1. 954.
    Bu ara kime sorsam herkesin 2050 senesine kadar saklayacağım diyerek aldığı kripto paradır.
    (bkz: hayal ettiğim)
    (bkz: gerçekte olan)
    1 ... nonstoprunner
  2. 953.
    An itibariyle 50 bin $ ı aşmış kriptopara.
    1 ... tenet
  3. 952.
    Gene uçuşa geçti.
    1 ... ekonovich
  4. 951.
    Şu sıralar al-satçıların işine yarayan trendde. Dün 43 bin ile 45 bin arasında gidip geldi, şu an 48 bine yaklaştı. Al-sattan kazanmak için uygun zaman denebilir, ancak uzun vadeli yatırımlarda henüz neler olabileceğini kestirmek zor.

Tabii ki bunlar yatırim tavsiyesi olmayıp kişisel görüşlerimdir.
    ... orgeneral kenan evren
  5. 950.
    Bitcoin Güncel Teknik ve Temel Analiz merak edenler için. 28.02.2021

https://youtu.be/6unugQlfnYA
    ... quepasa
  6. 949.
    bir gün 100.000 doları geçeceğine inandığım ancak ne zaman olacağını asla bilemediğim hede.
    "yatırım tavsiyesi kesinlikle değildir"
    ... iscolleaguedas
  7. 948.
    çoğu kişiyi batıracak olan dijital para. Tüm insanlar yıllar sonra bu dediklerime "vay amk" diyecek. Az ömrü kaldı, herkesin satması en mantıklı olan şey.
    ... snoke
  8. 947.
    twitterda "ben piyasayı, borsayı iyi bilirim, okulunu okudum" tiplerini takip ediyorum.

yazdıkları çoğu şey doğru. üretmeden gerçekten de para kazanamazsınız.

yalnız bitcoin konusunda hepsi aynı kafada.

3 ayda 1 koyup 5 alan var mı? evet var. kimse boşuna zırlamasın ama var!

şimdi bu element 10bin dolardan 52bin dolara çıkıyor, kronolojik olarka yazdıkları şöyle.

10bin: patlayacak!
    15bin: çakacaklar!
    20bin: büyük patlayacak!
    30bin: dikkat edin, elinize verecekler!
    40bin: bakın son kez uyarıyoruz!
    52bin: sonra söylemedi demeyin!
    40bin: biz demiştik!

e bir siktirin gidin!

öldücem ölücem dedim inanmadınız fıkrasının başrolüsünüz!
    1 ... birazdangelirim
  9. 946.
    kimse kimseye güle oynaya para kazandırmayacağı için bir noktada ciddi patlayacak dijital para olayı.

zira temel kural basit, bedava peynir fare kapanında olur.

zart coin zurt coin diye diye coinlere gelecekler haberleri yok.
    2 ... system error
  10. 945.
    Nereden geldiği açıklanamayan Karaparanın dijital alanda aklanması aracıdır. Baronlar istediği rakama ulaşınca patlayacaktır. Tahminen 500k direncini öngörüyorum. Çünkü btc hep 5 ve katları şeklinde gitti.

Al/sattan iyi bir makas yakalarsanız halen %10 civarında arbitaj elde edebilirsiniz. Ancak şöyle bir problem var ki; gelişmelere göre ulusal veya uluslararası kurumlar btc gelirlerini suç geliri olarak niteleyip paranıza çökebilir. Daha da kötüsü terörizmin finansmanı suçundan ciddi cezalarla karşı karşıya kalabilirsiniz. Tabi bu durum biraz da sermaye sahiplerinin hükümetle olan ilişkisiyle ilgili. Dünyanın hiçbir yerinde hiçbir işadamının yarın terörist ilan edilmeyeceğinin garantisi yok. Hatta elon Musk‘ın bile!
    2 -1 ... centurion