1. 1.
    Tam bu yazıyı okurken kazım koyuncu çalmaya başladı. Karadeniz taraflarında kaç insan bu olaydan etkilenip hastalandı, hayatını kaybetti. Onlardan biriside Kazım Koyuncu'ydu. mekanı cennet olsun.
    4 ... omegapatryn
  2. 2.
    ölmeden önce görmek istediğim yerlerden. 90 dolara ingilizce 15 20 dolar civarı bir parayla rusça tur ile gidilebilmekteymiş.
    2 -1 ... kotu insan
  3. 3.
    Çok etkileyici bir dizi.
    5 -1 ... angel a
  4. 4.
    Efsane bir dizi olmuş. iki bölümünü izledim ama şimdiden favorilerim arasına girdi bile.

Diziyi izlerken metal tadı aldım resmen. Dizi atmosferine o kadar çekti beni.

Ha Sovyet karapropagandalarına çok takılmamanızı tavsiye ederim. Amerikan dizisi sonuçta.
    3 ... seymour glass iii
  5. 5.
    call of duty 4'den aşina olduğum sehir.
    birkac yıl sonra sinemada karsima çernobilin sırları olarak cıkmıstı.
    son olarak bu dizi tek kelime ile muazzam.
    kisa zamanda ukraynaya gidip canli olarak gorecegim insallah.
    1 ... atasnopyman
  6. 6.
    izledim, tavsiye ederim. Ciddi anlamda yaşananları göz önüne getiriyor, tabii tıbbi açıdan yanlışlık demeyelim ama tutarsızlıkları var ancak genel olarak gayet başarılı dizi.
    2 ... blake
  7. 7.
    ilk bölümünü izledikten sonra bana s.t.a.l.k.e.r shadow of chernobyl oyununu satın aldıran dizi.
    1 ... lorne malvo
  8. 8.
    Offff offf offff.
    Bu dizi tam bir felaket.
    iliklerime kadar hissettim yaşanan felaketi ve yaşanan dramı, dramın büyüklüğünü ve insanların çaresizce çabalarını.

Tam bir başyapıt.
    3 -2 ... gogocu
  9. 9.
    her faninin izlemesi gereken enfes bir şey. böyle dönem dizi/filmlerine bayılıyorum.
    2 ... sapnu puas
  10. 10.
    dün akşam izlediğim andan itibaren demiri yalamışım gibi bir his var ağzımda.
    3 -1 ... mystictopaz