bugün

enfes bir kadın parfümü.hakikaten şans getirdiğine inananlar var.
esmerlere daha cok yakisan, bagimlilik yapan parfum.
muhteşem koku ayrıca hayret edilecek kadar da kalıcı. *
çok kalıcı ,çok sevdiğim, karşı cins tarafındanda çok ilgi çeken nefis parfüm.
kadınsı bir kokudur. 25 yaş üstü bayanların tercih etmesi önerilir.
yıllardır vazegeçemediğim kokudur.

üst notalar; turunç, süsen, patçuli. orta notaları; yasemin, karabiber, vetiver. alt notaları; vanilya, beyaz misk, sedir ağacı ve amberden oluşur.
ilk çıktığı yıl şişe, şişe alıp ard arda kullanıp, şu anda nefret etmeme ve lise zamanı sabahın köründe okula hazırlandığım günleri hatırlamama neden olan parfüm.
Klasikleşmiş bir parfüm.Ağır bir koku gibi geliyor kimilerine ama kalıcı.Diğer parfümlere nazaran insanın kendisine daha yoğun geliyor kokusu.Şahsen diğer parfümleri sıktığımda bana sıkmamışım gibi gelir.
bütün notaları migren azdıran cinstendir.
Gayet kalıcı olan güzel koku. Reklamıda güzeldir aynı zamanda. Midemi bulandırmayan nadir parfümlerden , parfümüm.
inanılmaz bir kokudur. bir erkeği en soğuk anında bile alevlendirebilir.
coco mademoiselle' e kıyaslan daha hafif kalan bir başka mükemmel chanel ürünü.mademoiselle' e karşılaştırılınca yazın kullanılması tavsiye edilir.
vazgeçemediğim parfümümdür. fiyatı bütçemi zorlasa da gene de bunun yerini tutan bir parfüm daha yok.
kendimle bütünleştirdiğim tek parfüm.başka bir parfüm almak ona ihanet gibi geliyor.
klasik, fazlaca kadınsı, geell geell burdayım hisset beni'yi aleni veren hiçbir gizemi olmayan sıkıcı koku.
muhteşem bir kokuya sahip olan parfüm. böyle ılık bir meltem esiyor böyle sahil kenarında çıplak ayakla yürüyor çikolatadan yataklarda yatıyor hissi veren parfüm.* *
dünyanın en çirkin kadınını bile gözümde seks tanrıçasına dönüştüren koku. değişik bir zaafım var buna ve bunu kullananlara.
karizmatik bir kadında gerçekten çok iyi durabilecek bir parfüm. zira çoğu zaman kullanan hanımın önüne geçme durumu var.
Diğer chanel ürünlerinde olduğu gibi fiyatı emsallerinden yüksek olan üründür. Ama parasının karşılığını son kuruşuna kadar hak etmektedir.
sipariş verdim, şanstan yana ben de şansımı deneyeyim dedim, gelişmeleri aktaracağım.
Sigara içen kadına yakışmayan parfüm.

Kokusu ağırlaşıyor ve notaları iyice zıvanadan çıkıyor.
gelmiş geçmiş en güzel kadın kokusudur. piyasaya göre pahalı evet* ama kesinlikle değdiğini düşünüyorum. yakında benim olacaktır.
Kullandiğim kadın parfümü.
Ömrümde gördüğüm en müthiş kokulu parfüm. Verilen paranın her kuruşunu hak ediyor.

Not: tendre versiyonu.
bir ara kullandığım parfüm. şu sıra chanel coco mademoiselle favorim