bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
 1. 1.
  taş gibi hatunlarla dolu olan okul.
  1 -1 ... bahdeniz
 2. 2.
  bir de istanbul versiyonu vardır. (bkz: bilfen) üsküdar fen lisesinden atılacak öğrenciler için kurulmuştur önce, daha sonra abararak ilköğretim, anakolu kısmı açılmıştır. sayısını bilmediğimiz kadar okul açmışlardır son yıllarda.
  ... kisil
 3. 3.
  her yıl yüzlerce öğrencisine yeditepe üniversitesi'ni kazandıran üstün okul. hem başarı hem istikrarı yakalamış adamlar.
  2 -1 ... arjen robben
 4. 4.
  futbol oynamanın yasak olduğu* basketbolun ana spor olduğu*, derslerin ağır, hocalarının komik, kantininin leziz olduğu okuldur. ayrıca adını sonradan modaya uyarak bilfen okulları olarak değiştirmiş okuldur.
  ... brujita
 5. 5.
  ilkokulu okuduğum okul.8 sene boyunca gercekten cok eğlendiğim derslerinin herkesin aksine cok da zor olmadığını düşündüğm ve hayatımın ilklerini yaşadığım okul.
  1 -1 ... iceberk
 6. 6.
  kizlarin cogunun tek tip oldugu ve ögrencilerinin bir cogunu yeditepe okan ve bilgi üniversitesine gönderen okul.
  -1 ... denizdvs
 7. 7.
  sbs olayını çözmüş yalamış yutmuş okuldur.
  istanbulda (ortalamada) 1. lik, türkiye genelinde 2. lik almış okuldur. (475 puan)
  9 öğrencisi full çekmiştir, silip süpürmüştür.
  1 ... strategy
 8. 8.
  anaokuluna bile alacağı öğrencileri belli zeka testlerinden geçiren bir anlamda seçmece öğrenci alan bir okula göre elde ettiği başarılar hiç de şaşırtıcı değildir.
  -1 ... chimeneyes
 9. 9.
  ilköğretiminin iyi lisesinin kötü olduğu kuruluştur. geçmişte yaşanan bazı olaylardan dolayı lisesinde sadece günübirlik gezi düzenlenir. hiç bir şekilde kalmalı gezi olmaz. sosyal etkinlikleri sıfır olan ama eğitim konusunda iyi olan disiplinli bir okuldur.
  ... sahi geveze
 10. 10.
  hakan aysev' in sanat danışmanlığını yaptığı okuldur. ayrıca; mükemmel bir almanca dil eğitimi vermektedir.
  ... la bruja