1. 1.
  son derece güçlü fiziği ile guardlar arasında özel bir yeri vardır.ayrıca son derece hızlı ve oyunu okuma yeteneği gayet iyidir.detroit pistonsun başarısında en büyük pay sahiplerinden birisidir.takım kadrosunda yeterli bir yedeği olmadı için çoğu maç standartların üzerinde dakika almasına rağmen performansında düşme olmamıştır.
  2 ... msd
 2. 2.
  25 eylül 1976 doğumlu basketbolcu..1,91 boyunda, 92 kg ağırlığında.. nba'de detroit pistons takımında forma giyiyor..gücü ve mükemmele yakın faul atışlarıyla bilinir..
  1 ... atan alir spor
 3. 3.
  detroit te kendini bulan onceden oynadıgı takımlarda asırı sıradan olan farklı ozelliklerini detroit te ortaya cıkarmayı basaran oyuncu.
  1 ... anil teknik
 4. 4.
  bir numaralar icinde belki de en guclu olani. istediginiz sekilde sorumluluk tasiyabilir. hucumda iceri yuklen derseniz yuklenir, sut at derseniz guvenle atar, boyle bir basketbolcudur. ayrica bu yila kadar gizli bir liderdi fakat o ozelligini de bu yil iyice sergilemeye basladi, gelecek yil da onu bu sekilde gormek guzel olacak
  1 ... glosoli
 5. 5.
  dıs sutlarda da cezayı hemen keser.
  1 ... anil teknik
 6. 6.
  kontratının son senesindeki "player option" maddesini kullanarak kontratını tek taraflı fesheden yıldız guard. ama detroit pistons all star oyuncusunu kaybetmemek için billups'a gelecek tekliflerin üstünde yapacağı bir teklifle yıldız oyuncuyu takımda tutmayı başarabilir.
  ... blakkheim
 7. 7.
  playoff döneminde yaşamış olduğu sakatlıklığın kendisini çok yıprattığını belirterek, ABD milli Takımı Basketbol Sorumlusu olarak görev yapan Jerry Colangelo ile görüşen ve olimpiyat oyunlarında takımla beraber olmayacağını açıklayan basketbolcu.
  2 ... bionic
 8. 8.
  çiçeği burnunda denver nuggets oyuncusu.
  2 ... nebkheperouri
 9. 9.
  iki maçtır chris paul'u maymun eden oyuncu.
  ... fidelio
 10. 10.
  chris paul'u belki de nba'de en iyi savunan guard. eğer denver hornets'i geçerse -ki öyle görünüyor- bunun en önemli sebebi billups'ın savunmasıdır. isterse maç başına 40 sayı atsın önemli olan savunması ve liderliği.
  1 ... kanye