bugün

yepyeni bir yedinci nesil yazar. o da fenerbahçeli galiba. iyiki gelmiş. *
elfler hakkındaki bilgisiyle aydınlatan, nesildaş yazar.
(bkz: #7700987) gülmekten yarılmama neden olan yazar.
benim yalan ajans'ın moderatörü olduğumu söylemiş, kendisi hakkında yapılan bir yorum okudum ve bu yorum kendisi hakkında her şeyi anlatıyor sanırım. yorumu zapatusta yapmış. iyi ki yapmış. "bilgili,kültürlü ama araştırma yönü zayıf olan yazar." demiş. iyi ki demiş. biraz daha araştır, iyi araştır denilebilecek bir yazar arkadaşımız olduğu anlaşılıyor. hayır keşke moderator ben olsaydım; ama siteyi hazırlayan beyinlerin hakkını yemeyelim değil mi? bana gelince; benim geriye kalanında gözüm var. hayırdır inşallah.
(#7841344) nolu entrysiyle sus ve yalamaya devam et düzeyinde ayar vermiş nesildaşımdır. yeni ayarlarını beklemekteyiz. koştursun efenim.
Büyük Gs fesatlığı içinde tutuştuğunu düşündüğüm nesildaş yazar...

(bkz: ağır ol yeğenim)
(bkz: coluk cocuk yazarlar)
kendi açtığı başlığa ardarda 3 tane entry girerek gönlümde taht kurmuş yazar.
(#7854337) başlığı açanı, açtığına bin pişman eden yazar.
(#8890798) yüzlerce yanlış tahminin arasından sıyrılıp doğruyu söylemiş yazar. tebrik ediyoruz. hatta fanatik iddiada yazsın.
güzel bir renktaş. hoşgelmiş. hep aklı başında yazmasını ve ömrünün bu semalarda uzun olmasını diliyorum.
not: merak etme takım iyi yolda, daha da iyi olacak. gaz içip uçmaz aykut hoca!*
beşiktaş diplenmişi bir varlıksı.
(#9056127) yüreğimi ağzıma getiren yazardır. yapmayın böyle şakalar, inanıyorum sonra.*
robinho transferi sonrası nereye bok atacağını şaşıran yazardır. bok atacak bir yer bulamayınca beşiktaşlı yazarlara liseli diyerek kendini tatmin etmeye çalışmaktadır. kendisine sene sonunda kadıköydeki geleneksel 2 dakkalık sahte şampiyonluk kutlamasında ve timsah yürüyüşünde başarılar dilerim.
büyüyünce genç fenerlilere üye olacak yazardır.

şu anda entrylerinden anlaşılacağı üzere ergen fenerlidir.
ellerine sağlık yazarı.
(#9505559)
(bkz: ibne basın bunu da yazın)
herkese liseli diyerek eleştirdiğini zanneden,sanırım hayatında hiç liseye gidememiş,muhtemelen ilkokul terk yazar.
incici ve üstelik fenerbahçeli oluşuyla yetmezmiş gibi karşı görüşteki herkesi liseli diye tabir ederek boş bir yazar oldugunu bagıra bagıra söylüyor.
orta okullu yazar.
(bkz: 21 ekim 2010 beşiktaş porto maçı/#9682005)

reklamımı yapmış sağolsun. *
genellemesine katılmasam da benim için söylediği sözler için teşekkür ederim kendisine. fener'li ama seviyorum, ilginç. *
bilecik'e çalıştığım bankaya davet ettiğim yazar. gel bak faizsiz kredi ayarlayacağım sana!... biletini yolluyorum, sen bankaya git orda bekle, inan bana orda olacağım!... *
quaresma terk yazar.
ricardo andrade quaresma bernardo ile ilişki içinde olduğunu düşündüğüm yazar..
(bkz: ne lan bu)
sanırım, ricardo andrade quaresma bernardo ile sevişiyorlar.
sanırım, ricardo andrade quaresma bernardo ile gülüşüyorlar.