bugün

cem yılmaz ın "cmylmz" adlı gösterisinin şu günlerde piyasaya çıkmış dvd şekli, 3 ay boyunca sadece avea ve türk telekom bayilerinde satılacakmış, fiyatı KDV dahil 14, 90 YTL imiş.
http://www.chip.com.tr/ko...vea-bayilerinde_6503.html
http://www.youtube.com/watch?v=y66EZ9j91zA
gösterinin belli bir süresinden sonra gülmekten insanın canını acıtan eğlenme biçimi.
http://cmylmz-dvd.blogspot.com adresinden izlenip yarılınabilir.
colin mc lampard yorgo michael zidane digital versatile disc, bilinen adiyla dual layer blu-ray dvd. *

ek: boru degil, onyuzmilyonseksenaltibinucyuzyetmisbesnoktabirbucukvirgulyedi megacigazort.
maalesef izleyicilere yeni bir şey sunmayan gösteridir. hatta ve hatta bir tat bir doku'da cem yılmaz'ın yaptığı seslendirmelerden eser yok. o güzelim kaba saba, esprileri tam anlamıyla gerçeğe dönüştüren seslendirmeler gitmiş yerine ince bir kadın sesine benzer sesler gelmiş.
torrent sitelerinde çokca bulunmaktadır, orjinalini almak cem yılmaz'a yeni bir ferrari almasında fayda sağlayabilir
aham şaham bir şey beklenmemesi gereken dvd' dir. nitekim espriler o kadar da harika değil.
bir boka benzemeyen dvd şeysidir. Boşuna paranızı harcamayın. hatta eşinize dostunuza "hacım versene bende izliyeyim" filan da demeyin. beş para etmez.
güzel bir dvd . uzun sürüyor baya . 2 bucuk saatten fazla. uzun olunca da haliyle zaman zaman sıkıyor. onun haricinde genel olarak başarılı. edininiz, izleyiniz..

edit :harf hatasi
Telekomun desteklediği,cem yılmazın 2 saatlik bir gösterisinin yer aldıgı yanı sıra bonus kısmını içinde bulunduran dvd.
Geçen seneki gösteri olması lazım keza gösteri sırasında hokkabazın daha sinemaya girmediğini ifade etmektedir.
internetten indiregandi yapmanın mümkün olduğu * * cem yılmaz'ın eski yeni gösterilerinden bir karma!
3 saate yakın sürmesine rağmen gülerken zamanın ne çabuk geçtiğine kanıttır.
Gerçektende hakkını vermiş bir dvddir. Cem Yılmaz yine işini iyi yapmış.
cem yılmaz'ın 2001-2007 yılları arasında sahnelenmiş CMYLMZ adlı gösterisinin, mart 2007'de istanbul'da kaydedilmiş bir kopyasını ihtiva eder.
Bariz bir sekilde gayet komik,gayet zekice ve cem yilmaza yakisan tarzda cok ta guzel bir dvd olmustur.Yillardir bir tat bit dokuyla buyumus,o esprileri kimi zaman kullanmis ve izleye izleye bunalmis bunyeye ilac gibi gelmis cok guzel bir gosteri.Begenmeyenleri uygur kardeslerle sahane show u izlemeye davet ediyorum...
(bkz: cem yilmaz dvd 2008)
başlarda oldukça sıkıcı başlayıp sonradan coşan cem yılmaz gösterisinin dvd'de hayat bulmuş halidir. yan rollerde; ışığı gören teyze, tuvalete giden kız, kaldığı yeri söyleyen adam, ürolog, antalya'da serbest çalışan bir adet hemşire bulunmaktadır. ciddi anlamda yarar. izlerken bir şey yiyip içmeyin. zira sonra güle güle gidersiniz.
(bkz: torrent forever)
bir tat bir dokuyu mumla aratan gösteridir. alırken 1 dvd ya da 3 cd olmasına dikkat edin. 2 cd olarak satan bazı yerler de var.*
--spoiler--
bana evladım deme elim ağırdır... sonra bir ışık gördüm...
--spoiler--

kısmı yarmıştır sadece. arada birkaç kaliteli espri de mevcuttur ama genel olarak bir tat bir dokudan aldığım hazzı vermedi bana.
özellike türkiye de kurulacak sperm bankası örneğiyle gülmekten yerlere yatıran videodur.

- neden bunun fiyatı daha fazla ? hımm, zenciden...peki öyleyse...biraz şundan...hımmm...bunu koy...bunu geç...bunu da geç...bundan koy biraz da...hanım yardım etsene biraz ! *
sadece cem yılmaz yaptığında komik olan espirileri içeren dvd'dir. *
bide üzerine böle leblebi "çorumluyuzda"...*
(bkz: ışık görüyorum ışık görüyorum)
(bkz: kaynım bana atladı)
(bkz: hangi don ya)
(bkz: içinde içinde)
2. dvdsindeki ekstraları yardıran olaydır kendisi.
özellikle how to make anadolu rock in ten lessons kısmında gülmediyseniz kaslarda problem var demektir.
izlemek zordur...
bütün cem yılmaz şovlarında olduğu gibi bu da yarmaktadır.