1. 1.
  vatanını, milletini klavyesiyle savunan, şehitlerin ardından klavyesiyle esip gürleyen, sosyal paylaşım sitelerinde sayfalar açan asosyal tiplere yakışan nitelendirmedir. bu bahsi geçen asosyaller gerdeğede webcam bağlantısı aracılığıyla gireceklerdir muhtemelen. bu başlıkta onlara acıyoruz. hayat sokakta çıkta sesini oradan duyurmayı dene diyoruz.
  66 -24 ... sodomlu
 2. 2.
  aralarında askere gitmek istemeyenlerinde var olduğu bir gerçektir. kıçını sandalyeden kaldırmadan vatanı kurtaracağını sanar, facebook'ta sayfalar açar. milyon milyon kişi toplamaya çalışır. her seferinde aynı terane. niye askere gitmiyorsun sorusuna ise "çok zor yeaaa" diyecektir.
  10 -2 ... kronikvasifsiz
 3. 3.
  facebookta vatanını milletini beğenip övünce, memlekete hizmet ettiğini ve düşmanlardan koruduğunu sanan tiplerdir.
  8 -2 ... metallife
 4. 4.
  -acemi bir yazarı nasıl tanırsın ?
  -...
  - siyasete fazla karışmaz, yeter artık akepe istifa, tayyip mayyip falan der.

  - usta bir yazarı nasıl tanırsın?,
  - ...
  - pkk'ya küfreder, seri eksi oy verir.

  - peki bir bordo klavyeliyi nasıl tanırsın?
  - ....
  - şöyle bir ses duyarsın :orospuçocuklarıorospuçocuklarıorospuçocuklarıorospuçocuklarıorospu çocuklarıorospuçocuklarıorospuçocuklarıorospuçocukları orospuçocuklarıorospuçocuklarıorospuçocukları orospuçocuklarıorospuçocukları orospuçocukları orospuçocuklarıorospuçocuklarıorospuçocukları orospuçocuklarıorospuçocuklarıorospuçocukları orospuçocuklarıorospuçocuklarıorospuçocukları orospuçocuklarıorospuçocukları orospuçocukları orospuçocuklarıorospuçocuklarıorospuçocukları orospuçocuklarıorospuçocuklarıorospuçocukları orospuçocuklarıorospuçocuklarıorospuçocukları orospuçocuklarıorospuçocukları orospuçocuklarıorospuçocukları orospuçocuklarıorospuçocuklarıorospuçocukları orospuçocuklarıorospuçocuklarıorospuçocukları orospuçocuklarıorospuçocukları orospuçocuklarıorospuçocuklarıorospuçocuklarıorospuçocukları orospuçocuklarıorospuçocuklarıorospuçocukları orospuçocuklarıorospuçocuklarıorospuçocukları orospuçocuklarıorospuçocukları orospuçocuklarıorospuçocuklarıorospuçocukları orospuçocuklarıorospuçocukları

  o gelip kafanızı sikmeden kaçın oradan.
  31 -15 ... patavatsiz
 5. 5.
  tv ekranlarından deli gibi şehit haberi bekleyip, ölen asker sayısı çift haneli ise zevkten kuduran tiplerin genel adı.
  6 -11 ... volkan2386
 6. 6.
  klavye sahibi pkk lı anası belli olmayanlardan daha evla olandır.
  8 -5 ... wakabayashi
 7. 7.
  o zaman buradaki herkes bordo klavyeli oluyor. ironiye gelir misin lütfen?
  sanal alemi hafife almayınız gençler. artık sokaklara dökülen insanlar facebook vb ortamlarda örgütleniyorlar.
  9 -1 ... zehiri alınmış kobra
 8. 8.
  internetten yaptıklarını nedense dışarda yapmadıkları düşünülen insanlardır. nerden biliyorsunuz insanların neler yaptığını? nereden biliyorsunuz sadece klavyesiyle var olduklarını? siz çok şey mi yapıyorsunuzda şehit haberlerine üzülüp yorum yapan insanlara laf atıyorsunuz. asıl böyle birgünde otu boku paylaşıp yazanlara laf atında belki akıllanırlar ama onlardan farkınız varmıki?
  2 -4 ... egeenteli
 9. 9.
  ne yapsınlar ? porno izleyip 31 e devam mı etsinler. bırakın ülke gündemini konuşsunlar fikir üretsinler tartışsınlar. görevini yapması gerekenler yaptı da mı bu gençler
  klavye başında yapabildikleri tek eylemi yapıyorlar?
  3 -1 ... k a t r e
 10. 10.
  bir yanında cips, diğer yanında kola entry girer. tepkisini entry girerek koyar.
  2 -1 ... imkansizligin kekremsi tadi