bugün

entry'ler (80)

gençken yapılacak 100 şey

dörtnala sevişmek...

öğrenciyi sikip atan dersler

matematikte okuyanların çok iyi bildiği derslerdir.

devlet bahçeli nin emine ayna yı dağa kaldırması

devlet bahçeliyi sevmeme,partisine oy üstüne oy vermeme sebep olacak olaydır.

deniz durukan

rugan isimli kitabı çıkmış kadın şair.

devlet bahçeli nin ses problemi

(bkz: haydi şuradan)

mor rengiyle dalga geçenlerin gizli ibne olması

bakılmasa da olur :mor rengiyle dalga geçenlerin gizli ibne olmasından şüphelenenlerin gizli ayrımcı olması

beni unutma diyen eski sevgili

(bkz: yangında ilk unutulacaklar)

cemal hünal

bana fenalıklar getiren oyuncumsu.hele o 3g reklamında gördükçe deliriyorum.canı sağolsun,allah uzun ömür versin de bıraksın bu işleri dediğim insan.

ismail nacar

her sorulan soruya cinsel içerikli cevaplarla başlayan adam.bilinçaltı ilginç bir şey vesselam.

beyazıt öztürk

sürekli içen,içmekten gözleri pörtlemiş;kendisine yazık eden adam.

samed karagöz

naifliğini ve tevazusunu sevdiğim komple edebiyat adamı.mazhar alanson'a bir türlü kitanı hediye ettiğini söyleyememiş,mazhar alanson sürekli lafı ağzına tıkmıştır samed karagöz'ün bir programda,biraz daha sesini çıkarmalı ve televizyonculuğa alışmalı sanırım.güler yüzü klark'ı izlemek için en büyük nedendir.

kaçak

müziğini beğenmediğim rock grubu.şansları bol olsun.

canını seven kaçsın

vasat aylin aslım albümü.keşke ilk albümden sonra hiç albüm yapmasaydı da efsane kalsaydı diye geçirdim içimden albümü dinlerken.albümü kaçak grubu yapmışta aylin aslım vokal yapmış gibi.aylin aslım kokmuyor albüm.feminist ve sert tavırlar fazlasıyla eğreti olmuş.haa yarın yeni albüm yapsa yine alırım,sonra bir daha alırım,ama kredisini tüketmemeli bence.

karakalem

kapanan.başka bir isimle yeniden çıkacağını duyduğum altay öktem yönetimindeki dergi.

kaan koç

molfix reklamlarında çocukluğunu görebileceğiniz şair. *

mhp ye oy veren kürt

türkiyede yaşayıp mhp ye oy veren bir ingilizden faksızdır.ilginç değildir.

aptallığı yüzüne vurulunca sinirlenen dindar genç

oyyy oyyy
(bkz: dindar gençlerle kafayı bozmuş ne olduğu belli olmayan genç)

gonca özmen

edebiyatın magazinsel yüzü olarak görülse de.gonca özmen sıkı şairdir.şair kadındır.kadındır.doktorasıı yapmakta ve deli gibi yazmaktadır.daha çok yazasıca...

mahir karayazı

geçtiğimiz haftalarda ilk şiir kitabını yayımlamış genç şair.aynı zamanda yasak meyve dergisinde şiir editörüdür kendileri.okunası,takip edilesi.

kaan koç

edebiyat dergilerinde bolca gördüğüm 1986 doğumlu şair.geçtiğimz haftalarda "çok tanrılı sular" isimli ilk şiir kitabı çıktı.geçtiğimiz yıllarda cemal süreya ödülünü de almıştı.