bugün

ikinci nesil sözlük yazarı.
başarılı ve takip edilesi ikinci nesil yazar.
helal olsun denilebilecek az sayıdaki yazarlardan birisi.
sözlüğe girmeme hep destek tam destek veren yazar .
aklı başında, düşündüğünü güzel bir şekilde ifade edebilen, vay be hakikaten doğru söylüyor dedirten, bazı olaylara farklı açılardan bakmamızı sağlayan, tanışılıp konuşulması ve beyin fırtınası yapılması gereken bir yazar...
yaptığı ince tespitlerle insanı düşünmeye sevk eden yazar kardeşimiz.
entrylerini hayranlikla takip ettigim kaliteli yazar
davranışları, konuşmaları ile aynı düşünleri paylaştığımızı gösteren, yıllarca arkadaş olsak bu kadar güzel anlaşamayacağımız yazar.
(bkz: çakal yazar)*
okul muhabbeti dönüyorken "ama ben bitirdim" deyip bitirdim ben bu çocuğu. farkındayım. nasıl bir vicdan azabı şimdi. ehheehh! aslan okuldaş! hem bitirdim hem bittim, çalışmaktan nefret ettim, aman sen bitirme kardeşim aman, altıparmak'a benden selam. senin için yazdım.
insan sarrafi. * *
patronumla adaş olan , bir ara "-bilgehan bey !" diye hitap edesim geldi yazarı. **
ben bu bursa'da okuyan ve eküri olan -ya da eskiden mi öyleydiniz bilemiyorum- grubu fena halde kıskandım. kaynaştı bunlar allah bilir eve de çıkarlar. bilgehanmış. hıh diyorum başka bir şey demiyorum. *
güruhu ile tekkemin dervislerinden olan kişi. * *
ortamlara ışık hızıyla ayak uyduran, sıcak kanlı yazar.
to madeira ile beraber anadolu yakasında buluşma noktasına ilk gelen yazarlardan. tanıştığıma sevindim.
zirvenin en karizmatik 86'lılarından ayrıca ileride kaymakam olacak kişi. siyaset üzerine üstüne tanımadığım , unutma ki unutulanlar unutanlari unutulmaz diye ima ettigim dosttur.
zirveye anodolu yakasından gelenlerden olan ve buna rağmen ilk gelenlerden, sıcak kanlı, tanıştığıma memnun olduğum, zirvede oradan oraya koşuşuturan yazar.
(bkz: mürit)
henüz ferrarisini satmamış bir yazar, aynı zamanda adaş.
ayarcı bir yazar arkadaşımız.
"abi sen ses sanatçılığı yapıyor musun? sesin rutkay azizin sesi gibin" demek suretiyle şahsıma universitede duyduğum en ilginç soruyu sormuştu bir betimsel işkence dersinin bitişinde... * *
--spoiler--
aynı yoğurda kaşık sallıyoruz ama sanırım birimiz kaşığı farklı tutuyor...canı sağolsun, amaç yoğurt yemek değil mi zaten?
--spoiler--

kara hilal abimizin dediğinden farklı olarak biz kaşığıda aynı yoğurda saplamışız tutuşumuzda aynı..beğenerek takip ediyoruz.
edward norton hayranlığımız bizi bir gün karşı karşıya getirmez umarım..* *
acilen sağ ve sol ideolojiler üzerine bilgi sahibi olması gereken yazar. " bir parti sağ değilse soldur " demiş ve beni yarıp geçirmiştir.
sözlüğü sahiplenen yazarcıkların ve çifte standart kurbanı 2. nesil çaylak yazar arkadaşımız. sözlüğün yavaş yavaş kan kaybettiğinin ve bu kayırmacı zihniyetle nereye kadar gidebileceğinin sorgulanması gerekiyor sanırım.
güncel Önemli Başlıklar