1. 1.
    gerçek cedric'in aksine esmer olan dengesiz, ne yapacağı belli olmayan ama çok sewdiğim dürüst dost.
    3 ... _belki_gelirim_
  2. 2.
    -sarı diken saçlı,durmadan günlük yazan,durmadan "8 yaşındaysan hayat çok güzel" diyen çizgi film kahramanı.
    -bir de sözlük yazarıymış kendileri,hoşgelmişler.
    9 -2 ... asiti kaçmış kola
  3. 3.
    çaylaklıktan çıkmak için haykıran ve sonunda yazar olma şerefine nail olan kişidir.Hoşgelmiştir.
    2 ... haznedaroğlu
  4. 4.
    çizgi film karakteri olarak bana ''Afacan Dennis'' i hatırlatır, yazar olarak ise çok sevdiğimiz değer verdiğimiz bir arkadaşımızdır kendileri.
    5 ... in flames
  5. 5.
    ziyadesiyle cevahir yaradılışlı, kendini takımı için feda etmeye programlanmış, kurtuluş savaşı yıllarında yaşamış olsaydı ulubatlı cedric olarak anılabilecek potansiyele sahip, aynı zamanda tabuda kum saatinin 25 dakika sürmesi için tüm girişimleri yapmaya hazır ve nazır eşsiz sözlük yazarımız kendileri. *
    1 ... devedikeni
  6. 6.
    korkusuz kişilik paintball oynarken saklanmayı gereksiz bulan, vurulmayı sıradanlaştıran güzel insan..
    1 ... yokmuşum
  7. 7.
    paintball daki en cesur savascı olma ozelligine sahip olmakla birlikte rekor derecede vurulma ile de sukse yapmıs kisi.sozluge renk katmıstır kendisi.
    2 ... ümit
  8. 8.
    zirveye katılanlar zirvesinde en cok vurulan paintball oyuncusu rekorunu egale etmis sozluk yazarımızdı.
    ilk periyotta kale ve rakip oyuncu arasında gitti geldi acıkcası*
    1 ... haznedaroğlu
  9. 9.
    dışarıdan göründüğü kadarı ile kırmızı takım tarfından şamaroğlanına döndürülmüş ama genede yılmamış cesaretli şirinmi şirin tatlı asker...
    ... nirvana
  10. 10.
    cedric i uzun zamandır tanımama rağmen bu kadar korkusuz olduğunu dün oynadığımız paintball da öğrendim way be dedim ee kimin arkadaşı o wuruldukça ben hırs yaptım diğerlerini wurdum*
    ... _belki_gelirim_