bugün

üçüncü nesil çaylak(tı). buyursunlar gelsinler(di). hoşgelmişler.
yeni bir sözlük yazarı. şimdi bu adam üniversitedeyken ev arkadasımdı. ankara bu sefer kaynaşıyoruz zirvesine gelmişti. gelenler hatırlayabilir. hani masanın en sonunda gözlüklü esmer bir şey. hakkında yorum yapmayacağım, tek bir diyaloğumuzu yazayım, siz tahmin edin.

saat zirveden sonra sabah 03:00,

red: olm yat sikecem bilgisayarını.
cap: dur lan, bana bir şey yazmışlar mı sözlüğe bakıyorum.
red: kaan mal mısın, sen yazar değilsin ki..
cap: belki kaan başlığına yazmışlardır ahaha
beşiktaşlı olunmaz beşiktaşlı doğulur lafını söyleyip rengini belli edecek kadar harbi olan üçüncü nesil yazar. *
(#1009266)

yazar olma hikayesi ben yarmış yazar. (#638211)
tavla dediğin nedir, önemli olan dostluk...*
başlığı bir kazaya kurban gitmiş uuser. yazar olan budur efenim. iki "c" ile yazılan cappuccino ise içecek olanıdır. *
al pacino bal pacino
yanakları gül pacino
uyan uyan sabah oldu
koydum sana cappucino

edit: bu şiirimsi kendimin değil ekşideki adını maalesef şimdi hatırlayamadığım bir arkadaşımındır, vaktiyle okuyunca yarıldığım için buraya da koymadan geçemedim!
ona da burdan sevgiler olsun, velev ki okursa egosu üzerimde bıraktığı bu kalıcı etkinin şişkinliğiyle coşsun!!
sabahın 8'inde evime gelen yüzsüz. tee kocaeli'den gelmiş, gazete falan getirmiş sağ olsun da yeter birader, evi üstüne yapayım da rahatla bari. -ahah-
(bkz: sabah sabah bok mu var)
of of nerden baslasam bilemiyorum ki * yolda yurumekten aciz kardesim. ondeki pehlivan vari bayanın kıcına dogru bodozlama yuvarlansa da cok sevdim , en bi tanıstıgıma ,konustuguma memnun oldugum yazar kardesimdir. nice zirvelere diyor ve istanbula da bekliyorumdur. fotografları unutmasındır. *
yürümeyi öğrenmesi gereken yazar. bayanları ezmemeye özen göstermeli. onlar çiçektir, ezmek uygun değildir.
işin garibi ezdiği hatun at gibi dört nala ilerlemeye devam ederken kendisi, kasıklarına tekme yemiş gibi yerlerde sürünmüş* "ahh ayağım" diyerekten bestekar sokağı inletmiştir.
ayrıca fotoğraf çekme meraklısıdır. dakikada bir fotoğraf çeker.
"bu nasıl organizasyon" isyanını hemen öğrenmiş, uygulamış yazardır.
"yahu ben bu adamla tanışmıştın teeeeyyy evvelinden yazar olmuş haberim yok lan" yazarı.. e bu sefer kaynaşabildik sonunda. red in kankasıymış zaten, kral adam olduğu belliymiş yani.. devamı gelecek azizim muhabbetlerin, zirvelerin..
ücüncü nesil silik.
- ah be oğlum...
her kadınlar matinesinde bizi yalnız bırakmayan yazar, yüreğine sağlık canımcım.
DOĞUM GÜNÜ KUTLU OLASICA YAZARDIR. *

EDiT: ÇEYREK YÜZYILI DEViRMiŞ. HEYT BEE..
hadı ya dogum gunu muymus??? pekı o zaman yenı yasını tebrık ettıgım yazardır.
canımcım doğum günün kutlu ve mutlu olsun..eee artık bir göbek seansı düzenleriz doğum günün şerefine.
happy birthday to youu
mandalina suyuu
çişini yap da uyuu
happy birthday to youu

iyi ki doğmuş, nice mutlu yıllara yazarıdır. her ne kadar ankara'yı* sevmese de, ankara* onu çok seviyor. son olarak belirtmeden geçemicem. yaşlanıyosun be capp.*
dogum gunu kutlu olasıca canım kardesim. buyumus ki öyle böyle degil. allah yeni yasında huzuru ve saglıgı eksik etmesin. para nasilsa kazanılır. sevgiler.
"aman da aman kimlerin doğum günüymüş bugün" diyerekten kuru kuru "doğum günün kutlu olsun lan" dediğim yazar-ı endam. yirim. ayrıca yolda yürürken kadınlara çarpıp asla ayağını falan burkmaz.

happy birthday to uuuuuuuuuuuuu

al sana balon.
doğum günü kutlu olsun çok, yazarı. kadınlar matinesinden aşina olduğum, kumalık sisteminin ne fena bi şey olduğunun kanıtı şeker insan, sus deyince susar bi de * . *
geçmiş dğum günü kutlu olsun yazarı. ayrıca bugün beni çok pinis sinirlendiren, kız sandığım içinde terbiye gereği ağzımı açamadığım* tam açacağım sırada da barıştığım ve erkek olduğunu öğrendiğim yazar abi.**
hoyttttt dese ne olacak...asıl hoytttt bende...hoyttttttttttttttttt.
kendisi nasihatör'ümdür...*
(#1576343) *
çaylak olduğunu öğrendiğimde hayretlere düştüğüm yazar. kuzu gibi bir şeydi halbuki kendisi. sinsiymiş demek. kınıyorum buradan kendisini. *
acaba dün mü çaylak oldum yoksa bugün mü, eğer dün ise otuzdokuz günüm kaldı diyerek beni şok etmiş yazardır.

say say bitmez ki bu, kırk gün kırk gece. * *

o da bi'şey değil kumasız kaldım ona yanıyorum.. * *