bugün

duruşu pek çok kendini insan sanan canlıdan daha seviyeli olan insan.hiç unutmam cine5 te "Başka Yerde Yok" isimli programa katılmıştı.o zamanlar programı seray sever ve ali atıf bir sunuyordu. ancak burcu esmersoyun yanında ikiside maymun gibi kalıyordu
şu sıralar kendisine sürekli eşinin sünnetli olup olmadığının sorulmasından rahatsız olan kadın. *
ben bu kadın spor programı sunarken bir türlü anlayamıyorum ne sunduğunu? yok ondan değil, böle melül melül bakarken beyin off durumuna geçiyo hanımefendi çıkınca, hele bi de konuşmaya başlayınca benim yapabileceğim bişey yok, al beyni koy kenarı bırak takılsın, o derece yani! bu kadar güzel kadınlara sundurmayın efenim, hayır bi bk anlayamıyorum sonra ne haberden ne bişeyden.

evet burcu, seni seviyorum.*
ps: o sevgilin olcak ferrari patronunu da ankarada görmiyim, söyle kendisine! yani ankarada yürürken görmiyim, öteki türlü zor olcak.*
bir zamanlar gece hayatında çok hızlıydı birçok ünlü erkekle beraber oldu... italyanı buldu evlendi kabuğuna çekildi, ntv de spor haberleri sunuyor... güzel mi çirkin mi desem orası da tartışılır...
sadece fiziksel görünümü nedeniyle spikerlik yapan*, promptera bakmadan doğru düzgün cümle kuramayan, sıkışınca cümlenin sonuna -diye soralım, -diyelim gibi ifadeler sıkıştıran yeteneksiz sunucu.
didem klibindeki haliyle bugünkü zaman arasında epey evrim geçirdiği dikkatlerden kaçmayan , bunun yanında bazen çok güzel ve tatlı bazen de itici olabilen , konuşmayı pek beceremeyen ama sırf güzelliğiyle bi yerlere gelen kadınlardan biri.güzelse gitsin başka bi program sunsun ne diye spor konusunda ısrarcı anlamak biraz güç.aslında sebep belli:abaza türk erkeğini ekrana kilitlemek...
tikky tarzı telaffuzlarını zorla düzeltmiş/düzeltmeye çalışan kadın. konuşurken kelimeleri yarım bırakıyor, vurguları yanlış yapıyor filan, zorlama gibi duruyor. kendini biraz serbest bıraksa, "gol olmuş yaane" diyecek gibi geliyor bana. başarılı herhalde ki, ntv gibi bir kanalda spor işlerini bu ablaya bırakmışlar.
sadece güzelliğiyle orda duran, hiç bir extra yeteneği olmayan, doğru düzgün cümle bile kuramayan bir spor bülteni sunucusu.ntv ye yakışmıyor.
keşke tüm spikerler onun kadar güzel olsa da hiç konuşamasa. sanki konuşunca ne oluyor ki, sonuçta bık bık hepsi kafamızı s.kiyor..bence önemli olan şekil, içeriği boşver..
ne zaman boşanacak diye gün saydığım melaike.
defne sarısoy'la soyadını değiştiresi insan...
beşiktaş'ın liverpool'dan sekiz gol yediği maçtan sonra resmen sırıtan ev ahalisini de kahkahalara boğan şahıs.

al sana edit:canım benim ben beşiktaşa gülmedim. burcu ablama güldüm. ne hırs yapmışsın yahu...
ntv kanal yönetiminin sırf onu izlemek için o saat ve o dakikaya koyduğu, hiç olmazsa güzelliği ve giyinmesini bilmesiyle bütünlemeden geçtiği spiker.
bilgi üniversitesi'nde hatırlamadığım bir medya dersine gelmiş ve öğrencileri güzelliğiyle büyüleyen, konuşmasıyla nefret ettiren kadın. resmen "ben buraya güzelliğim sayesinde geldim" demiştir, ve kendisini çağıran hocalar ne kadar büyük bir hata yaptıklarını fark etmişlerdir.
inanılmaz derecede bozuk diksiyona sahip insan. futbol bilgisi de son derece kısıtlı. ama güzel, herhalde ntv'nin ulvi metodlarından biri bu, alakasız ama güzel insanı ekrana yerleştir, ne kadar abazan varsa ekran başına toplansın.. gıcık olduğum nokta; uğur meleke'ye yazık oluyor. adam maçı mı analiz edeyim, spiker hanımın hatalarını mı toplayım diye kasıyor da kasıyor.

hele aralarında bir süpürücü diyaloğu geçmiştir ki, evlere şenlik..
italyan milyarderi bir çapkını dize getiren güzel spor haberleri sunucusu.
spor haberleri sunarken insan karşısında o kadar fit birini görünce spor yapma onun gibi olma istegi uyandıran bu hizmeti ile büyük takdir kazanan ntv de spor haberleri sunan kişi.
çok mu güzeldir yoksa türkiye'de az bulunan bir güzellik midir bilinmez ama türk sporseverleri ekranlara kitlediği kesin spiker. Ben şahsen hastasıyım bu güzelin.
tanyeli denen insansı varlık tarafından hristiyan olduğu öne sürülen anlatılamaz güzellik. evlendiği haberini duyunca yasa bürünmüştüm.*
tam adı için:
(bkz: kamile burcu esmersoy camorusso)
http://tinyurl.com/2m785f *

kendisini ntv stüdyolarında yakından görme şerefine nail olan birisi olarak hakikaten de yakında daha güzel*
kendisini yakından görme şansını yakalamış biri olarak, kendisinin tv ekranlarında daha güzel gözüktüğünü söyleyebilirim.Kendisi çok fit görünümlü birisidir.Yaz aylarında kısacık şort giyip kanal içersinde dolaşılabilecek kadar rahat biridir kendileri.(Gerçi öğlen yemeklerinde bir porsiyon balık yediği halde bu yediklerinin nereye gittiğini merak etmekteyim:)Bunun yanında vücudu ütü masası gibidir.Aslında o gözümüzde büyüttüğümüz kadar çok güzel olmadığıı söyleyebilirim size.Ayrıca kendisinin çok sokak ağzı ve kaba bir şekilde konuştuğuna tanık olduğumdan dolayı kamera karşısına geçince nasıl bir anda değiştiğine tanık olduğum için eski hayranlığımı yitirdiğim şahsiyet.Ama her şeye rağmen çok hoş hatundur gerçekten.Bu arada geçen sene bir ara kanal d'den mehmet ali birand'tan haberleri birlikte sunma teklifi almıştır.Ancak kendisi mehmet ali birand ile aynı masada değil ayrı bir stüdyoda olacağını öğrendiği için bu teklife olumsuz yanıt vermiştir.Kendisi 'beni masasında bile görmek istemedi,neden onunla çalışayım ki' diyerek ntv'deki gece spor bültenini sunmaya devam etmiştir.Canlı yayınlardaki büyük gaflarına ve eksik futbol bilgisine rağmen ben ve birçok erkek spor sevdalısını ekran başına toplamayı başarabiln güzel bir hatun.
spor spikerliği hakkında en son söz söyleme hakkı olan spiker.
ntv spor'un kurulmasıyla beraber kopyası olduğunu düşündüğüm başka bir hatunun * ntv spor ekranlarında arz-ı endam ettiğini görünce, ne kadar geniş bir hayran kitlesine sahip olduğunu bir kez daha anladığım güzeller güzeli...
vaktizamanında bir klipte oynayıp beni kendine o zamandan aşık eden güzel insan. izleyin hatırlayacaksınız.

işte o klip:

http://www.nahnu.org/2008...y-gunelin-didem-klibinde/

http://www.youtube.com/watch?v=m9Vbh3E2Mys
bir keresinde spor haberlerini sunarken " hakan şükür'ün arka bacağının sağ adalesinde yırtık teşhis edildi. " demiş mankenimsi spiker.

bunun neresi ilginç diyorsanız eğer, söylediği şeyi iyice okumanızı tavsiye ederim.bende de sonradan jeton düşmüştü.