1. 1.
  new orleans ın atletik oyuncusu.2005 slam dunk contest te ilk turda rakiplerinin insan dısı performansı sonucu elenmistir.
  ... anil teknik
 2. 2.
  bu sezon half man half machine kıvamında oynayan bol dövmeli bir arkadaş.
  ... anything is possible
 3. 3.
  rudy gay'in sakatlığından dolayı katılmayacağını açıklaması üzerine, 2009 slam dunk contest'e katılacağı açıklanan oyuncu.
  ... anything is possible
 4. 4.
  ayhan ışık bıyıklı, nba oyuncusu.
  ... hepeksihepeksi
 5. 5.
  benchten skor katkısı verme konusunda çok iyi işler yapma kapasitesi bulunan ama parke üzerinde fazlaca şuursuzlaşan basketbolcu..
  ... luinir
 6. 6.
  hatalı araba kullanmaktan dolayı 7 maç ceza almış oyuncu. sezonun ilk 7 maçında parkelerden uzak kalacaktır.
  -1 ... temporarypeace
 7. 7.
  geçen seneki lal serisinde kaçıncı maçtı bilemiyorum attığı 2 üçlük akabinde sevinç hareketi olarak maymun vari hareketler sergilemiştir. kendisi o kadar antipatikti ki o an ulan acaba maymundan mı geldik dedim. sonrasında ise kobe bryant polemiğe girmedi işte pek, aldı babayı kucağına döndü evine smith.

  acayip sinir bozucu bir heriftir, 2009 haziranında 1 ay hapiste yatmış. atletik bir adam slam dunk'a katılıp ilk turda elenmişliği de var.
  ... sakaysa cok komik
 8. 8.
  ginobili karşısında amele kalan adamdır.
  ... orkun han
 9. 9.
  geçtiğimiz saatlerde nba'in tüm zamanlar içerisinde yapılmış olan iyi maç içi smaçlarından birini yapmış olan atletik oyuncu

  http://basketsession.com/...ey-oop-360%C2%B0-de-tare/
  1 ... whitechocolate
 10. 10.
  yaklaşık 1 hafta kadar önce denver nuggets ile san antonio spurs arasında oynanan maçta gary neal'ın üzerinden harika bir smaç yapmıştır.

  https://video.uludagsozluk.com/v/jr-smith-2136/

  ... tearsofcold