1. 1.
    başrollerinde russell crowe ve renee zellweger'in oynadığı ve çok güzel boks sahneleri içeren duygusal film
    6 ... robert langdon
  2. 2.
    adını ilk duyduğumda eşcinsel bi adamı konu aldığını sandığım ama sonradan izleyip çok beğendiğim film.
    6 ... melek
  3. 3.
    james braddock' un gerçek hayat hikâyesi olup anlatılamayan, sadece izlenmesi gereken bir film. anlatılamamasının sebebi konunun karmaşası değil duygusallığı ve güzelliğidir. Boks sahneleri gerçekten mükemmel olmakla birlikte sanki her darbe size yapılıyormuş gibi gelir.
    1 ... ben miyim
  4. 4.
    süper bir film. özellikle finaldeki boks maçı harikaydı.
    1 -1 ... worldlike
  5. 5.
    russell crowe'ın bireysel başarı filmleri söz konusu olduğunda bambaşka bir oyunculuk sergilediğini bir kez daha gözler önüne sermiş olan başyapıt...

diğerleri için

(bkz: gladyatör) *
    (bkz: a beautiful mind) *
    2 ... free your mind
  6. 6.
    akedemi ödüllü russel crowe'un, efsane boksör jim braddock'u canlandırdığı, yine akedemi ödüllü renee zellweger'in başrolü crowe ile paylaştığı, ve yine akademi ödüllü ron howard'ın yönettiği müthiş film.

bir boksörün hayatını anlattığı için klasik bir rocky muamelesi gören ama scorsese'nin efsane racing bull'u kadar efsane olabilecek bir başyapıt. hem görsel hem sanatsal yönetimin harika olduğu, oyunculukların yükseklerde gezindiği gerçek bir hayat hikayesi.
    1 ... don santino corleone
  7. 7.
    million dollar babyden sonra izlenmesi halinde kişide boks yapma aruzusu tavana vuracaktır.
    ... doksanüç
  8. 8.
    fakirlik, yoksulluk ve zenginlerin dünyasına kafa tutan, onların umudu olan bir kahraman. o kadar çok işlendi ki bu konu onlarca Türk filmi sayabilirim böyle. ama beni bu çok işlenen konunun, bu denli rahatsız ettiği bir film izlemedim. önce jim braddock la kahvaltımı paylaştım kızımla, sonra sağ elim ve kaburgam kırıldı. müthişti, şiddetle tavsiye ederim.
    1 ... yalnis
  9. 9.
    sadece süt için savaşan bir adamın öyküsü...
    9 ... fena halde leman
  10. 10.
    irlanda asıllı efsane boksor, ağırsiklet boks şampiyonu jim braddock 'un hayatının bir parcasının anlatıldıgı film. filmde jim braddock'u russell crowe canlandırıyor. filmin yonetmeni ron howard, yapımcısı ise akiva goldsman'dir. jim braddock'un esini ise renee zellweger oynuyor. boks içerikli duygusal bir film, russell crowe'un oyunculugu ise gene tartısılmaz guzellikte.

not: film gercek bir oykuden alınmıstır.
    http://www.jamesjbraddock.com
    1 ... vegmas