1. 1.
  cillop gibi musiki eserimiz sözleri ise: *

  bir ihtimal daha var
  o da olmek mi dersin
  soyle canim ne dersin
  vuslatin baska alem
  sen bir omre bedelsin

  sukut etme nazli yar
  beni mecnun edersin
  vuslatin baska alem
  sen bir omre bedelsin
  12 -1 ... mulayim
 2. 2.
  alkol gerektiren müsiki eserlerimizdendir ki bu gece dolayısıyla yoruma kapalı olması vicdanı daha rahat edeceği açıktır...
  1 ... baravi
 3. 3.
  yönetmenliğini uğur uludağ ın yaptığı müjdat gezen, savaş dinçel, mustafa alabora, osman yağmurdereli, hülya avşar ve doğa rutkay gibi geniş bir oyuncu kadrosuna sahip komedi/romantik türündeki film. kısaca konusu şöyle: Mercan, Üsküdar Musiki Cemiyeti'nde ud üstadıdır. istanbul'un yozlaşması, Türk Sanat Müziği'nin yok olması ve ölen kızına verdiği söz sebebi ile eski ekibi yeniden toplamaya karar verir. Her biri konusunda üstad olan saz arkadaşları Kenan, Asım, Faruk ve Gökhan, seneler sonra bu vesile ile tekrar biraraya gelirler.
  Amaçları büyük bir yıldızın istanbul'da yapılacak ve tüm dünyada naklen yayınlanacak konserini basmak ve bu konserde Türk Sanat Müziği gösterisi yapmaktır.
  2 ... worldlike
 4. 4.
  fragmani icin;
  http://www.youtube.com/watch?v=JW4R5_AMozc+
  1 ... errein
 5. 5.
  soundtrack super. oyunculardan tabi ki müjdat gezen, osman yağmurdereli çok kaliteli. ama şu var, bu kadar saçma konusu olan filme gidenin aklına ediyim. * bir de filmde başrolde hülya avşar varsa... ya her ay en az 3-4 tane türk filmi çıkıyor piyasaya. yarısından fazlası tam sıçıp sıvayan cinsten. işte o sıçıp batıranlardan bir tanesi. ulan milleti kaz mı sanıyorlar yoksa millet mi çok kaz anlayamadım. neden sinan çetin ve diğerleri her ay bir filmi sinemalarda göstermek yerine adam gibi filmlere imza atmıyor? abidik gübidik televizyonda bile gösterilmeye layık görülmeyen filmler piyasada! neyse son söze ne gerek var, gidin de görün filmin ebesini.
  1 -1 ... kacak kelebek
 6. 6.
  http://www.birihtimaldahavar.com/ adresinden ayrıntılı bilgileri alınabilecek filmdir efendim.*

  itiraf ediyorum, izledim. çok da şey öğrendim*. Mesela öyle filmler varmış ki, arkasından "ulan parayı yere düşürseydim ama bu filme vermeseydim." denilebiliyormuş. güldüm mü, evet çok güldüm, zira espri yeteneği gelişmiş arkadaşlarla kötü bir film izleyince çok komik oluyor.
  amman yarappim! bu kadar kötü bir film olabilir mi yahu? kappoowww diyorum fütursuzca! bu nasıl bir rezalettir a dostlar! sahneleri tek tek incelemeye insanın kalbi dayanmaz bu yüzden toptan boktan diyerek genel yorumumu sunuyorum. ahhh savaş'ım dinçel'im! nasıl da sevmiştim oysa seni! ne işin var orda, sen böyle yapmazdın, yapamazdın. o kadar iyidin ki godot sadece seninle beklenirdi.. off of! ...ve göz yaşları sel olur...
  1 -1 ... sally
 7. 7.
  ekşi sözlükten knulp isimli yazarın yazıp yönettiği filmmiş .
  1 ... mavici
 8. 8.
  uğur uludağ'ın yazıp yönettiği güzel filmi..

  ---- spoiler ----
  ilk sahnede cem özer'in nejat işler tarzı hareketi filme "haydi bakalım" etkisi yaratmıştır..

  ---- spoiler ----
  yağmur kasifoglu'nun tarzı ve konusması hakikaten izlenmeye deger kılmıstır filmi..

  ---- spoiler ----
  yosi mizrahi'nin hareketleri tam amerikan kolej öğrencileri tadındadır, gülünüyor..

  ---- spoiler ----
  müjdat gezen üstadın senaryoda kesin olmayan replikleri izleyenleri kahkahaya boğmuştur.. özellikle gerçek hayatında yaşadığı panikatak ve simetri takıntısı filmde de gözlerden kaçmamıştır..

  kısacası gidilip, izlenmesi gereken yapıt..
  1 ... witchande
 9. 9.
  (bkz: bir ihtimal daha var o da ölmek mi dersin)
  1 ... yasak merve
 10. 10.
  bilinci tahrip etmeye and içmiş, safiye ayla'nın o içi cız ettiren sesiyle dinlenmesi halinde ise katmerli bir tahribata neden olan efkar paratoneri.

  ''o da ölmek mi dersin?''
  1 ... butlan