eğlencenin dibine vurup su gibi içki içeyim
derken dinden çıktığından bi haber muhtemelen
cahil insandır. gerçekten çok yazık...
cahil insanların yaptığı saçma sapan işlerdir biz şimdiye kadar yılbaşını kutlamadık diye girmedik mi yıla.
Ciddi ciddi yılbaşını kutlanır amk?!? Gülecen, eğlenecen, içecen, sıçacan, ayakkabılarla içeri girecen.
her nuel de bizdik bu, folqan lan çılgınlar gibi nuel tortusunu kutlar ormandan kaçak kestiğimiz çam ağacını süslerdik. ama sanırım bu yılbaşı mümkün olmuycak. tayyib yasak etmiş kutlama yabmayı.

akepe li üst mertebede bi dostum var ondan duydum, kırmızı don giymek bilene yasaklanmış nonoşlar. aman diyim giymeyesiniz sonra silivri nin soğuğunu içinizde hissedebilirsiniz. tayyib istifa ayol. hofff!!!

görsel
Dini boyutunu bi kenara bırakıyorum ulan Hristiyanların uydurduğu bir takvime göre hayatını şekillendirmek nedir?
Ciddi değil ya baya eğlenceli kutluyoruz.
ne alaka ben yeni bir yıla girdiğimiz için kutluyorum. hani derler yeni yıl yeni bir hayat. analata bildim mi. *
muhtemelen gayrimüslim veya kafadan ağır derecede sorunlu insandır. net..
Eskiden kutlardım.
Sanki o zamanlar anlamı vardı. Simli kartpostallar alırdım aileme, sevdiğim arkadaşlarıma.
Halen fotoğraf albümümde duran kartpostallar vardır nerden baksan 32-33 yıllık.

Sonra her şey gibi anlamsızlaştı.

Ama ciddi ciddi yılbaşı kutlamak isterdim o eski duygularla.
Ben akıbetini bilmediğim şeylerden mutlu olabilen insan değilim. Düğün dernek yılbaşı gibi olayları bu yüzden sevmem.

Hemen her gün dışarıda sürtüğüm için, bugün de yılbaşına denk geldi. Ağzımda ddüüüüüğğğttt diye ses çıkaran parti düdüğü yok yani.
Kutluyorum kendimi bildim bileli. Ne gayrimüslim ne de kafadan sorunluyum frank gibi. Olum limon sat onurlu yaşa. Happy New year yobi. iç şarabı
Aferim yavrum; git badelen şimdi.
ciddi ciddi manyaktır.
ben evdeydim valla ama müzik açtım, mısır, mandalina falan yedim. bir de havai fişek vardı o güzel oldu.
son derece ciddiyetsiz bir şekilde kutladım, Sex, Lahmacun & Rock N' Roll üff.
taksimde badelendiği halde utanmadan 1 ocak'ta kaaveye gidebilen insandır.
görsel
hala devam ediyorum, yoksa bu yıl bu ekonomi ile girdi ise asla çıkmaz.
Ciddi ciddi hazırlandık ve keyifle kutladık. Eş dost büyük bir masada buluştuk daha ne olsun.

Her sene bu günlere dostlar.
Ciddi ciddi niye kutlayalım baya eğlenceli kutladık.

içtik, güldük, eskileri andık.
Motorsiklet ile taksicilik Yaptım. Eğlenceliydi.
Tengri us versindir.
Bir nebzede haklı olunan başlıktır. Son 20 senedir genelde halk yeni yıla girmesi gerekirken, yeni gelen yıl ile artan fiyatlar bizzat halka giriyor ve bizde bunu kutluyoruz...
Vallahi güzel kutladım bakmayın eleştirdiğime. En azından ismimizin hakkını verdim bu senede görev tamam.
kafadan noksanlıkları vardır. aklî melekeleri patates olmuştur.
Doyasıya eğlenen insandır. Kimse sikinde değildir.
parası olan, burjuva denebilecek güruhtandır. hayat onlara güzeldir...