bugün

Bioderin karınca yumurtası yağı baya etkili. Tüyleri kökten aldıktan sonra şöyle azıcık üzerinden geçiyorum yetiyor. Kızarıklığı yatıştırıyo ve tüyleri geciktirip seyreltiyo çevremdekilere de önerdim hep.
Açıkçası bu tarz tüy dökücü tüy azaltıcı gibi ürünlerde beklentim sıfırdır çünkü bir işe yaramicağını düşünürdüm. Bioder tüy azaltıcıyı da yakın arkadaşım çok övdüğü için aldım ve ilk defa fikrimi değiştiren bir ürün oldu ama sabırlı ve düzenli kullanmak şart bence arkadaşlar kesinlikle alıp denemelisiniz.
kim satıyor bu eski nesil hesapları diye merak ettiren reklam şeysi.
Bir cilt her şeye mi alerjik reaksiyon gösteremez derdim evet göstermediği bir ürün buldum: bioder tüy dökücü krem. Cildi çiçek gibi yapıyor ne kaşıntı ne bir şey bir de o pürüzsüzlük hissi çok güzel.
Kol ve bacak bölgemde bioder tüy azaltıcı serumlardan kullanıyorum ben tüyleri aldıktan sonra. Düzenli kulanımda etkili olduğunu düşünüyorum tüylerim çıksa da belli olmuyor pek artık aşırı rahatlık cidden.
Pandemiden beri kaş bıyık işlerini evde halletmeye başladım. Önceden yüzüm çok hassas olduğu için sadece iple aldırabiliyodum ve onda bile inanılmaz kaşıntı ve kabarma oluyordu. Bioderin hassas cilt için olan yüz ağdasını evdeyken denemek istedim ve gerçekten beni şaşırttı. Ağda olmasına rağmen kaşıntı yapmadı ve uzun süre de pürüzsüzlük sağlıyor. Tşk bioder artık kendi işimi kendim görüyorum.
Elimde parmaklarımın üzerinde tüyler vardı ve inanılmaz rahatsız olurdum. Artar diye de almaktan kokuyordum fakat sonra bioderin karınca yumurtası yağını denemeye karar verdim tüyleri istediğim yöntemle aldıktan sonra uyguluyorum gözle görülür bir azalma oldu baya mutluyum açıkçası
çevreden duyumlarla epilasyondan sonra karınca yumurtası yağını kullanmaya başladım bioderin. Özellikle bel ve göbek bölgesinde etkili olduğunu düşünüyorum epilasyonun işlevini destekliyor. Düzenli kullanmaya devam edeceğim.
acı eşiği düşük biri olarak kıl tüy mevzusundan çektim baya en son yeter be diyip bioderin tüy dökücü kremini kullanmaya başladım. Niye daha önce akıl etmedim bilemiyorum ama çok iyi bir ürün hem nemlendiriyor hem de 10 gün kadar hiç tüy çıkmıyor.
Son 8 entry bildiğiniz reklamdır. Aynı üyelerin aynı sıralamayla reklamını yaptığı diğer ürünler de aşağıdadır.

(bkz: bioxcin)
(bkz: bioblas)
(bkz: nutraxin)
(bkz: restorex)
Olup bitenleri kaçırma

İlk öğrenen uludağ sözlük kullanıcıları olacak.