1. 1114.
    Yazın amk esrar serbest olduğunda yapacağım bunu.

T:er kişiye rahatın batmasıyla gerçekleşen hadise.
    -3 ... samanyolundakisaman
  2. 1115.
    Asla düşünmediğimdir. Trip çekmeye mi geldim bu dünyaya amk kalsın.
    1 ... bogaziciruyalari
  3. 1116.
    Bu devirde çok zor hem maddi hem manevi olarak.
    2 -1 ... karton toplayan cocuk
  4. 1117.
    Maddiyati falan hic sikinti degil. Ben her turlu fifty fifty durumuna raziyim. Zaten neden erkek tarafina bu kadar yukleniliyor anlamiyorum. Bi sey deyince kiz veriyoruz diyorlar. Ulan sanki karsi taraf plastik sandalye veriyor. O cocuk da iyi biri ki evleniyorsun sonucta. Her neyse..

Beni tum duzeni degistirmesi, asiri sorumluluk yuklemesi yonuyle urkutuyor. Bir anda ipsiz sapsiz olmaktan es olmaya, anne olmaya, ev hanimi olmaya evriliyorsunuz. Bi anda iki tane anne babaniz olmus oluyor. Hicbirini kirmamak lazim. Aslinda tanisiklik az zaman olmus oluyor ama belki yeni kardesiniz oluyor. Hem ablalik yapacaksiniz hem tanimaya calisacaksiniz.

Kafama esti bi gezip geleyim deseniz bile haber vermeniz gerek. Sizi bulamazsa deli gibi merak edecek biri olacak cunku. Esinizi dusunmeniz gerekecek. Yemek yedi mi, ac mi gelir, usumesin, yorulmustur su isleri halledeyim de dinlensin geldiginde vs vs diye.

Ama birinin bunlari ayni sekilde sizin icin de dusunecek olmasi cok hos.

Yine de sorumluluk urkutucu.

Dugunu bilmem neyi bosver. Yakin akrabalara bi yemek verilir olur biter. Ya da esyalari tam tesekkurlu dizmeye gerek yok. Her ay bi esya alinir mesela. Hem beraber yasadikca ihtiyaclar da sekillenir. Duygusal sorumlulugu cok daha urkutucu.

Bi de cocuk olacak. Aman tanrim emanet de degil, aglayinca gidip anasina vereyim sunu da diyemeyeceksiniz. Ana kim? Aaa benmisim.
    1 ... lisa garcia
  5. 1118.
    helal haram nedir bilen bir kız bulabilirsem isteğimdir. ama kolay değil.
    ... uuser x
  6. 1119.
    evlilik öyle sizin gibi erkeklerin korktuğu şeydir evlilik kötü birşey olsa anne babalarımız neden evlendi siz sorumluluk almaktan korktuğunuz için evliliği kötülemeyin isterseniz.
    1 -1 ... selvi boylum 06 85
  7. 1120.
    Zor ve sancılı bir süreç. Önce kafa dengi birini bulup tanımaya çalışacaksın, sonra aileleri tanıştırıp ikna etmekle uğraşacaksın, ikna edince bu sefer de ev eşyası vs gibi maliyetler çıkacak ve ailelerin anlaşamayacağı noktalar olacak, ev bakacaksın söz, nişan, düğün gibi işlere gireceksin ve haliyle bir sürü borcun içine gireceksin. Evlensen de bu borçlar bitmeyecek.
    -1 ... tarihci yazar