bugün

sözlükte ömrü kısa mısa olmayacak yazar, lan adam zaten 3 senedir sözlükte.
kendinin bi haber olduğu aşkı ile yeni bir aşka yelkan açmıştır, tüm sözlükteki güzel bayan yazarlar asılsız haber yok böle bişi diyen yazardır.
(bkz: cryptload)
askerden dönüşte tüm eşyalarımı yollayacağım koca efe biraderim. yalansız, riyasız, içi dışı bir dağ gibi çocuk... 'abi gitme askere, ben saklarım seni burda' deyişiyle hem korkutmuş hem mutlu etmiştir. la olm ölmeye gitmiyoruz oraya, mayıs sonu bir sepet inciri hazırla. o zamana kadar da imhotep'e dikkat et, sana emanet.
(bkz: çok utanıyorum)
doğum günü olan yazar, artık 26 yaşında.
doğum günü çocuğusu olma isteğini tüm dünyaya haykırmış olan, birdahaki doğum gününe daha güzel dileklerle girmesini istediğimiz, ''yok böyle bir bünye'' insanı. doğum günün kutlu olsun başkanım. birlikte nice senelere...
levent yüksel dinleyip hayata tutunmaya çalışan yazardır.
gün itibari ile amca olmuş yazardır.
affetmenin en büyük erdemlerden biri olduğunu idrak etmiş yazar. insan olmanın haklı gururunu taşıyandır, adam nedir başlığı açılsa yönlendirmeye en çok yakışacak olan kişidir.
slm nbr diye hönkürmek istediğim abi. kraldır.
5 şubat Perşembe günü istanbul'da olacak yazardır
istanbulu yeniden feth etmeye gelen 1. nesil yazar, titre istanbul efe geliyor.
adı efeymiş. 1.nesilmiş. istanbula geliyormuş. 16 ocakta amca olmuş. birde levent yüksel dinliyormuş.
(bkz: deşifren yazar)
(bkz: sözlük beni gözetle)
düzeltme: adı efe değilmiş aydınlıymış ondanmış. adını söylemeyen ama onun dışında herşeyini sözlüğe yazdığına iddiaya gireceğim deşifren yazar.
aydınlı olması sebebi ile efe olan yazardır, adı efe değildir.
geçmiş olsun dualarımız seninle.
en kisa zamanda sagligina kavussun insallah.
(bkz: yusuf yusuf)
öyle oldu böyle oldu hasta olduk, gittik geldik, gittik geldik tedavi olmucak ameliyat dediler iyide ettiler, amelyatda olduk duaları ile yanımda olan yazar arkadaşlarıma çok tekekkür ederim inşallah bitti bu kabus.
(bkz: patronu ile recep ivedik 2 izleyen yazar)
eski dostları gitmesiyle sözlükte yalnız kaldığını düşünen birinci nesil yazardır, ne dersin sözlük gitme zamanımı geldi ne ?
bir yabancı gibi
bir yabancıydık sanki şehrin kaldırımında o soğuk ocak ayında,
bir yabancı gibi baktık birbirimize yüzlerimiz tanıyordu gerçi ifadeleri,
bir yabancı gibi tuttuk ellerimizi, avuçlarımız birbirine aşina hatta üşümesine de,
bir yabancı gibi öptüm seni, nefeslerimiz şehrin kirlilik sinyali veren havsında bir başka şehirdi.

şimdi bir yabancı gibi ayrıldığımız o kaldırımdayım yine soğuk ve yine ocak ayı
şimdi bir yabancı gibi bakıyorum şehrime zaten bu bünye yabancı sensiz bu şehre
şimdi bir yabancı gibi ağlıyorum çünki gözyaşlarım yabancı bu sensiz gözlere
ve kaldırım taşlarına yazıyorum gözyaşlarımla sensizliğimi,
ben ağlıyorum, şehir ağlıyor ben susyorum şehir hala ağlıyor.

crypto
bir masaldı sesinde hece olmak tek hecede hayatı masalsı yaşamak,
sesini duymak için sabahları beklemek, yavaş akan zamanla kavga etmek,
uykusuz gözlerin hayata kapanmasına inat kalp gözü ile bakmak gözlerine,
her gece seni beklemek sensiz saniyeyi yaşanmamış saymaktı bu masal.

bir masaldı yüzündeki gülümseme, ve o an bahçedeki en güzel güle adını vermek,
sana yaklaşınca kalbimin bedenime sığmaması, ve sensizlikteki göz yaşı,
gökyüzündeki saklı gözlerindeki buluttu bu masal, bir martı gibi takip etmekti okumak ,
bir hayat gibi bu masal bu benim elimde değil kalbimin kahramanı sen ve gözlerin.

crypto
bin tane entry'e sahip yazar megaloman kişilik.
bugün zirvede (bkz: aydında neden zirve olmuyor zirvesi 3) tanıştığım yazardır.