1. 1.
  Dream theater'ın efsanevi basçısı. Muhteşem bir sağ el tekniğine sahiptir. Sahnede de değişik bir karizması vardır. uzun dümdüz saçları vardır. Ayrıca diğer dream theater üyeleri gibi kendisinin de bir ders dvdsi vardır. Basçılara önerilir.

  (bkz: John Petrucci)
  3 ... hendrix
 2. 2.
  bass ciliginden ote karakteri ve kisiligiyle, mutevaziligiyle peygamber misin sen denilebilecek insan.

  Ayrıca bir insan bu kadar mı iyi progressive calar bassla ve bu kadar mı iyi lyric yazar dedirten insan.

  edit:teknigi de mukemmeldir.
  2 ... burningfingers
 3. 3.
  müziğe çok küçük yaşlarda keman çalarak başlamış, komşusunun grubundaki bass'çı eksikliğini doldurmak amacıyla ilk olarak bass gitarı eline almış dream theater üyesi.
  1 ... koko
 4. 4.
  flea ile farklı kulvarlarda olmalarına rağmen flea ile beraber hayatımda gördüğüm en iyi basçılardandır kendisi.
  1 ... shyer
 5. 5.
  10 parmakla bas çalabilen basçılardandır.
  2 ... god hates us all
 6. 6.
  labrie'nin zaten konuyla alakası yok da, portnoy ve petrucci gibi o da berklee college of music de bir yıl okumuş, rastlantı eseri bir gün okulun stüdyosunda doğaçlama çalan portnoy'u gören ve oldukça etkilenen petrucci'nin önerisi üzerine myung,portnoy ve petrucci majesty'i kurmuşlardır. hepsi de derslerin kendi çalışmalarını aksatacağını düşündükleri için ilk sezon okulu bırakmış, çok kötü bir vokalistle majesty adında (fazlasıylarush ve metallica etkisi altında) bir demo yaptıktan sonra bazı copyright sorunları yüzünden portnoy'un babasının bir önerisi üzerine grubun adını dream theater olarak değiştirmiştir.
  artık bu hikayeyi bilmeyen kaldı mı yahu. lütfen yalan yanlış entry'ler girmeyelim çocuklar....
  2 ... ditty
 7. 7.
  telli çalgıların tüm tekniklerine hakim olmasına rağmen slap ve tap tekniklerini pek sevmez. ders videosunu seyrettiğimde 'aha bu adam konuşuyormuş yahu' diye mutlu olmuştum. sanki yeni doğmuş bebeğimizden ilk agu (aslında baba demektir, ben biliyom)yu almış gibi bir de zıplayıp karımı öpmüştüm. hey gidi günler...
  3 ... ditty
 8. 8.
  (bkz: platypus)
  1 ... ditty
 9. 9.
  (bkz: solar groove)
  1 ... ditty
 10. 10.
  bostancı kasım 2002 deki konserinde kendisine hayran bırakan basçı.
  1 ... hendrix