bugün

Uzak durulması gerekir. Dolar alın altın alın ama bitcoin türü elektronik paralara paranızı yatırmanızı tavsiye etmem. Birkaç gün içinde Japonya da dev bir bitcoin soygunu yapıldı. Ayrıca değeri çok fazla değişken. Rekorla değer kazanıp kaybeder.
şu sıralar hem parası hem de bitcoin i olan kişiler tarafından 10500 al, 11500 sat emirleriyle ufak ufak parasına para katanların yönettiği para birimi.
şu sıralar hem parası hem de bitcoin i olan kişiler tarafından 10500 al, 11500 sat emirleriyle ufak ufak parasına para katanların yönettiği para birimi.
taze kerizler arayışındaki sikimin para birimi.
zamanında almadığım için pişman değilim. keza türkiye'de tıpkı forex gibi bu işin aracı kurumları var. istesem de şu an bile doğrudan bu değer birimine nasıl erişebilirim bilmiyorum. pek bilenine de rastlamadım. diğer mantar gibi türeyen saçma sapan sitelere de para mı kaptıracak halim yok.
Öylesine 100 tl atmıştım, 20 tlye falan düşmüştür değeri şuan. Borçlu çıkmasak bari.
Eskiden deepwebte para birimi olarak bilinir, kimse korkudan konuşup etmezdi.

Bitcoinin yere çakılışı çok fena olacaktır. Ne kadar paranız varsa geri çekin. Dolar gibi suni, doldurma bir para birimidir.
allah onun belasını versin.
piyasaya ya da büyük organizasyonlara dair hiçbir yenilikte küçük yatırımcı ya da sıradan insanlar kazanamaz.
küçük yatırımcı vakti geldiğinde kesilecek bir koyun gibidir. kısa vadede kar ediyor gibi görünse de uzun vadede inanma seni sikecek diye uyarılası kimsedir.
çobanlar koyunları sevmez, besler çünkü onları yerler.
Bin dolara hatta daha aşağısına bile salacak ve oradan tekrar yükselmeye başlayacak diye tahmin ediyorum.
1 dolara da düşse ilgilenmediğim bakış açımın 1 bitcoin=1 bitcoin olduğu geleceği çok parlak kripto para birimi.
Japonya'da yapılan 580 milyon $ civarindaki kripto para vurgunundan sonra güvenilirliği diplere çöktü. Hayırlı işler.
Biz bunu levyeyle anlattik. Sürahiyle anlattık. Arkadaşlarımı uyarmamama rağmen bitcoin tenceresine girdiler. Şimdi popcorncoin oldular.
Hemende zengin olacaklardı halbukisi.
*
noldu la ekşici finans uzmanları "krismis tatili tatil bitsin bi coin 1 milyar dolar" diyorlardı. sizin ayrı ayrı ytd'nizi sikim ahahahahaha. baktıkça gülüyorum..
passenger in flames denilen kan emici vampir alın alın çok değer kazanacak falan diyordu. aldığı layklara bakılırsa epey keriz zikmişe benziyor, buyurunuz :
(bkz: bitcoin/#37909320)
(bkz: bitcoin/#37938226)
(bkz: bitcoin/#37958596)
(bkz: bitcoin dolandırıcılıktır patlayacak/#37750291)
(bkz: bitcoin dolandırıcılıktır patlayacak/#37750601)
(bkz: bitcoin in kaynağını bilmeyen insan/#37857324)
(bkz: bitcoin in kaynağını söyleyince sinirlenen insan/#37857413)
entrylerini silmeden okuyun.

bu konuda girdiğim entryler bilinir, buraya tek tek yazmayacağım.

bana cahil bilmem ne falan saydırmıştı*
ahh şu körpeler..
bu ve bunun türevi kan emicileri dinleyenler şuan ne haldeler ?
arkasında devlet garantisi olmayan, otorite olmayan, resmi kurum olmayan hiç bir işe bulaşmayın, dinlemeyin, paranızı, emeğinizi çalan kansızlara aldanmayın arkadaşlar.
bitcoini zaten haberlere felan çıkmaya başladığı andan itibaren yatırım yapmak çok büyük bir saçmalıktı. zaten elinde bitcoini olan da o zamanlarda elinden çıkarmıştır muhtemelen. yani paranın dibine vuran bundan 3-4 yıl önce alıp max yaptığı veya en azından düşüş trendine girdikten sonra elinden çıkaran yatırımcılar oldu ve öyle böyle kazanmadılar, anaparanın en az 10 katını aldılar geri. e bu saatten sonra btc alıp ıslak rüyalar görmeyin bi zahmet çünkü tehlikeyi görüp para babaları tarafından operasyonlar 1-2 ay öncesinden zaten başlamıştı ki bunu bas bas bağırdık.
bir balondur. alanın elinde patlayacak. aynen.
Aklı olmayıp Efendilerinin Söylediğini papağan gibi tekrarlayan Trollerin Hunharca saldırdığı para birimi.

Türkiye'de 100 bin TL yi aştığında Göt gibi Bakacaksınız oradan.
Ben aldığımda 1 btc = 5.000 TL civarındaydı, sonradan vefat eden bir arkadaşımın zoruyla almıştım. Satmadım. Satmayı da düşünmüyorum.
sakın girmeyin bu işlere helal yoldan para kazanmaya bakın ben içine girdim girmez olaydım bir öğrenci için yeterince para kaybetim bitcoin yüzünden 1500 tl.
Yav, bu bitcoin midir bikoyun mudur nedir, nerelerde satılıyor, bizim bakkalda var mıdır? Geçen yıl bir tane almış olsaydım, bugün de yeter kazandığım, allahtan belamı mı istiyorum deye satıp parasını cebine koymak isteseydim kime satacaktım, aldığım bakkala mı?

Banker faciaları döneminde salladığımda bankerzede'ye rastlamıştım. Şimdi de yakınlarımda epey bir bitcoinzede namzedi varmış gibi hissediyorum.
Bugün paraları için çenemizi yorduğumuz bu 'akıllı yatırımcı'lar için yarın da üzülen gene biz olacağız her halde bu gidişle..
dijital dünyanın keriz silkme aracı.
1-2 sene sonra balondur diyenleri üzecektir.
artık şu başlığa referanslı link atıp durmayın.
16 ocak 2018 Bitcoin şehitleri.
Zeki olanlar 18000 dolar civarında sattı
Akıllı olanlar 14000 civarında sattı
Saftirikler hala elinde tutuyor.
bedavadan alıp 18000 dolar civarında çıkanlar vurucağını vurdu, burada boş muhabbet çevirenlerin hepsi embesil, bir bok bildikleri de yok.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar