bugün

küçük sırlar dizisinin çet karakteri. adama cuk oturmuş ya.
vasat dizilerin çekildiği bir ülkede haliyle vasat dizilerde oynuyor. pek gıpta ettiğim bir kardeşimiz.
aklı varsa; bu çocuk satsın savsın neyi varsa, iki sene işi gücü bıraksın los angeles veya new york'ta sahne sanatları dersleri alsın, bilmiyorsa dil öğrensin, performans repertuarını genişletsin. bu iki senenin sonunda hollywood'a giriş yapabilecek bir fiziğe ve yeteneğe sahip diyebilirim.
--spoiler--
her şey yalan gerçek sensin.
gelirse dert senden gelsin.
bence aşkın kendisisin.
seni sevmeyen ölsün.
ahhhh...
seni sevmeyen ölsün.
--spoiler--
iyisin, hoşsun, yakışıklısın da o gülüşün bir garip nasıl desem sanki bir kaç saat çişini tutmuş, akabinde zar zor bulduğu bir tuvalete can havliyle koşup işemeye başlamış, suratında "ohhşş!!" ifadesi oluşuyor gülerken.
resimlerine baktım da şimdi. kaşlarını yolmuşlar bu kızancığın be. * çok kötü durmuyor yani bir hasan yılmaz'ın kaşları gibi değil tabi de. işte...*
görsel
görsel
görsel
görsel
zeynoyu benle aldatan şahsiyet biricik aşkım. (bkz: şizo stayla)
küçük sırlar dizisindeki çet roluyle kendisine tüm genç kızları hayran bırakan yakışıklı insan üstü varlık.
adam otuz yaşına merdiven dayamıştır ve lise olarak küçük sırlarda rol almaktadır. yuhh diyorum yaa koca adamları ve kızları 18 yaşında diye oynatıyorlar. babamda yok o kadar sakal.
liseli olarak oynamaktadır bir dizide.
ama görülen en yaşlı liseli değildir. bu ülke hayat bilgisi dizisinde kerem rolündeki saçları dökülmüş adamı görmüştür liseli olarak. üstelik birkaç sene.
twitterından "Seneryoda yazani yansitmali dedim.seneryoda dusunulen bir opusme sahnesi yokki nasil bukadar buyutuyolar." diyen kişidir. seneryo ne yahu burak özçivitçiğim. (bkz: senaryo)
sinem kobal ı öpmek yalamak isteyen fakat bunu başaramadığı için sinirlenen yakışıklı oğlan.

(bkz: sakin ol şampiyon)
çet karakteriyle daha bir sevilen yakışıklı oyuncu.
kanal d'deki şu anda oynayan dizide dişi erkek farkı gözetmeden, kişilerle 10 cm mesafesinden birazdan öpecekmiş gibi konuşan kişi adam babasına bile böyle konuşuyor. bana böyle konuştuğu takdirde üstüne her an atlayabilirim kendisine duyrulur. hayır bu herifin konuşması bile bu kadar baştan çıkarıcıysa, sevişmesini düşünemiyorum. ayrıca kendisinde feci bir potansiyel geylik olduğunu düşünüyorum. umarım da vardır. bu seksilik bir bayana ziyan olmaz.
vücut kıllarını traş eden oyuncu. Her şeyiyle yine de seksi. isterse mağara adamı gibi kılları olsun. Hayvan gibi yakışıklı olduğu için bir şey fark etmeyecektir. * *
tesadüfen gördüğüm kadarıyla mavi ceket-mont giymesin. giyecekse de kesimi düzgün seçilsin. küçük sırlar dizisinde nostaljik filmlerdeki bakkalın çıraklarına benzemiş o mavi ceketle. olmamış diyoruz.
hoş deyin, sempatik deyin, baktiniz ağzinizin salyasi durmak bilmiyor hadi karizmatik de deyin ama her normal insan evladına yakışıklı demeyin yahu. degil iste, zorlami?! basta saydiklarimi aglamayin diye yazdim, hic biri degil, siradan erifin teki
güzel insan.yakışıklı prens.seksi beyfendi.ve niceleri..
(bkz: ablan sana kurban olsun)
bu akşam gördüğüm mavi ceketiyle, elbiselerin tarzını bari gossip girl'den çalmayın dediğim insandır. chuckımsı chuckımsı dolaşsın diyorlar ama olmuyor işte. biz chuck bass'i ne ceketler, ne gömlekler, ne papyonlarla izledik ama hiç biri böyle sırıtmıyordu.. senaryoyu yandan yedirebilirsiniz ama, o sempatikliği alamıyorsunuz malesef.

edit: burak özçivit gülüşünden bakışına kadar her türlü özelliğiyle karizmatik ve yakışıklı, o ayrı mesele..
zeka seviyesinin bir planktonunkiyle eşit olduğundan şüphelendiğim hala ergenliğini bitirememiş liseli. nerden çıktı şimdi diyenler için son tweeti ; ''64l4t4s4r4y, g6l6t6s6r6y, 6alatasar4 ahaaaAaaa"
"alma o kaşlarını arkadaşım, almayın şu kaşlarınız beyler" diye hönkürmek istediğim şahsiyet. tamam ortasını falan aldırıyorsunuz ona eyvallah ta üstten alttan falan kaş aldırıp feminenleştirmeyin kendinizi.
küçük sırlar'da çetin karakterini canlandıran oyuncudur.aynı zamanda survıvor daki başak özer'in sevgilisidir.
atilla taş'ın akrabası olduğunu düşündüğüm insan.
bu adama, 20 yaş üstündekiler içinde, ciddi ciddi yakışıklı diyen var mıdır diye merak ettiğim. bu kadar fabrikasyon bir görüntü nasıl yakışıklı ya da çekici gelebilir ki bir insana. çok ama çok itici.
dizinin ilk bölümlerine göre şekli değişen adam.daha bir çirkin oldu.birde o eski fotoğraflarındaki sevimliliği yok gibi.amaaan bu dünya emekli kaymakam ali rıza beye kalmadı buna mı kalacak...
her ekrana çıktığında neresi yakışıklıdır bunun dedirtir.