bugün

entry'ler (1150)

yazarların sözlükteki konumu

mekanın sahibiyim beyler/bayanlar.

flört nasıl edilir

karşı cinsle konuşurken onun gözlerine bakın ve hafif gülümseyin.

yavrum diye hitap eden erkek

avrat diye hitap eden erkekten bir tık daha üstüdür.
(bkz: bayan değil avrat)

nefret edilen şeyler

türk pembe dizileridir. ne zaman televizyonda pembe dizi gittiğini görsem tiksiniyorum hemen kapatın diyorum yoksa kusacağım.

depresyona girmek

aman dikkat girdikten sonra bir daha çıkmak çok zordur.

aç uyumak

güzeldir uyurken bile zayıflatır sizi.

benim alanım ekonomi

vergi reisin dediği sözdür. sal doldur ülkeye afganlıları, teröristleri her şeye durmadan zam yap ülkenin ağzına sıç sonra benim alanım ekonomi biz ne anladık bundan kardeşim geç ya geçeceksin bunları.

yalnızlık

kimsenin senin en sevdiğin rengi, en sevdiğin şarkıyı, en sevdiğin filmi bilmemesidir. sorsan yalnız değilim ama kimse bilmiyor işte.

en kötü hissettiren an

ağlamak isteyip gözünden bir damla bile yaş akmamasıdır.

aşk fakirlerin duygusudur

su götürmez bir gerçektir.

minecraft oynayanların mal olduğu gerçeği

çocukken sümüklü ağızlarıyla ateş ve su oynayanlar şimdi minecrafta laf atıyor. çok yazık. ayrıca unutmayın bir oyunda önemli olan grafik değildir oyunun akıcılığıdır oyun sarıyorsa, zevk alıyorsanız zaten grafike ihtiyaç yoktur.

bir sözlük kızıyla çok sert cinsel seks yapmak

kusura bakmayın ancak rüyada yapılır. daha asıl hayatta seks nedir bilmeyenler sözlük kızıya imkanı yoktur seks yapamaz sözlük kızları biraz sakattır, inatçıdır.

yazarların doğum günleri

6 şubat.. az kaldı yaşlanıyoruz ziya.

insan ilişkileri zayıf olan insan

diğer bireyler tarafında iyi bir izlenim bırakmaz. iletişim doğru ve etkili yapılmalıdır tabii bunun üstüne diksiyonuda unutmayalım. bir insan kendini karşı tarafa sorunsuz pazarlaması, ifade etmesi gereklidir diye düşünüyorum.

bir erkekte bacak kalınlığı

benim bacağım ayakta durduğum sürece kalın gözükmüyor. sadece oturunca çok kalın oluyor.

edit: hadi bunuda açıklayın diyetisyenler?

hata yapmak

başarıya giden yolda hata yapmak sanıldığı kadar kötü bir şey değildir. sadece hata yaptıktan sonra o hatadan ders alın ve geçmişi geride koyun. önünüzde daha çok yol vardır bu yol boyunca bir takım hatalar elbette olacaktır.

aile

hayattaki en önemli şeydir. onu koruyup saklamak önemlidir.

beyaz yakalı köleler

köleliğin en kötüsüdür. hemen kurtulmak gereklidir.

yazarların merak ettiği şeyler

ideal adalet nasıl sağlanabilir?

günaydın sözlük

günaydın ponçiklerim.