bugün

saçlarını topladığı zaman çirkin saldığı zaman güzel olan spiker.

(bkz: ben bugün bunu gördüm)
cnnturk deki performansından coook uzak yeni spikerlerin yapmayacagı hataları surekli tekrarlayan ne dediği artık anlaşılmayan sürekli tonlama ve telaffuz hatası yapan spor spikeri. bu kötü performansa rağmen hangi torpille işine devam eder bilinmez ama spiker adaylarının verdiği tepkileri tahmin etmek zor değil. zira onların adına ve dinleyici olarak hergun ekrandayken kulaklarını cınlatanlar sadece biz değiliz.
ntv'de gece spor haberlerini sunan bayan. eski manken. bir ara "bjk taraftarı mutlu olunca biz de mutlu oluyoruz" diyerek rengini büyük ölçüde belli etmiştir. ayrıca ümit karan'ın da eski sevgilisi.
(bkz: yarimi ellere gelin etmişler)
(bkz: gelin olmuş gidiyorsun)
her perşembe gecesi italya'ya,eşinin* yanına gidip pazartesi sabahı tekrar türkiye'ye dönen,ntv'de ,cuma hariç haftaiçi hergün 23.35'de başlayan spor servisi'ni sunan güzellik..
akıllara zarar güzelliğiyle beni benden alan, ntv spor servisinin şeker mi şeker, tatlı mı tatlı spikeri...
Niye hala Türkiye'de? Ve niye hala beceremediği bir işi yapıyor anlamış değilim.Kızım gitsene kocanın yanına *
babası ve annesi ayrılınca kardeşiyle beraber büyükbabası ve babaannesi tarafından büyütülen,bu durumu da içine sindirerek hayata negatif yönlerden bakmayan,şeker mi şeker,ntv'ye de acaip yakışmış hatta cuk oturmuş spor spikeri.
(bkz: prenses) ***
hehehe ben güzelim, konuşmayı bilmesem de sırıta sırıta spor haberleri sunarım kişisi.
neden sürekli gülüyorsunuz sorusuna ''benim tarzım bu'' şeklinde cevap vermiş insanı zorla kendini izleten hatun kişisi.
ntv haberin güzel yüzlü sunucucusu.
iddia ediyorum bu hanım kızımızın,sunduğu haberler, programa gelen konukların geçmişleri falan gibi konularda hiç bir bilgisi yok. futbol programlarında bir dekor unsuru olarak güzel kadın kullanma taknıtısını ntv gibi bir kanalın daha da ileri gidip dekora haber de sundurması üzücü maalesef. kendisinin bir an önce evinin kadını olmasını ve spor haberlerini spordan anlayan birilerine bırakmasını temenni ediyoruz.
answerı ensvır diye telaffuz eden ve buna rağmen sempatik olabilen güzel gözlü şirin yüzlü sunucu.
futboldan bahseden bir kadının ne kadar seksi olduğunu anlamamıza neden olan güzellik abidesi. ama konuşurken tekler.
(bkz: o kadar kusur kadı kızında da olur)
burcu esmersoy hayranlari mumkunse izlemesin. *

http://www.youtube.com/watch?v=m9Vbh3E2Mys
esmer bir ırka sahip kız.
ntv spor servisinin güzel ve sevimli spikeri...
kendisine karşı beslediğimiz masumane duygularımızı, değil youtube, microsoft bile gelse yıkamaz...
en büyük hayran kitlesine sahip spor spikeri.
eski türkiye güzellerimizden. * * *
futbolla tahamül edememe rağmen bana futbol proğramı izlettiren, Tanrının sanat eseri.
her ümit karan haberi sunduğunda sırıtmaya başlayan spiker.
-ümit bugün yine golleri sıraladı hehehe
artık aklına ne geliyosa.
abartıldığı kadar güzel olmayan...
birazcık cazibesi olduğunu bende kabul ediyorum. bırakında o kadar olsun bende ferrari yöneticisiyle evli olsam eminim ki dışardan daha karizmatik görünürdüm. şöyle şirin tatlı olmak için başını hafif yana eğerek haberleri sunmuyor mu!? insan birazcık doğal olur ya ne bu böyle yapmacıklık. bakma bana öyle ben kül yutmam beni ezemezsin o gözlerle...
klasik bir güzellige sahip olmamasına ragmen erkek sözlük yazarlarının pek çogunun icinin gittigi kadın. sevindirici bir durumdur bu türk gençligi için. zira güzellik göreceli bir kavramdır önemli olan kişinin bıraktıgı izlenimdir ve büyük ihtimalle erkeklere güzel gelen kadının futboldan böyle pek bir içli bahsetmesi, derinden konusması ve bakmasıdır.
birikim olarak değil ama güzellik açısından bakılırsa ; banu güven^den çok daha güzeldir..