bugün

ilk defa tam manasıyla izlediğim adam. tek maçla yorum yapmak yanlış ama bana çok kaliteli son vuruşları olan, yetenekli ve de aslan gibi bir türk genci gibi geldi.

umarım gerçekten öyledir de milli takımımız son derece kaliteli bir golcü kazanır.
Türkiye Milli Takımın'da oynamayı seçtiğini açıklayan oyuncu.*
an itibariyle türk milli takımı'nı seçdiğini açıklamış olan futbolcu. ***

link: http://www.sporx.com/futb...enk-mujdesiSXHBQ224317SXQ
adnan sezginin futboldan anlamadığının sözlük karşılığıdır bu adam.
çılgın bediş dizisinde ki oktay karakterinin asıl adı.
galatasaray ' ın istediği fakat gaziantepspor' u tercih etmiş fubolcu. gerekce olaraktan ilk 11 şansının düşük olduğunu göstermiştir.
türk futboluna büyük katkılar yapacağına inandığım yetenekli, genç futbolcu. türk milli takımını seçmesi de gayet akıllıca bir davranış oldu zira alman milli takımında fazla şans bulamayabilirdi. türk futboluna umarım hayırlı olur.
gün itibarı ile yine fileleri sarsmıştır umarım türk milli takımınada bu derecede fayda sağlar.
galatasaray alsa büyük ihtimal baros yok iken bile oynatılmayacak harcanacaktı...

milli takımızın aradığı forvet olabilir...

ne tesadüf yine gurbetçi...
galatasaraylıların alamadıkları için sürekli üzerine gittikleri futbolcu. her programda

- neden gaziantepspor'u tercih ettin?
- daha çok mu para verdiler?
- galatasaray dururken neden?

şeklindeki sorulara gaziantepspor kafama daha çok yattı. tolunay hoca'ya daha çok ısındım cevabı vermesine rağmen.

tamamda neden? diye sorular sorulan gaziantepspor'un futbolcusu.

anlaşılan galatasaray yerine gaziantepspor'u tercih etmesi çoğu kişinin zoruna gitmiştir.
sivasspor ligde terör estirirken canlı yayında bülent uygun'un yanına gelip bağıra bağıra söylediği gibi süper ligin yakında anuna koyacak oyuncu. hem de antepsporlu.
bugün eskişehir'e attğı iki golle tanıdığım genç yetenek. eintacht frankfurt'ta yetişmiş, gaziantep'e gelmiş. milli takıma da seçilmiş. bu çocukta iş var. felaket bişey...
Türk milli takımını seçerek beni oldukça rahatlatan insan.
şimdi menajerlik oyunlarını oynamam yıllardır, böyle wonderkid falan unutmaya başladık. bu adam cidden onlardan biri maşallah. henüz daha 20sini bile doldurmamış bi kardeşimiz.

şimdi ben bu adamın servet çetin'den hava topu aldığını gördüm, ömer erdoğan'ı aynı pozisyon içinde birkaç kez bakkala gönderdiğini gördüm, ceza sahası dışından köşeye yapıştırdığını gördüm, tek başına önündeki savunma oyuncusunu bakkala gönderip, ters ayağına çekip topu kalecinin uzanamayacağı yere gönderdiğini gördüm.

şimdi buraya kadar bir forvette aradığımız birçok şeye sahip değil mi kardeş? fazlasıyla hem de.

diyorlar ki beşiktaş ilgileniyormuş, kendisi de hasta beşiktaşlıymış falan fişmekan.

ben kendisinin yerinde olsam hayatta gitmem istanbul takımlarından birine.

anadolu kulübü yöneticisi/başkanı olsam da hayatta satmam kendisini.

umarım diğer takımlar da kendisi gibi kaliteli oyuncular bulabilir de ligimizde gittikçe artmaya başlayan rekabet ortamı katlanarak artar.
kendisini gördüğümde aklıma eski ve çabuk sönmüş futbolcuları getiren adamdır.inşallah sonu onlar gibi olmazda,güzide bir futbolcumuz olur.

tarık daşgün(fenerbahçe)-mehmet gönülaçar(galatasaray)-murat bölükbaşı(fenerbahçe)-gökhan güleç(beşiktaş)-barış memiş(trabzonspor)
turkish drogba.
an itibariyle oynanan gaziantepsor sivasspor maçında maç spikerleri tarafından her daikka bir özelliği de şu denilen futbolcu. spikerleden biri onu fizik itibariyle brezilyalı ronaldoya benzetiyormuş.
türk futbolunun en fazla gelecek vaat eden forvetlerinden biri. milli takıma faydası olacaktır mutlaka.
7.maçında 7. golünü atmıştır bugün.
seneye yüksek meblağlara beşiktaş ta olma olasılığı yüksek futbolcu.
adnan sezgin'in beceriksizliği yüzünden galatasaray'a getirilememiştir.
bugün bir gol de bucaspor'a yazmıştır. biri bu çocuğu durdur.. masın.
bu çocuk gol attıkça bizden* bir şey olmaz diyorum kendi kendime. nerde eli ayağı düzgün futbolcumuz var, alayı almanya'da yetişmiş.
bugün de boş geçmemiştir. bu formu ile 3 büyüklere selam çakmaktadır.
bu haftaki gaziantepsor maçında gol atamamış ancak 2 asist yapmış oyuncudur. yaşı da henüz genç bence şimdiden milli takıma en azından yedek santrafor olarak kazandırılmalıdır.