1. 1.
  genellikle kenarda orumasına rağmen sürekli olarak sıcaktır.özellikle uzak mesafeli şutları gayet başarılıdır.san antonio gibi yaş ortalaması yüksek olan ve çabuk yorulan bir takım için, kenarda bulunan daima sıcak ve iyi bir oyuncu olarak çok önemlidir.
  1 ... msd
 2. 2.
  3 sayı sampiyonlugu ve de smac yarısması sampiyonlukları vardır bu zat ı muhteremin cok sevdigim oyuncular icinde on sıralarda kendine yer bulmustur. faul den smac yapmıslıgı vardır sacı uzun ve ustunde esofman olmasına ragmen artık siz dusunun aerodinamik dezavantajı sut stilide ilginctir ama seviyoruz
  1 ... jordan
 3. 3.
  houston rocketsla yıllık 1,9 milyon dolara anlaşma imzalayacak basketçi.
  ... anything is possible
 4. 4.
  smaç şampiyonu olan tek beyazdır. 1996 yılında bu unvanı kazanmıştır.
  ... unay
 5. 5.
  az önce hido'dan bahsederken "turkey michael jordan" gibisinden bir şey söyledi ve gülüşmelere neden oldu.
  ... bleedingmoon
 6. 6.
  31 aralık 1971 - hempstead/new york* doğumlu oregon state beavers. 1995 nba draft'ı 1. tur 15. sıradan denver nuggets tarafından seçilmiş ama bu formayı hiç giymemiştir.

  1996'da smaç yarışmasını kazanmıştır. sonrasında yıllar boyu hem smaç hem üçlük yarışmasını kazanan tek kişi olmak için her üçlük yarışmasına girmiştir. gelin gelelim bir türlü kazanamamış ve kariyerine noktayı koymuştur.

  atletik, yağmur gibi üçlük atabilen, oyun kurma yetenekleri gelişmiş bir shooting guard'dı.

  -formasını giydiği nba takımları-

  95-98: los angeles clippers
  98: miami heat
  99: chicago bulls
  99-04: seattle supersonics
  04-09: san antonio spurs

  babası hall of fame üyesi rick barry'dir. jon barry, scooter barry ve drew barry adlarında üç basketbolcu kardeşi vardır. dört kardeşten nba'de oynayamamış olan yalnızca scooter barry'dir ki o da avrupa ve avustralya'da falan oynamıştır.
  ... sadaeke