entry'ler (444)

football manager serisinde en zengin kulüp olmak

hile yapmadan en zengin lulüp olamak önemli olan.

football manager serisinde en zengin kulüp olmak

yıllardır tek amacım ama bir türlü başaramıyorum arkadaş. arsenal bayern munich gibi takımlarla listede 10 sıra yükselip en zengin olmak kolay. ona sözümüz yok. zaten bende çanakkale dardenelle en zengin olayım demiyorum ama en azından bir atlanta bir real betis ile o tepeye nasıl çıkabilirim hala çözmüş değilim.

türkçe pop a maruz kalmak

şayet 90 lar popsa sıkıntı yaratmayacaktır.

hıçkırığı geçirmek için yapılan tuhaflıklar

ağıza kesme şeker atılması. işe yarıyor şiddetle tavsiye ederim.

ilkokul öğretmeni

tüm akademi hayatındaki öğretmenler arasında öğrencide en çok iz bırakan öğretmendir. yeri asla doldurulamaz. bir çocuğa sevmeyide nefret etmeyide o öğretir.

poz verirken dudakları şekilden şekle sokma modası

aysun kayacının türk kızlarına kazandırdığı en büyük yetenektir.

akdeniz akşamlarına tav olan saf kız

90 lı yılları hasretle özleyen kızdır.

doğum gününe çok önem vermek

hiç bir doğum gününde kişiyi ilk hatırlamasını istediği kişi hatırlamaz bu yüzden o kadar da abartmamak gereken durumdur.

sözlük yazarlarını ağlatan filmler

(bkz: canım kardeşim)

şu film hiç bir zaman hakettiği değeri göremedi sanırım göremeyecekte en çokta buna ağlarım.

facebook ta seni kim silmiş uygulaması

yakında parayla satılmaya başlar. böylece zukenberg servetine servet ekler. twitter karşısında kan kaybeden facebook u bir dönem daha gündemde tutmaya yetecektir diye düşünüyorum.

sürekli türk kızlarına laf atan ezik yazarlar

hala başka çıkış kapısı olmadığını anlamayan yazarlardır.

puan kaybında fenerli bahaneleri

ama bizim uefa kupamız var. yok lan bi dakika bu o değildi.

kişisel gelişim kitabı okumak

daha okuyunca bir boka yarayanını görmedim tahminimce insanları gaza getiren ama uzun vade de hiç bir şey katmayan kitaplardır.

kitap okumayı seven adam

adamın hasıdır. kitap erkeği bozar diyenlere inat sen devam et.

karmate

karadenizin en iyisi değillersede en iyi ilk 5 inden 1 tanesidir. harika ötesi müzik yaparlar. solistleri resul un sesi ise kulak pası siler.

07 ucu olan var mi

yaran facebook iletileri başlığı iyice okunduğunda çoğunun gülmekten yarmayacağı, orta seviyedeki espriler görülecek ve hatta aralarında bazılarının berbat olduğu görülecek ve kendisine hak verilecektir.

endüstri mühendisliği

3. sınıfın ilk dönemi bitecek ve hala hiç bir şey öğrenmediğimi düşünüyorum dedirten mühendislik bölümüdür. allah kerim.

başıma bir şey gelmeyecekse moderasyonu sevmiyorum

uludağ sözlük moderasyonunun liseli veya 18 yaşından küçük olduğu her halinden belli olan yazarlara müsama göstermesi durumundan çıldıran bir user ın sitemidir.

o kadar başaırıszlardır ki ne kadar çok üye o kadar iyi mantığından dolayı bu tiplere ses çıkarmayıp adam gibi yazarların canını sıkmaktadırlar.

uludağ userlarının zeka seviyesi

bazı özel insanlar hariç bir çoğu ilkokul 5 terk durumundadır. şu sözlüğe entry girdiğim tarih aralarında en az 3 5 ay boşluk oluyor. adam gibi yazamıyorum arkadaş bu kadar saçmalayan insan var ve moderasyon gelip hiç bir şey yapmıyor. ama bir maç başlığına a takımı yenmiştir evet koyduk yazın anında silinir forum chat tarzı entry hedesi hödesi yüzünden.

yaran facebook iletileri

çoğu yarmaz userların kafasını mikeyim. aha eksi manyağı olcam kesin.