bugün

kaaalsam neye yarar?
Derdi olduğunu bildiren cümle.

Düeti bozmaya geldim.
Bir derdin olduğu için sevinmelisindir belki de

Şu an başımda dertler alevli malevli ayin yapıyor..
Favorim, canim, cigerim duman olsa da gelmis gecmis en iyi turkce rock sarkisi olabilir.
yakında moderatörlük talebimi bildireceğim bir birim...

bunca zaman sözlüğe gereğince hizmet ettim.
artık moderatör olarak vazifemi ifa etme zamanımın geldiğini düşünüyorum..

son bir ay içinde sözlükte çok fazla yazmayacağım. vazifelerimi layık ı veçile yerine getireceğim ve sonra da moderatör olacağım...

saygılarımla.
deli şair.
Yok ki görseli.
Öğretim görevlisi arkadaş varsa bana bir yardım be.
internetten anlayan arkadaş varsa bana bir yardım be.
Bir dermanım var.

Saygılar sunuyorum azizim…
iyi geceler sayın sözlük. Buraya kızıyorum ediyorum ama ne zaman bogulacakmis gibi olsam buraya yazıyorum. Biliyorum kimse okumuyor bende birileri okusun diye yazmıyorum.

Simdi uzun uzun anlatmayacagim ama hani terkedilirsiniz yada birisini kaybedersinizde kaburgalariniz eziliyor gibi olur. Canınız yanar. O ağrıdan ağlamak istersiniz. iste tam olarak bunu yaşıyorum. Terkedilmedim. Yada kimseyi kaybetmedim. Ama bes senelik travmam iki gunde tokat gibi çarptı. Cok yorgunum. Cok üzgünüm. Sadece yatiyorum ve ağlıyorum. Yapamam yapmamda ama ilk defa ölmek istedim. Bir yazar vardi bir kitabında diyordu ki " bazı şeylerin sebebi sadece kendileri olmalidir ve öyle de kalmalidir..." Belkide gerçekten öyle olmalı... Sadece cok yorgunum. Ve bu bana ağır geliyor.

Buraya kadar okuyan varsa tesekkur ediyorum.
Muhtemelen şöyle biri cevaplıyor.

“Size göre öyle olabilir ama bize göre öyle değil. “

Diye cevap veriyorlar. Sonunda gardaş demedi neyseki.

görsel
genellikle teşekkürler yazıp kapatır.
Hangi derdin dermanısın diye diye dert babası olduk.
bana çok hızlı cevap veren ve samimi bir dil kullanan yönetimle iletişim uygulaması.

görsel

bu da devamı:

görsel
devamı:

görsel
sürekli şikayetlere cevap vermeden kapatan, sözlükle ve yazarlarla ilgilenmeyen oluşum.

(bkz: saldım çayıra mevlam kayıra)
bana nazik ve samimi cevap vererek ve ricalarımı yerine getirerek gece gece mutlu etmiştir.
hepsine moon cevap veriyor. sizi kızdırırsa özelden saldırın *
mükemmel çalıp söylediğimiz bir şarkıdır. istek gelirse yayınlarım buradan...
Bir zamanlar biz de çalardık ben de yarrak gibi söylerdim. Türkçe şarkıları söylemek yabancı şarkıları söylemekten her zaman daha zordur ama seyirciler sikko sikko hep türkçe çalsın isterler bu da grubu piyasa şarkılara iter. Bu şarkı da amatör grupların coverladığı piyasa şarkıların babannesidir.
üç gün içinde robot süpürge bozuldu söktüm, sifon bozuldu söktüm, bu akşam merdivenden düştüm kendimi de söktüm. sökük bıraktım her şeyi. kalsın.
Kenarda bir derdim var butonunu görünce aklıma gelen mor ve ötesi şarkısıdır.
adama diyorum soyle soyle bir durum bir derdim var.

adam diyor link ver.
yapacaginiz ise sokayim.
link istemislerdi simdi de derdimi kapatmislar aq.

meme capsi isteyen otuzbirci ergen gibi derdine ayri butonuna ayri sokayim.
benim biraz fazla. o yüzden bu butonu kullanmıyorum.