1. 1.
  ilginc sac stili,aldigi reboundlar ve yaptigi hayvani bloklarla sempati kazanamis ust duzey basketbolcu.
  1 ... looser
 2. 2.
  nba e girdiği 1996 tarihinden itibaren 3 takımda oynamış [Washington Wizards,Orlando Magic ve hala oynamakta olduğu Detroit Pistons] müthiş (!) bir serbest atış yüzdesiyle oynayan,aynı zamanda pota altında feci bir blok tehditi olan pivot.
  1 ... faati
 3. 3.
  10 eylül 1974 doğumlu basketbolcu..2,06 boyunda, 109 kg ağırlığında.. nba'de detroit pistons takımında forma giyiyor..çok güçlü pivot..belki de shaq'a en yakını..
  ... atan alir spor
 4. 4.
  detroit le anlaşamayıp chicago ya giden, bu kararıyla seneye chicagoyu doğu lideri yapabilecek pivot
  ... kidd
 5. 5.
  chicago oyuncusu.chicago ya yararı olacaktıt elbette ama chicago ya verecegi yarar detroit e verecegi zarar kadar buyuk olmayacaktır.detroit in oturmuş sistemi bozulacak bir kere.5 wallace*2 artık yok.detroit yıllardır oynadıgı besle iyi bir takım oluyordu.
  ... anil teknik
 6. 6.
  lakabı big ben olan müthiş blokçu.saçları da en az 10 cm katıyor boyuna.annesi öldüğünde kestirmişti de takım arkadaşları bile alışamamıştı.
  1 ... elendil
 7. 7.
  afro saçlı basketbol oyuncusu.
  ... thedewil
 8. 8.
  (bkz: bonus saç)
  ... fowler
 9. 9.
  chicago bulls'a transfer olmuş olan nba oyuncusu. bulls, new orleans hornets'e giden tyson chandler'ın açığını big ben ile dolduracak gibi....
  ... faati
 10. 10.
  yılın transferi olmuştur.2006-2007 sezonu açılış maçında miami heat*'i 108-66 yenerken shaq'a üstünlük sağlamış ,90'lı yılların chicago'su yeniden doğuyor deditirmiş maymun insan.bir nevi üstün basket yetenekleri olan afro zenci homo erectus.
  ... hakanimsi