1. 1.
  orta üst sınıf segmentinde asla ve kat'a para verilmemesi gereken bir araçtır. bir kere fransız otomobilidir ayrıca ikinci elde elinizde patlar.
  1 -4 ... steve2
 2. 2.
  2006 ağustos'undan beri kullandığımız, fiyat-donanım oranı harika olan, içi hayvani geniş, güvenlik donanımı eksiksiz, hydractive-3 süspaniyonu ile inanılmaz konforlu ve fonksiyonel araçtır. D segmentte sınıflandırılmaktadır.
  4.74m lik boyu ile istanbul trafiğinde zaman zaman sorun yaratan, cep harçlığınızı otoparklara verdiren, siyah rengi alındığında tadından yenmeyen Citroen modelidir.
  Megane, focus vs. gibi araçlara yakın olan fiyatı ve dolu donanımı cezbedici olup tasarımı insanları birden çok kez kendine baktırabilmektedir.
  Kullanılmadan, genelde kulaktan dolma şekilde bok atılan markanın bir modelidir.
  Haa yokmudur eksisi vardır köy yolu kıvamında bozuk zeminlerde sert kullanılmamalıdır, narin bir araç olduğunu fısıldar sanki.
  1 ... kermit
 3. 3.
  gemi gibi araba...
  biraz önce yanımdan geçti hemen koşa koşa eve girdim, bilgisayarımı açtım. sözlüğe girdikten sonra bu başlığı arattırdım ve bunları yazıyorum. betimlemenin içine sıçtım şu an onun da farkındayım.
  simsiyahtı...
  5 ... coskun373
 4. 4.
  ford focus alacağına üstüne bir kaç bin tl ile sahip ol aracı. zira 1.6lık dizel motoru ve standart lüks donanımları, bir de yenilenmiş kasasıyla oldukça caziptir. fiyatı da malum. lakin servis kalitesi ve mekaniği kullanıcılar tarafından beğenilmez. dez avantajı bu.
  3 ... sari mercedes
 5. 5.
  yolda görüp hayran kalarak satın aldığım araçtır. birçok araba kullandım ama bu keyifte bir araba kullanmadım. sakın diğer markaları eziyorum gibi görünmesin. bu araba bmw 5 serisi gibi yol tutmuyor, e kasa mercedes gibi kendi kendine gitmiyor. ama bu arabaya oturduğun zaman rahatlıyorsun. en basit modelinde bile koltuk seni kavrıyor ve saatlerce oturabilmene olanak veriyor. diresiyon hakimiyeti ise mükemmel, tam kontrol araba kullanma zevki pahabiçilemez. ve son olarakta arabanın kasası, arkadaşım 1 yıl olmak üzere hala gördüğüm zaman bu benim mi diyorum. hiç bir arabam bu kadar kendine bağlamamıştı beni. sonuna kadar tavsiye ediyorum.
  2 ... basketboy8
 6. 6.
  citroen c5
  citroen c5
  citroen c5
  ... protest sanayici
 7. 7.
  c1 e de razıyım. c3 e göre daha güzeldir.
  ... samanta
 8. 8.
  1.6 dizel motorları 112 beygir* gücüne 3600 devirde ulaşabilen yegane araba.
  ... duncan
 9. 9.
  arkadan görünüşü her ne akla hizmetse bildiğin bmw dir.
  ... vigilante8
 10. 10.
  exclusive modeli ile tavan yapmış araçtır. fransız araçlarına soğuk bakan benim gibi insanları yanıltacak bir araçtır. havalı süspansiyonu ile yükseltme alçaltma yapılabilen, her yol şartında aracın yola düz olarak temasını sağlayabilen, masajlı koltuğundan hissedilmeden geçiş sağlayan otomatik vitesine kadar her türlü konforun yaşanabileceği ve değeri sınıfı arabaların çok daha altında olan istisnai bir makinedir.
  1 ... furkancal