1. 1687.
  gene konuşmuş amk cibiliyetsizi.

  --spoiler--
  Turkey has taken advantage of the United States for many years. They are now holding our wonderful Christian Pastor, who I must now ask to represent our Country as a great patriot hostage. We will pay nothing for the release of an innocent man, but we are cutting back on Turkey!
  --spoiler--
  3 ... x e deger veren adam
 2. 1688.
  Türkçe konuşamıyor mu bu şerefsiz? Zira ne dediğini anlamıyoruz.
  2 -2 ... huzuru kendi icinde bulan adam
 3. 1689.
  düzenlediği askeri operasyonlarda 500’e yakın sivilin öldüğü açıklanmış.

  http://www.milliyet.com.t...a&utm_content=2680765
  2 ... true
 4. 1690.
  Bugün türkiye ile ilgili son attığı twite cevaben ağla amk kaşarı denilesi kişidir.
  3 ... lanacilinbengeldim
 5. 1691.
  çok merak ediyorum şu an new york'ta erdoğan tower diye ikiz kule olsa başına ne gelirdi o binaların?
  1 -2 ... munir bey
 6. 1692.
  Bu aralar götü başı ayrı oynayan abd başkanı.
  Uzatma işte al papazı ver papazı.
  3 ... old times
 7. 1693.
  yıllardır ortadoğu halkları kıllı bıyıklı, en fazla kabile şefi olabilecek donanıma sahip erkeklerin testesteron gel gitlerinin keyfine göre yönetilir. halklarımız bu zulúm altında yoksulluktan inim inim inlese de, bu histeri kaplı iğrenç yönetimler altında kendilerini güvende hisederler.

  batı medeniyetinin bizden en büyük farkı siyasette bu kirliliğe dayanan erki ortadan kaldırmalarıydı. bundan yüz yıl önce evrensel bir anayasa yapıp (anayasalar bir toplum sözleşmesi olarak nitelense de, özü itibatariyle devletle toplum sözleşmeleridir. devrimden sonra bu burjuva anlayış yok edilecek olsa da, şimdilik ortadoğu feodalizminden ileridir) virgülüne dokunmamışlardır. devlet, toplum ve erkinin uzlaşısı halinde yönetilir.

  bu titrine abd başkanı denen sarı çiyan 100 yıllık demokrasi medeniyetini menfî surette ters yüz etmekte. bu çıyanın, başkan olmadan önce seks yaptığı kadınları anlattığı bir tapesi düşmüştü medyaya. günlük hayatta bu kadar iğrençleşen bir arkadaşımı evimin eşiğinden sokmam ben. abd halkı başına tac etti. başlarına gelecek herşey de müstehaktır.
  ... memosh usta
 8. 1694.
  dünya'nın en güçlü 2.insanı. abd'nin başkanı.

  1.si ise;

  (bkz: vladimir putin)
  2 ... taken visual nation
 9. 1695.
  Tehdit diliyle bir yere varamayacağını anlaması gereken kişi. Varsa bir sıkıntı diplomasiyle çöz. Böyle devlet işlerinin twitterdan falan yazılması bana çok ciddiyetli gelmiyor. Güçlü olabilirsin de, bu herkese her şeyi dikte etmek anlamına gelmiyor. Zamanla anlar.
  ... drdolantin
 10. 1696.
  hellllaaaammm

  neler oluyor ?

  reyiz, gene bizim recayiye göstercem olm ben sağa

  demiş.
  3 ... timur cengiz hulagu