1. 1.
  bir mintika ismi.
  ... child
 2. 2.
  (bkz: hilal cebeci)
  -1 ... hendrix
 3. 3.
  ankara'da kurtuluşun ilersinde, ankara üniversitesi'nin bulunduğu semt.
  2 ... redwinemania
 4. 4.
  ankara üniversitesinin önemli fakültelerinin bulunduğu semt
  ankara hukuk
  mülkiye
  öğrenci mekanıdır esnaf öğrenciye kötü davranır çünkü buranın öğrencileri hukuk + siyasal eylemcidir kavgacıdır, etrafta genelde panzerler ve çevik kuvvet olur.
  4 ... letranger
 5. 5.
  ömrümü çürüten ve ankaranın havasının gri olduğu izlenimi yaratan griden öte siyah atmosfere sahip garip semt.. yer beton gök dumandır bi semtte..
  2 ... jeun turco
 6. 6.
  deryalar night clup, kosem market, sagnak apartmani, daltonlar birahanesi, petek pastanesi ve daha birsuru fantastik isimli 5. sinif taverna ve gece kluplerinin semti. (bkz: ghetto)
  2 ... cemcuk
 7. 7.
  kurtuluş ile abidinpaşa arasında yer alan, a.ü. hukuk, siyasal bilgiler, iletişim ve eğitim bilimleri fakültelerini içine alan cebeci kampusu'nun da yer aldığı, tren yolunun sol tarafı (hacettepe tarafı) sağ tarafa göre daha tehlikeli olan, genellikle öğrenciler oturduğu için kiraların pahalı olduğu, kızılay'dan yürüyerek on dakikada gidilebilen, uzaktan bakıldığında bir çanağa kurulduğu anlaşılabilen *, akşamları kadınların sokaklarda dikkatli olması gereken semt. *
  3 ... ruyagordum
 8. 8.
  ön cebeci ve arka cebeci olarak ikiye ayrılır.
  1 -1 ... tholga
 9. 9.
  izmit / kefken e bağlı muhteşem tatil yeri.
  1 -1 ... a la folie
 10. 10.
  istanbul gaziosmanpaşa ilçesinde ki bir köy. Doğusunda Kemerburgaz, kuzeyinde Habibler, batısında Cebeci, güneyinde ise Esentepe, ve Alibeyköy Barajı bulunur.
  1 ... lucifer anarchos