bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
  1. 1.
    sebnem ferahın volvox'tan beri kankisi.ayrıca sebnem ferahın şarkılarında bas gitarı hep o taşımıştır.oldukça sirin ve tatlı bir bayandır
    2 -1 ... berbay
  2. 2.
    şebnem ferah ın bütün albümlerinde ve konserlerinde çalmıştır. ayrıca zaga ve tv makinasında da çalmıştır...
    2 -1 ... pink floyd
  3. 3.
    Tatlı,karizmatik aşırı sıcak kanlı müthiş şahsiyet...
    -
    Şebo nun ilk albümü (kadın) ın basslarını Tarkan gözübüyük çalmıştır. Diğer dört albümde ise onun parmakları çalışmıştır.
    -
    Sevgili bass hocam seni seviyorum
    2 -1 ... nevada
  4. 4.
    sebnem ferahın albümleri haricinde, galactica grubunda bas gitar calan, sevilip, sayılası, yanakları öpülesi tatlı insan.
    2 -1 ... vincent vega
  5. 5.
    volvox'un sonradan eklenen üyesi. daha sonraları şebnem ferahla birlikte çaılşmaya devam etmiştir.
    1 ... nickoless
  6. 6.
    galactica adlı grupla her pazar beyoğlu hayal kahvesinde çıkmaktadırlar... Ayrıca aynı grupta sebnem ferah'ın bateristi aykan ilkan'ı da görmek mümkündür...
    kendi internet siteleri: http://www.rockstargalactica.com dur

--spoiler--
    edit: kanımca cnbc-e de yayınlanan battlestar galactica adlı diziden etkilenmişlerdir .
    --spoiler--
    3 ... corpsebride
  7. 7.
    sağlam bas çalan ender bayanlardan birisi olan, sahnede de aşırı pozitif elektrik yayan, sevimli basçı.. 1992 senesinde, volvox grubuna sonradan dahil olmuş, sonradan da şebnem ferah ile bağlarını koparmamıştır..
    2 ... faidelibilgi
  8. 8.
    bogaziçi işletme mezunu olan güzel insan.yaşı 33 ama göstermiyor hiç.üniversitede ögrenmiştir bass calmayı.
    1 ... nightsun
  9. 9.
    şebnem ferah ın basçısı.
    kelimeler yetse albümünde 12 telli bass gitarın yanında ismini görünce dumurlardan dumura koştum.
    lan ben daha john myung ı bile 12 telli çalarken görmedim yav.

düzeltiyorum: 12 telli bass ı live at budokan da çalmış.
    saygı duyarım.quiet thunder a teşekkürler.
    3 ... jordan rudess kim ya
  10. 10.
    bir dönem şebnem ferah'ın menajerlik işlerini de yürüten kişi. devam ediyor mu bilemem.
    ... thor