yoksa yorgun ölürsün ' yazıyor ona göre akıllı olun .*
(bkz: baba saygılar)

pek sevdiğimiz, saydığımız yazar. mod kapasitesinde adam.
pazar sabahı ev tadilatı sebebiyle saat 8:00 sularında matkap sesi ile uyanan ve çevresine dehşet saçan yazar.
pazar günü zehir olan asabi yazardır.
pazar günü ben olan asabi yazarmiş.
(bkz: ha$in erkek)
incir yemek isteyen herkesi memleketi olan aydın'a bekleyen, ağaçtan incir araklarken karşılaşılabilecek köpek ısırması gibi durumlarda sorumluluk kabul etmeyecek yazar kişisi.
anemik bünyenin hemoglobin ihtiyacıdır. daha iyisi için (bkz: yok böyle birşey)
diet yapmak uğruna bir bahane bulup hır çıkarıp aç aç yatan inatçı yazar.*
(bkz: faşo aga)
Fotoğrafçı yazar, hem yazar hem çeker, hem de güzel çeker. (fotoğraf yani)
(bkz: ben bugün bunu gördüm)
dilbilgisi ve imla konularında zayıf yazar.
birinci nesil yazar... birilerinin iddia ettiği gibi klavye delikanlısı değil, allahına kadar ege yiğididir, efesidir. bunca yıldır sözlükte kimseye bir terbiyesizliği, saygısızlığı ne görülmüştür ne de duyulmuştur. bir yazarın üslubundan rahatsız olması, onun bile bile yaptığı kötü niyetli yanlışı gözüne sokması, kendi düşüncesini gayet saygılı bir şekilde dile getirmesi kabadayılıksa söyleyecek sözüm yok iddia makamına.
damat hobbit pasa kadar komple bir yazar olmasa da, taktığı at gözlüğü ile onun yerine vekalet edebilecek yazar.
sözlükte ömrü kısa olacak renkdaşımdır. henüz tüm yazılarını okumadım ancak fenerbahçeliliğinden haberdarım. aman kardeşim. şu sözlükte fenerbahçe yazma. şampiyon fenerbahçe diye bkz. verip ceza alan adam var. nereye güvendikleri belli olmadan herkese sataşıp sonra kelle isteyenler var. sen boşver futbol muhabbetini. balinalara yaz. onlarda iyi meme var.