bugün

entry'ler (595)

yozgat takılmalık arkadaş veritabanı

Yozgat sorunlarını masaya yatıracağımız bir konuşma da yapılabilir aslında.

yozgat takılmalık arkadaş veritabanı

Var mı acaba böyle birilieri. Kültürlü, muhabbet canlısı, biraz serseri.

bursada sandalye açıp manzara izlenecek yerler

Arabamızla gidip, portatif sandalyemizi açıp, püfür püfür rüzgar eşliğinde manzara izleyebileceğimiz, kafamız kızdığında gidip kafa dinleyebileceğimiz bursa sınırları içindeki yerlerdir.
(bkz: Bilen varsa beri gelsin)

biz de insanız tatil istiyoruz

bizler yani memur olmayan işçiler, mühendisler, taşeronlar vb. emekçiler; bizler de önümüzdeki haftayı tatilde ailemizle dostlarımızla geçirmek istiyoruz. bu bizim hakkımız. kampanyaya tüm sözlükleri ve sosyal medya hesaplarını davet ediyoruz. memur arkadaşlarımızın da destek olacaklarına eminiz. destek olun, kazanalım.

vatan partisi

Eski Doğu Perinçek + yeni işçi Partisi + eski kafa CHP'liler + eski paşalar, albaylar... Kılıçdaroğlu'nun Yeni CHP'sine tepki olarak büyüyor. Bana sorarsanız baraj dışı kalan partilerden Milli ittifak'la beraber %3ü zorlayacak parti.
Kaynak:http://cokkisilikli.blogs...nim-secim-oncesi.html?m=1

nazarın ve büyünün inanmayanları etkilememesi

Nazar ve büyünün sadece psikolojik etkisini nolduğunu gözler önüne seren durumdur.
Örneğin birisi bush'a büyü yapsa bush büyü bozdurmayı muhtemelen akıl edemeyeceğinden büyünün etkisinde kalması gerekir ya da sürekli göz önünde olan ve kıskanılan rihanna sizce nazara geldim diyip, kendisine okutup üfletip sonra da camdan bakıp "erkek gördüm, bana erkek nazarı değmiş" diyor mudur.
Belirtmeden geçemeyeceğim; Kuran'da da bu manada bir büyü veya nazar etkisi geçmez.

olası chp hdp ödp ittifakı

Olması halinde akp yi zorlayacak tek oluşum haline gelecektir. Solcuya, kürtlere vs. oy vermem diyende mhp, bbp, hepar, saadet ittifakına oy verir. Akp ye güzel alternatifler oluşur.

suudi krallarındaki top sakal merakı

Suudilerin modern ve tarz insanlar olduğunun göstergesi olan sakaldır.

(bkz: Abdullah Bin Abdulaziz)
(bkz: Salman Bin Abdülaziz)

beyçelik

Ürün yelpazesi geniştir. Tofaş, maserati, dacia, ford, renault müşterileri arasındadır.

1987 doğumlu yazarlar

Birisi mükemmel nesil mi dedi, tabii ki bin dokuz yüz seksen yedi

calibro

calibro basic modli bile pek çok beklentinizi karşılayacak ekitap okuyucudur. Eğer tuş basmak istemem ve karanlık ortamlarda da kitap okumam gerekir diyorsanız lux modelini alın. Bunun dışında basic oldukca tatmin edici. mobi, epub,pdf hatta doc formatlarını dahi destekliyor. Pdf okuması benim gördüğüm okuyucular arasında en iyisi. buna rağmen hala pdf okumak için son tercih olmalı. illa okunacaksa pdf kenarlarındaki boşluklar calibro aracılığıyla kesilmeli. Bir de rss olayı var ancak onu hiç verimli kullanamadım. kullanabilen bilgilendirsin.

kelebek yumurtasi

çok şifreli konuşuyor, her kelimesini didiklemek lazım.

bursa çok gizli kazı kazan zirvesi

yıllar önce apar topar düzenlenen zirvedir. tadı da bu özelliğindeydi zaten. unutmadık a dostlar.

buradan çok uzaklara gidelim

Sabah yine monoton bir hayata uyanırsın. Artık saatin bile çalmasını beklemez olursun. Herşey o kadar aynıdır ki. ilk başladığın zamanlar 6 ya kurduğun saat, her geçen gün monotonluğun iyice oturması ve ritim kaznmasıyla 6:19 a kuruluyordur artık.
Koşuşturur otobüse yetişirsin. Yetişemezsen minibüse 70kuruş daha fazla vermen gerekir. Derken metroya biner uyursun yarım yamalak. işe geldiğinde henüz kimseler yoktur çünkü erken gelmişsindir. Erken gelmezsen otobüsü kaçırır, 70 kuruş fazla verirsin minibüse. Göze alamazsın. Biraz haberlere bakayım internetten dersin ama sayfaları açtıkça için kararır, lanet edersin ülkeye, dünyaya. Dünyada her gün binlerce cinayet işlendiğini okuyup yaka düğmeni açarsın. Nefes almaya çalışırsın. iyice karamsar olursun sabahın 8 inde.
Sonra iş arkadaşlarının yalandan şakalaşmaları başlar. Parayla ilgili günün anlam ve önemine binayen küçük atışmalar. O an klavyeye bir yumruk atıp, "yeter ulan gidiyorum, yerin dibine girsin işiniz" diyip çıkasınız gelir. Bineceğim, çok uzaklara gideceğim, buraları arkamda bırakacağım dersiniz ama akbilinizde o kadar kontör olmadığını hatırlarsınız. Bir belediye otobüsü ve bir metroyla en fazla nereye gidebilirsin ki. Derken bu yazıyı bile ofis bilgisayarından yazdığın aklına gelir. "Acaba okuyorlarmıdır" diye geçirirsin içinden.
Sonra aklına sabahları 70 kuruş için işe 20 dakika erken geldiğin gelir. Tüm hayalleri bir kenara bırakıp işine gücüne dönersin. Hergün bu böyle olur.

cem karaca erkin koray barış manço

Ortak özlellikleri seslerinin kötü olmasıdır. yorumları doyumsuzdur o ayrı.

otisabi nin dizi olması

dizi projesi iptal edilmiştir.

otisabi dizisinin şifreli kanaldan yayınlanması

ne yazık ki dizi projesi iptal olmuştur.

gönen

... Daha bir ergenlik yıllarımıza denk gelir Dönence günlerimiz. Çocuk yaşta pek gidemezsin ama azıcık büyüdüğünde ilk hedeflerdendir hep orası. Gençliğin buluşma mekanı. içerisi cıvıl cıvıl genç dolu. Yaş ortalaması 17-18. Ferah, havadar, ağaçlar altında adeta kurtarılmış bölge. Önce bir oyun tavla at eşinle dostunla, sonra da okey. Muhabbet zaten gırla...

http://kafabirmilyonbeyin.../gonende-cocuk-olmak.html

fahri vatansever

doçentliğini almıştır. hak etmiştir. özel kurs gibi ders işler. milyarlar verip alabileceğiniz matlab kursunu açtığı 3 kredilik derste verir. allah razı olsun. ayrıca
http://www.fahriv.com

tuncay ertaş

(bkz: tuncay ertas)