bugün

yaklaşık 50 bölümlük* filler'ın sonuna gelmiş anime. şimdi izledim 255'i muramasa'ya yazık oldu.
en güzel filler'dı ayrıca.
soundtracklerini shiro sagisu nun yaptığı bir anime.
fillerların devam ettiği animedir. şimdide sahiplerini öldürmüş zampakutou'ların peşindeler. *
"ulan bir animeye 50 bölüm filler konur mu?" tarzında isyan başlattıran animedir. 50 bölüm lan. bu kafadan 1 sene mangadan alakaasız konuların cirit atması demek. insan soğuyor be. olsun bitti sanırım fillerlar.
Harika soundtrackleri olan anime. sadece soundtrackleri için bile izlenebilir efenim.

(bkz: bleach OST 3 # soundtrack invasion)
(bkz: Will of the heart)
animesi durgun.mangası aşmış olan süper seri.

--spoiler--
ichigo vs aizen.
--spoiler--
an itibariyle öğrendiğim bir habere göre warner bros film yapmak için haklarını almış olduğu.dehşet anime.

yine berbat bir film yapıcaklar.olum her animeyi seçin ama bunu seçmeyin ya,bunu bize bıraksaydınız..çok iğrenç olucak.

demek istediğimi daha iyi anlamak için lütfen dragon ball ın filmini izleyiniz.

kaynak için:

http://aktif.tr.msn.com/s...x?cp-documentid=152733851
manga ch.397 itibarı ile ;

--spoiler--

beklediğim olmuş ve ichigo'nun babası piyasaya çıkmış, aizen ibnesine yeter lan! demiştir.

--spoiler--
--spoiler--

mangasında ichigo'nun babası ortaya çıkmış ve aizen'in sözünü kesmiştir.
sözü kesilmeseydi o noktada bir darth vader - luke skywalker anı yaşanır mıydı merak içindeyiz ?
oradakilerden biri ichigo'nun babası orası kesin ama hangisi.

(bkz: luke i am your father)

--spoiler--
animesi sonunda ana konuya dönmüştür. artık bol bol ichigo ulquiorra dövüşü seyredeceğiz ardından top 3 espada dövüşü derkene 6-7 ay sonra yine bir filler gelir diye tahmin ediyorum.

yalnız bu bölümlerin içine bile manga dışı sahneler hatta dövüşler koymuşlar ya artık neyse ben bir şey demiyorum
beni anime/manga izlemeye/okumaya başlatan kurosaki ichigo ana karakterli bir shounen anime/manga'dır. aksiyon sahneleri oldukça bol, diğer karakterin detayları çok iyice anlatılmış, çizimleri de bir o kadar müthiştir. o kadar sürükleyicidir ki bir başlayan 2 hafta güncel bölümüne(275) yetişebilirsiniz. fakat kötü yönü şudur ki en çok filler(manga dışı) veren animedir de.
300'den fazla bölümü var maşallah. hala izliyorum hitsugaya taichounun soten ni zase hyourinmaru diyişi zaten etrafı dağatıyor.
en yakın arkadaşımın telefonuna bile bölümlerini kaydettiği benim ise hiçbir şey anlayamadığım animedir, telefonu içiko, kaçuko, buçika fotoğraflarıyla doludur.
Fillarlar bitmiş.Ulqiciğim ölmüş (bkz: ulquiorra)vizardlar arzı-endam eylemiş.Ortalık fena karışmıştır.
Nerdesin Zaraki..
--spoiler--
gin ichimarunun sonunda gerçek yüzünü gösterdiği manga.
aizen'i öldürebileceğini sanmasamda bu kadar uzun bir planlamadan sonra yaptığı saldırı ve gerçek bankaisiyle ilgili olarak şimdiye kadar sürekli yalan söylemesiyle kendisinden bekleneni vermiştir sonunda. yılan işte.
--spoiler--
--spoiler--
gin ichimarunun ölmeden önce gözlerini açtığı manga.
gerçi gene ölmemiştir o. kimse ölmüyor bu mangada. adamı ikiye bölüyorlar yara bandıyla geliyor biraz sonra.*
hainliği tahmin edildiği gibi işe yaramadı.
aizen dedik bağrımıza bastık.
karizma dedik.
ne yaptılar.
saçlar uzadı.
kelebek gibi kanatları çıktı.
bu ne ki.
--spoiler--
arkadaşlar arasında "bleak" "piliç" "piç" gibi telaffuzlara kurban olan dünyanın en iyi animelerinden. hele bir de bunun manyağı bir arkadaşa sahipseniz işiniz zor.
animesinin takipçisi olduğum, en son ikiyüzseksenüçüncü bölümü çıkmış animedir. sanırım onbeşinci sezonundadır ve death notedan sonra izlediğim en iyi animedir kendisi.
--spoiler--
ulquiorra öldüğünde ağladım resmen ya. evet ulqi ölüyor izlemeden görsem bütün eksileri verirdim o yüzden spoiler koyduğumuda belirteyim.*
--spoiler--
416. bölümü yayınlanmış olan manga serisi.

[http://mangastream.com/read/bleach/45759918/01]
--spoiler--
-- manga 416 spoiler --
--spoiler--
ichigo'ya nolmuş lan öyle? epic fight sonunda gerçekleşecek sanırım. biter mi lan acaba bleach? korkuyorum.
--spoiler--
-- manga 416 spoiler --
--spoiler--
--spoiler--
artık her bölümünde ya ichigonun ya da aizenin evrim gecirmesi ama evrimleşmeden fırsat bulup dövüşemediği manga.
aizen iyice böcek gibi bir şey oldu. kelebekle bleachin ne alakası olduğu sorulmuştu zamanında. anlaşıldı artık.
--spoiler--
3 büyük animeden biridir.

1) Bleach
2) One Piece
3) Naruto
aizen in daha demin toplu katliam yaptığı anime. *
--spoiler--
aizenin zekasına ve kurnazlığına hayran kaldığım bölümdür. katliamdan öte hepsinin yarasını deşmiştir en etkileyici olanı da kaptan hitsugaya yaptığıdır.
nasıl o kadar güçlendiğini ve güçten ne anladığını tam olarak açıklamıyor ama diğerlerinden daha farklı düşündüğü için herkesi kesebiliyor. çok merak etmekteyim nasıl bir ruhsal gücü olduğunu ve bunun kaynağını.
--spoiler--
Ichigo'nun final getsuga tenshou Aizen'i afedersiniz öpeceği dizidir. ayrıca en sevilesi karakter olan zaraki kenpachi de son kaptanlar savaşında bir Aizen ile kapışsa idi güzel olurdu ya neyse. sonuç olarak kurosaki shinigami güçlerini kaybetmiştir. yeni bölümler olmalıdır beklenmektedir.
--spoiler 297--
bu haftaki bölümde ichimaru gin'in zampaktousu üzerinde yoğunlaşmıştır. birazda olsa aizen'in hougyokuyu ele geçirmekteki amacına ve hougyokunun gerçek özelliğine değinmiştir. son sahnede her ne kadar urahara kisuke* belirse de haftaya olan bölümün filler olacağını kapanıştan sonraki, "gelecek haftaki bölümde olacaklar" kısmında müjdelemiştir. * * ?!
--spoiler 297--