1. 1.
  armani jeans milano'da forma giyen 1988 doğumlu yıldız/yıldız adayı forvet.

  bu çok yönlü oyuncumuz farklı pozisyonlarda rahatlıkla oynayabiliyor.

  önümüzdeki nba draftlarında uluslararası oyuncu olarak üst sıralardan seçilmesi sürpriz olmaz.
  ... zongulca
 2. 2.
  italian sensation olarak da lanse edilen nba draft larına katılacak her çok yönlü oyuncu gibi 1 le 4 arası her pozisyonda oynadığı söylenen ve aslen kısa forvet pozisyonunu kotaran italyanların yeni umudu. andrea bargnani ve marco belinelli'den ağzı yanan gm lerin biraz da mesafeli yaklaşmasını beklediğim ama knicks başına getirilen d'antoni ' nin sıcak baktığı söylenen yetenek.
  ... ariel
 3. 3.
  26 Haziran tarihinde Madison Square Garden'da gerçekleştirilecek olan2008 NBA draftına katılacağını açıklayan italyan basketbolcudur. Geçtiğimiz yıl italyan ekibi Armani Jeans Milano forması altında Euroleague'de 11 karşılaşmada oynayan 2.06 boyundaki oyuncu, 14.9 sayı - 4.2 ribaund ve 1.7 asist ortalamaları yakalamıştı.

  ek olarak, draftta 6.sıradan seçme hakkı olan new york knicks'in bu oyuncuyla ilgilendiği de iddia edilmektedir.
  ... bionic
 4. 4.
  2008 nba drafti nda 6. sırada knicks tarafından seçilmesiyle inanılmaz bir yuhalama almış italyan. allah kolaylık versin taraftar pek sevinmedi onun adına.
  edit: ellerine geçirseler dövecekler gallinari'yi herhalde iyice azıttı knicks taraftarı. danilo da "new york is the best city in the world" diyerek ilk gözden düşürücü açıklamasına imza attı an itibariyle. can derdi nelere kadir.
  1 ... ariel
 5. 5.
  knicks taraftarlarının seçiminden memnun olmadığı oyuncu. *
  ... unay
 6. 6.
  2008 de draft olduğu new york 'ta sevilmesede son 3 sezonda şimdilik 14 sayı 5 ribaunt 1 top çalma 2 asist ortalamasını yakalamış italyan.
  ... sopartacus
 7. 7.
  new york knicks, minnesota timberwolves ve denver nuggets arasında gerçekleşen takasla nuggets'a gitmiştir. bu takasta takımların kadrolarına kattığı oyuncular şöyle:

  new york knicks: corey brewer, renaldo balkman, chauncey billups, anthony carter, carmelo anthony, shelden williams

  minnesota timberwolves: anthony randolph, eddy curry

  denver nuggets: danilo gallinari, kosta koufos, timofey mozgov, wilson chandler, raymond felton
  ... tearsofcold
 8. 8.
  ea7 emporio armani ile sözleşme imzalamıştır. nba'deki lokavt bittiğinde denver nuggets'a geri dönecek.
  ... tearsofcold
 9. 9.
  lakers maçında eline geçen inanılmaz fırsatı tepen oyuncu maç 91-89 o nasıl bir türnike kaçırmadır atsan maç uzayacak yetenek düşmanı.
  ... mxck
 10. 10.
  hakkında bu kadar az entry girilmesine şaşırdığım nba oyuncusudur. Nedenini bilmediğim şekilde kendisine inanılmaz bir sempati besliyorum, oyun tarzı ya da sahadaki duruşu hoşuma gidiyor herhalde. 8 numaralı formanın etkisi de büyük tabii.

  Ayrıca bu sezon milano formasıyla efes'e karşı oynadıkları maçta hakemi dövecekti, güldürmüştü.
  -1 ... harry