bugün

o para bende olsa pahalı bir saat almak yerine arazi satın alıp oraya kendi evimi inşa ettirirdim.
Kariyerinde başarılı olduğunu düşündüğüm oyuncu-sunucu. Oyunculuğunu pek bir yere koyamasam da sunucu olarak yıllardır ekranlarda görmekteyiz kendisini. Diğer ünlülere kıyasla ön planda olmayı tercih etmeyişi, gündemde olmak için saçma sapan magazinsel konulara dahil olmaması benim sempati duymamı sağlıyor.
Bu da acunla beraber ve tek başına olmak üzere çok sağlam para akladı çok uzun süre. Dilan polat gilleri falan donunda sallar.
60 bin Euro yani 2 milyon 100 bin lira değerinde lüks marka saat almış.

https://t24.com.tr/foto-h...iyati-gundem-oldu,30276/3
görsel
şahsını tanımam etmem ama dünya güzelleri programında hayran kaldım.
kadın bu programda zannedersen 10 yıllık gülmüştür. yani banu alkan, safiye soyman ve bülent ersoy'un yanına en yakışabilecek kişi budur. çok güzel bir iş çıkartmışlardır.
görsel
açmayın menopozlu teyze.
var bir geçmişimiz...

görsel
Çok güzel bir terazi kadınıdır, hayatta bütün güzellikler onu bulsun.
görsel
güzel bir kadındır. seda bakan da onun gibi güzeldir.
Bi bu kadın bi de berrak tüzünataç parça parça bakınca çok güzeller gerçekten, inkar eden taş olur ama bütüne bakınca aşırı eril bi vibe alıyorum. Yani başıma bi şey gelmeyecekse maskülen duruyorlar ve yakışmıyor..
Kaburga kemiklerini aldırmış. Zayıf görünmek uğruna ne cesaret.zayıflıkla kafayı bozmuşlar. Kadın dediğin az ele avuca gelecek.
bir ara haftada bir aynı yerde çalışıyorduk. çok seksi kadın ama yanındayken yakından baktığınız zaman geçen yılların acımasızlığını görebiliyorsunuz. eski Bir fotoğrafımızı buldum ama kötü çıkmışım, O yüzden paylaşmayacağım swh...
kaşları olmasa gerçekten 46 gibi de görünüyor.
46 yaşındadır.

görsel
görsel
Bazen beğenmeselerde bence de güzel bir kadın.
Nazar değmesin.
Som dakika. Filaş Filaş Filaş.

3 ayrı yerde düğün yapıp toplamda 5 gelinlik giyecekmiş.

--spoiler--
Burcu Esmersoy, iş insanı Nazım Akmandil ile evlenmeye hazırlanıyor. Esmersoy, italya'da yapacakları düğünün yanı sıra istanbul ve Bodrum'da da düğün yapacaklarını belirtti. Ayrıca, nikah öncesi Bodrum'da bekarlığa veda etmek için 5 farklı gelinlik giyeceğini söyledi
--spoiler--
görsel
görsel
bu kadın eskiden güzeldi..
ne varsa eskilerde var diye boşuna demiyorlar.
60 beden meme, olmayan küçücük popo ve safinaz fiziği olan kadın. boyu ister 2.20 yüzü istediği kadar güzel olsun çekici gelmiyor bana.
Konuşmasa çok güzel kadın aslında.

Sesi bi acayip.
güncel Önemli Başlıklar