bugün

pek sonuç vermeyen, dolayısıyla pek işe yaramayan bir sözlük fasilitesi.
Çok nadir kullandığım ama bundan sonra onu da kullanmayacağım ise yaramaz sözlük özelliği. Soruya verilen cevaplar afedersiniz ama b** gibi.
"Hiç anlatamadım.
Hiç anlamadılar."
(bkz: dayı ne anlatıyon)
istatistikler 2 haftadır güncellenmiyor. lütfen güncelleyin.
Okunası entryleri olan bir yazar. Güzel bir tarzı var.
Aç gezmeden iki kilo vermem lazım.

Ya istediğim şeyi alıp yiyebilecekken kısmak saçma geliyor ama gene de vermem lazım. Swh.
mürekkep yalamış birine benzeyen şahıs.
kaliteli , bilgili , beyefendi bir yazar .
Geçen gün okuldan bir hoca beni bir arkadaşı ile tanıştırmak istediğini söyledi. Daha o kişiye söylememiş önce benim görüşümü öğrenmek istedi. Kem küm etsem de böyle bir duruma şans vereceğimi kendisine söyledim. Ama çocuğun/ adamın fotosunu ismini vs vermedi. Aynı il içinde bir okulda çalıştığını Karakterimizi benzettiğini vs. Söyledi.

Sonra konuyu açmadık daha doğrusu pek denk de gelemedik öyle bir ortama. Kendisine şakayla karışık hatırlatma yapsam mı? Merak etmiyor değilim. Nasibimi tıkamak da istemem. Swh.

Tereddüt etme sebebim de fazla samimi olmadığım bir hoca olması. Normal yakın arkadaşım olsa ertesi gün darlardım tabii ki kim kim diye.
Çok doluyum başım ağrıyor.
derde merde deva olmayan boş beleş sözlük fasilitesi. yazık.
Kendisine önemli bir mesaj atacağım yazardır. Ama atamıyorum mesajları kapalı.
Üç kilo vermem lazım.

Ve iştahım çok açık. Bu saatlerde tatlı şeyler yeme eğilimim var imdat. 44 olmam lazım gene yok olmak istiyorum.
Entrylerini okumayı çok sevdiğim bir yazar.

Bu nicki başka biri alsaydı, güzelim şarkı heba olmuş derdim. Çok şükür o güzel şarkı, bilgi birikimi yüksek bir yazara nick olmuş.
bir derdim var tutamam içimdeeeee...
Bir dönem çook popüler olan bir şarkıydı. Her yerde duyuyor olmak artık sıkıyor.
Şarkılar kimseler bilmezken güzeldir.
sıkıldıysanız entrymi silebilirim hanımefendi...
(bkz: #46561356) cinlerin esrarı kitabı sendeki sansürsüz hali kaç sayfa? Ve içindekiler kısmını atabilir misin?
Gel cin çağıralım demiyorum, sadece kitabın kaç sayfa olduğunu ve içindekiler kısmını soruyorum.
Bir kız bir erkeği neden ısrarla bir şeyler yapalım diyerek date’e daver eder. Çok basit dert. iş arkadaşı bunlar.
Hayır yani kız bahane bulmaktan da anlamıyor sürekli ısrar ısrar..
Mor ve ötesi grubunun çıkardığı bir şarkı
Yakında da dizisi çıkıyor.
Güzel şarkı.

Gecenin şarkılarında da şöyle şeyler olsa...
yıllardır bıkmadan dinlediğim şarkı. ne zaman dinlesem beni üniversite yıllarıma götürür.
Güzel diziydi. Tabi zengin yakışıklı holding patronu erkek ile fakir ama güzel kız temalı olmadığı için tutmadı ve 6. Bölümde final yaptı. Dizi ergenlerin psikolojisini işliyordu, birşeyler öğretiyordu.