1. 1.
    death musikisi grubu...* * *

Peter Tägtgren-vokal
    Anders "Blakkheim" Nyström-gitar
    Dan Swanö-gitar *
    Jonas Renkse-bass
    Martin Axenrot-davul

(bkz: http://www.bloodbath.biz)
    2 ... dolayli zarf tumleci
  2. 2.
    diskografisi şöyle olan grup:

Breeding Death-1999
    resurrection through carnage-2002
    Nightmares Made Flesh-2004
    2 ... dolayli zarf tumleci
  3. 3.
    yıldızlar geçidi sayılabilecek elemanlara ait isveç kol metal grubu.önceleri yan proje olarak başlayan ve stres atılacak bir arka bahçe olarak kurulmuş grup vokale mikael akerfeldt yerine peter tagtgren in gelmesi ve birkaç eleman değişikliği ile daha ciddi bir oluşum haline gelmiştir.şu anda kendi ayaları üstünde duran, kendi fanlarını yaratmış ve eski death metal ruhunu sürdüren en sağlam gruplardan biridir.
    2 ... dukur
  4. 4.
    (bkz: nightmares made flesh) adında albümleri varki tadından yenmez. (bkz: eaten) diye bir şarkıları var ki yemede yanında yat.
    bu grubun bir başka özelliği bas gitardan hangi albüm olduğunu anlayabiliyorsunuz.
    2 ... moostaphius
  5. 5.
    hayvansı bir brutal death metal grubudur. tüm albümleri bomba gibidir. kırma, parçalama, vurma, yıkma isteği uyandırır. *
    4 -1 ... antisocial
  6. 6.
    pure old school death metal grubudur. ne tesadüfse yarın yapacağım 5 saatlik tren yolculuğu için ipod' uma tüm diskografisini yükledikten 10 dk sonra bu başlık karşıma çıkmıştır. mikael akerfeldt beni andı herhalde
    1 ... selfless
  7. 7.
    (bkz: feeding the undead)
    (bkz: cancer of the soul)
    1 ... pideci
  8. 8.
    katatonia elemanlarından oluştuklarını öğrenince dumurun şahı olduğum yarmış grup. baba old school deathçilerin bile "çok sert la" dediği bu grup, evet, katatonia elemanları(hani o concon, mtv rock yapan, ama eskide kalan saygımız yüzünden garip bir şekilde sevdiğimiz muse, the cure karışımı grubun elemanları!) tarafından kurulmuştur.
    1 ... soul forged sin
  9. 9.
    anam anam yeni kadro açıklandı. yazıyorum ve susuyorum.
    Mikael Åkerfeldt - Vocals
    Anders 'Blakkheim' Nyström - Guitar
    Per 'Sodomizer' Eriksson - Guitar
    Jonas Renkse - Bass
    Martin 'Axe' Axenrot - Drums
    3 ... nebkheperouri
  10. 10.
    albüm için hazırlanan bir mini-site, bir de sample var sitede, sevdim galiba tonları.
    http://www.peaceville.com/bloodbath
    1 ... nebkheperouri