bugün

entry'ler (1360)

intihar etmek

sanırım az kaldı. evet gidiyorum. o cesareti bulmaya çalışıyordun sonunda buldum.

yazarların görmek istediği ülkeler

(bkz: birleşik devletler)

eziklik psikolojisi

kendimi bildim bile yaşadığım problem. yeter artık bende glow up geçirmek istiyorum yeter.

her öğünde et yemek

mide bulantısı yapar.

neden sevgilin yok

çok basit tipten kaybettik beyler.

almanya nın bizi kıskanması

görsel

yazarların en son mutlu geçirdiği yıl

çok eskiye gitmezsek 2019-2022 arası biraz daha olsun mutluydum. yok çok eskiye gidersek en fazla 2016 en mutlu yıllarımdı.

the secret

kitabi okudum tamamen zaman kaybı. şöyle ki, bilimsel kanıtları yok ve gerçekliğe çok uzak polyanacılık oynuyorlar daha ne kadar inanacağım her şeyden önce inanmak zorunda mıyım böyle saçma şeylere abi? çekim yasası diye bir şey bilimle çelişiyor. bilime inanın o sizleri yarı yolda bırakmaz hiçbir zaman emin olabilirsiniz. esen kalın.

sizi ne bitirdi

net çok düşünmek.

çok konuşmak

insanların size olan saygısını ve güvenini önemli ölçüde düşürüyor siz siz olun az ama öz konuşun.

yürürken herkes bana mı bakıyor hissi

insanı en iyi kendi anlar. bu sondu bak.

hiçbir şeyi umursamayan dışarıda rahat gezen, eğlenen insanları imreniyorum.. evet.

bir işim olmasaydı dışarı bile çıkmam. o derece.

çok kötü bir his sosyal anksiyete. lan doktorlar adam değilsiniz yok mu bunun tedavisi anam sikildi anam anam. günde 50 mg prozac kullanıyorum hala geçmiyor sizin için basit olabilir ama bazıları için çok zor.

ölüm

insan türü ancak kendini mahvedene hayran olur. Sadece,canım isteyince ölmek elimde olduğu için yaşıyorum: intihar fikri olmasa, kendimi çoktan öldürmüş olurdum. içimizde doğan her fikirle içimizdeki bir şeyler çürür. gerçek yurtsever, ülkesindeki insanların büyük çoğunluğunun ölmesini isteyendir.
- emil cioran

biranın uyku yapması

çoğu insan zaten uyku yapsın diye içiyor.

dertleşmek isteyen yazarlar

yazin konuşalim aga kimsem yok. optum

her şeyini kaybeden sıfıra inmiş adam

an itibari ile benim bu. belkide her şeyini kaybetmek özgürlüktür tyler abim doğru söylüyordur.

ölümden sonra yok olacağımız gerçeği

bazen çok koyuyor ama napalım kaçış yok!

görsel

arkadaşlar sizce ayaklarım güzel mi

ayak sevdası ne ya bu sizde iğreniyorum.