bugün

entry'ler (122)

travesti msn adresleri

cicoshüsam@travian.com**

winston softla winston box arasındaki fark

bir arkadaşımın dediğine göre soft ile box'ın farkı box'ın pastırma kokmasıymış.*bana göre ise farkı box'ın daha ağır olması.

yaran facebook videoları

http://www.facebook.com/v...=1323272634205&ref=mf

pes 2010 da penaltı atabilmek

sanattır sanat.

tüm şarkıları güzel olan albümler

art of fighting - second storey
damien rice - o
keane - hopes and fears
massive attack - mezzanine
muse - origin of symmetry
pearl jam - ten.

sıçtıktan sonra söylenecek sözler

-anne , oda spreyini verir misin?

seri eksi oy veren ibne iş başında

seri eksi oy veren bir arkadaş grubu arasında geçebilecek bir diyaloğu kafamda canlandıran başlıktır:

+oğlum seri seri eksilerken tüm entryleri seni de eksilemişim kusura bakma.
-bende diyordum kim bu ibne.çok güzel bir entry yazmıştım , eksiyi görünce bir an moralim bozuldu , eksi yiyenlerin halini anladım.bence bırakalım artık bu işi.
+hayır , durmak yok yola devam.

feleğin çemberinden geçmiş insanlar

bazen sokaklarda gördüğüm yaşlı , beyaz ve uzun sakallı , gözlerinde ayrı bir keder yatan , hayata diğer insanlardan farklı baktığını belli eden insanlardır sanırım.

sevgilisinin sigaralarını kıran insan

yanlış yapan insandır.sevgilisinin sigaralarını kırdıktan sonra karşısında daha sinirli , stresli , suratı asık birisi görmesi muhtemeldir.hem zaten sigara içen bir insana 'sigarayı bırak' demek veya daha da kötüsü sigarasını kırmak çok saçmadır.bunun yerine 'sigarayı biraz azaltmalısın' demek daha yerinde olur.

evdeki kedinin osurması

bayılma sebebidir , çok kötü kokar , çok.

21 şubat 2010 beşiktaş galatasaray maçı

iki takımın da pozisyonları olduğu , mücadele seviyesi yüksek , tempolu bir maçtı.hakkı beraberlikti , ama asıl önemli husus elano blumer'in artık takıma tamamen alıştığını göstermesi , liderlik vasfını üzerine aldığını ispatlamasıydı.

kırolar için alternatif nickler

sevişken_mücahit.
fikirtepe_lee_gençlik.

lothar

dota'daki bir itemdir.+38 damage ve +10 attack speed verir , üzerine basıldığında hero'ya görünmezlik kazandırır.

rikimaru

son skill'i görünmezlik olmasına rağmen , eurobattle'da oynadığım birkaç oyunda bazı oyuncuların lothar kastığı bir hero.*anti hero'ları slardar ve gondar'dır

etek tıraşı olmayan sözlük yazarları

kendimi bir anda inci sözlük'te hissetmemi sağlayan başlık.

inci sözlük

küfürsüz ve seviyeli entry girenlere 'sözlüğün seviyesini arttırıyor , atın bunu' denildiği ve üstüne küfür edildiği bir sözlük.öyle yapanlara taktıkları lakapta liseliymiş.çok tuhaf ve anormal oluşumdur ayrıca.tamam küfür et , stres at ama bu kadar da abartmayın.

http://inci.sozlukspot.com/e/1885715/

en iyi yabancı klip

radiohead - street spirit.

kanal 7 izleyip cinlerle top oynayan insan

bir başka türü (bkz: kanal 7 izleyip eti cin yiyen insan)dır*

istanbul gelmeyen bitlensin zirvesi

katılmayacağım zirvedir , sanırım bitler lunapark kuracak kafamda.*

gelen misafire direkt pipisini gosteren velet

küçük olduğu için henüz ön sevişme kavramını bilmeyen bir çocuktur.