1. 1.
  http://www.chanel.com/
  1 ... puldüşü
 2. 2.
  aynı zamanda dünyada ilk kez kısa saç kullanan ve ilk pantolon giyen kadındır.
  2 ... puldüşü
 3. 3.
  dünyaca ünlü bayan modacıdır. saçları yandığı için gidip saçlarını erkek gibi kestirdiğinin ertesi günü paris'te bütün kadınlar saçlarını erkek gibi kestimiştir, üsüdügü için sevgilisinin trençkotunu ve süveterini giydi diye kadınlar yine onu takip etmiştir, o derece efsanedir. giyim, parfüm, saat, güneş gözlüğü markasıdır.
  4 ... fashiondesigner
 4. 4.
  6. nesil yazar. kendisiyle 3 mesajlık muhabbetimiz dahi oldu. kendilerine hoşgeldin diyorum. güç seninle olsun.
  1 ... darkranger
 5. 5.
  Abd'nin new york kentinde yaşayan Karl ve Denise Shaughnessy çiftine ait olan Canine cinsi köpek. Özelliği ise dünyanın en yaşlı köpeği olarak dünya rekorlar kitabına girmesi. 21 yaşına giren Chanek köpek yaşıyla 147 yaşında ve hala görüyor, duyuyor ve yürüyor.
  1 ... rick blaine
 6. 6.
  banu alkanın sürekli alışveriş yaptığı marka.
  1 ... bado
 7. 7.
  altıncı neslin bok gibi entryler girmesini göremeyen bir altıncı nesil.. koca nesilden 3-5 kişi bok gibi entryler girse iyi ama hepiniz çok kötüsünüz ve sizin hiçbiriniz bizim sözlüğe bakışımızı, onu ciddiye alışımızı kavrayacak bir organa sahip değilsiniz..

  siz yecüc mecüc gibi girdiğiniz her yeri talan etmekten başka hiçbir işe yaramıyorsunuz.. veba virüsü gibisiniz sözlüğün göbeğini talan ediyorsunuz ve olan bizim ve daha önceki insanların o güzelim emeklerine oluyor..

  ayrıca bunu anlamak gibi bir şey de sizden beklemek gereksiz.. hepiniz aynı şeyin lacivertisiniz..
  5 -2 ... fatal
 8. 8.
  "lüks fakirliğin değil görgüsüzlüğün zıddıdır" demiş.
  9 ... sevi yordun beni cok
 9. 9.
  (bkz: chanel no 5)
  1 ... missscorpio
 10. 10.
  modada klasik çizginin beliryecisi olmuş marka..gözlükleri,çantaları ve tabii ki kozmetikte tartışmasız ürünlerin sahibi..
  1 ... alala