entry'ler (24)

iki bira içtikten sonra veren kızlar

sokaktan geçen bir elemana söylendiğinde "doğru mu hacı? ben de istiyoruuuuuuuuuum" dedirtecek olaydır.

mjolnir

isveçli hayvani death metal grubu amon amarth ın şarkılarında adı çok geçen thor'un çekicinin adı.

zor dersten donem odevi almak

dersten kalması muhtemel olan öğrencinin aldığı büyük önlem. "ulan ders zor, bu kadın/herif bana taktı bari ödev yapiim biraz havalı olsun bi 100 versin bakarsın geçerim" düşünce baloncuğuyla harekete geçmesiyle başlayan olaylar zinciridir. neyse ödev verilir ve hocaya notun kaç olabileceği sorulur ve genelde şu cevap alınır: bu ödev not yükseltmek için değil ki. ve işte o an ödevin, aylar boyunca yapılan çalışmanın o öğrencinin içinde patladığı andır.

israil

avrupa kıtasında olmamasına rağmen avrupa kupaları elemelerine katılabilen bi ülke. bunun haricinde sevilecek en son ülkelerden biri.

play tenis with my penis

bir turiste bu fanteziden bahsetmek için: would you like to play tennis with my penis? denilebilir. akabinde alınacak tepki: belirsizdir *

çirkin olmasına rağmen yakışıklı erkekle çıkan kız

başka bi versiyonu için (bkz: yakışıklı olmamasına rağmen güzel kızla çıkan erkek)

livescore com a erisimin engellenmesi

doğrulamak için baktığımda açıktı ama geçici olarak kapatılmışsa pılı pırtı vs. her bişey toplanmalı ve avrupa ülkelerinden birine ya da amerikaya gidilip yerleşilmelidir en azından interneti serbest be kardeşim. bu ne böyle onu kapat bunu kapat internet özgürlüğü istiyoruz yeter artık.

(bkz: öfkeyi kusmak v2 4)

emule

(bkz: e-katır)

torrent, rapidshare, azureus varken kullanmadığım, kullanılması da babam tarafımdan yasaklanan ve onaylanmayan program. iyi yapmışım iyi *

seviyorum diyene kiro diyemeyene korkak diyen kiz

seviyorum diyeni buldun da bunuyosun lan. malmısın sen? hem ilgi iste, sonra da gördüğün ilgiyi reddet, hem de kıro de. sen ne istersin afedersin?

(bkz: öfkeyi kusmak)

sevgiliye caktirmadan telefonu cabuk kapama cabasi

genelde olayı erkekler yapar deseler de kızlar da bu konuda refleks kazanmıştır. onlar da 10 dk yı bırakın 5 dk yı geçmesin diye kasarlar (bkz: söz meclisten dışarı tabii). yapmayana saygımız sevgimiz sonsuz orası ayrı. *
alternatif olarak (bkz: sevgiliye 10 dk olduğunu söyleyerek telefonu kapatmak)

yıldız asyalı

yazın gümüşlük/bodrum da tatil yaptığım sırada gözüme çarpan eski halinden daha taş daha seksi saçları daha uzun olan kemancı hatun. denizden çıktıktan sonra ıslak saçlarıyla daha da taş olan insan (bkz: swh)

(bkz: abazanlıkta son nokta sanırım)

alex manninger

kendisiyle ilgili ilk entry yi defalarca okuduktan sonra "ulan ben futbolu yanlış mı biliyorum?" sorusunu sormama neden olan fakat daha sonra aslında doğru bildiğimi belirten avusturyalı kaleci. cm nin eski versiyonlarından birinde * çok dehşet bi kaleciydi.

programlarin tam olarak kaldirilamiyor olusu

(bkz: under my dick november king) *

metallica nın konserlerinde dansçı kızların olması

yok artık ali sami tepkisi verilebilecek bi öneridir. her ne kadar sadece öneri olsa da öneri olması bile korkutucudur.

the unnamed feeling

metallicanın en kötü albümü st. anger dır ama bu kötü albümde güzel parçalar vardır nihayetinde. işte bunlardan en babasıdır unnamed feeling. tanımlanamaz bi his bırakır insanda. st. anger ın en süper şarkılarından diildir, en süper şarkısıdır *

my apocalypse

her ne kadar albümde ondan daha dehşet daha gaz şarkılar olmasına rağmen onun adı my apocalypse'tir, adamı kıyamete götürür.

empyrium

lover's grief şarkısındaki "but o how I wished your heart would fore'er be mine..." cümlesiyle gerçekten sevdiğim kişiyi bana gösteren grup.

(bkz: e o zaman teşekkür ederiz kendilerine)

candlemass

epicus doomicus metallicus albümüne hasta olduğum * doom metalin metin-ali-feyyaz larından biri *. vokali bi girdi bi çıktı noldu ben de anlamadım hala da anlayamıyorum.

sensiz gireceğim yeni yıla sokayım

"meyhanelerde sakiler derman olmadı
çok istedim olsun diye sensiz olmadı..." benzeri bi cümleyi kuramadığımdan dolayı bu cümlenin yerine kullanılan esas cümle. evet bunu kendisi de biliyor.

(bkz: sarhoş, uykulu ve sapıtmış bir kafayla entry girmek)

ilk seksin unutulmamasi

ilk aşkını unutamayan insanın unutamayacağı ikinci olay, durum vs... zaten unutursa * insan değildir.