bugün

Çocukluk aşkıma benzetirdim hep.
Cedricin deli divane oldugu cekik bacimizdir. Hem zengin pici nikolasla cedrici parmaginda oynatmis kiminle arasi kotuyse digeri yonelmis sinsi asyali. Sonunu gormesekte ogrendigime gore ileri ki yaslarda evlendikleri yonunde. Ama daha sonradan tartisip ayriliyolarmis ve cedric chene tecavuz etmis. Kansiz puşt.
kaşarın sözlük karşılığıdır.

hakkın var mı 8 yaşındaki çocuğa o kadar acıyı çektirmeye lan.
Cedric 8 yaşından çıkmadı mi lan daha.
isotçuların başını çeken üstün ırka mensup zât. Evet
Korkuyla aralarindan su sizmayan temiz yuzlu bir yazardir.
Sürekli küfrettiğim karakterdi...
Bu kim amk. Ben tanımıyorum cidden lan. Evet.
Ya fake hesaplarla kendine durmadan nickaltı giriyor ya da nickaltı yalama ekibi iş başında. Zira bir saat içinde on beş tane entry girilecek bir yazara benzemiyor.

Gerçi dişi olma ihtimalini unuttuk ama neyse.
Burada bir suru cedric var bana fazla bu ortam.
Yazari tanimam bu kadar taniyan varsa ben fazla olurum.
Hacettepe üniversitesi türk dili ve edebiyatı okuyor şuan.
(#37625257) el yazısı değil italik çalış biraz yazarı.*
Arkadaşlar hiç haberim yok. Ayıp değil mi. Haber vermiyorsunuz.

Hoşgelmis can Yoldaş yazar. Tekbir ile.
yazar olanı, el fotosu atacağım derken saçlarının fotosunu da atmış sözlüğe görünce içim bir hoş oldu aşırı kuru ve kırık.
düzenli pantene keratin yağı kullanmasını öneririm.
Bildiğim kadarıyla Gaziantep at işletmeciliği okuyor. Yine duyduğum kadarıyla da kendisine yeni hedefler belirlemiş. O da at eğitmenliği imiş. Kendisine başarılar diliyoruz efenim. Evet
ügs'de başarılar ex aşkım. bu arada islam'da bu tarz sınavlar zinhar haramdır; zira hayatın kendisi sınavın ta kendisidir. diğerleri insan uydurması, şeytan işi, abuk subuk şeylerdir.
1 dakika içinde 6 eksi oy alarak tüm zamanların kariyer rekorunu kırmış yazar. Aktroller bir el atarsa belki entrysi düzlüğe çıkabilir.

görsel
15-16 yaşında izlenimi veren yazar.
benim yeğenim de o yaşlarda ve aynı davranıyor.
Sadece bu yazar değil başka kişiler için de geçerli bu durum Başörtüsü takması yada takmaması başka kişileri neden rahatsız etsin ki?
yada etmemeli. Herkes kapalı yada açık olacak diye bir kaide yok. Isteyen açık olur isteyen kapalı
o kapanınca siz dindarlaşmıyorsunuz.

mini etek giyende kendine, başörtü takanda kendine.

insan bireysel düşüncelerinde ve seçimlerinde özgürdür.

bu özgürlüğü savunmak için müslüman olmaya dahi gerek yok.

boş konuşuyorsunuz, cahilce ithamlarda bulunuyorsunuz.

yazarı bende sevmiyorum görüşleri saçma geliyor bana genel olarak her entryinden bahsediyorum.

ama bu konuda haklı. bunu diyebilmek gerekir bazen.
(bkz: aglayaivanovna)

sözlükteki en zeki 3 kızdan bir tanesi olduğunu belirteyim. diğerlerini de biliyorum. yüzü çok tatlı bir şey. kilo verse iyi olur gibi.
Harun abi gibi harun abi köşemizde bugün.
Iyi yazmalar dilerim.
(bkz: troll)
kimi zaman zaman zaman trollüyor, yazdıklarında ciddi değil gibi bir algıya kapılıyorum.
yoksa bu kadar da boş olunamaz.