bugün

görsel
4 yıllık emeğimin içine eden akepeli zihniyet ! ona buna liste verip örümcek kafalıları doldurdu her kadroya !
herkesin adaleti şaşar ama allahın adaleti asla ! bu millet olan bitenin farkına vardığında ilk taşı kafana ben atacağım beşir atalay !
Başbakan Yardımcısı ve terörle mücadele yüksek Kurulu Başkanı olan şahıs aslen iran kökenlidir. Açılım sürecinin 1 numaralı düşünürüdür. Başbakan Erdoğan çok güveniyor kendisine. Allah seni sürünürken görmeyi bana nasip etsin.
"mobeseler çalışmıyor iddiası doğru değil!" diyerek herkesi keriz yerine koymaya çalışan akapeli.

http://www.radikal.com.tr...eseler_arizaliydi-1133373

başbakan yardımcısı gözümüzün içine baka baka yalan söylüyor...
görsel
(bkz: beşir atalay ın hataylılar ı tehdit etmesi)
(bkz: #22213191)
http://www.facebook.com/photo.php?v=10151084701853485
iran devleti çok sever kendisini.
densiz densiz açıklamalar yapmış akp'li.

lidermiş, muhatap aldıkları yetmiyor paye veriyorlar yaratığa...
içişleri bakanı olduğu dönemde 100 den fazla iran a gidip gelmiş bakan. Neden acaba dersiniz?
yolsuzluk ve rüşvet operasyonlarında adı hiç anılmayan fakat ak parti adına sürekli sözcü olan kişi.
iran ın adamı değil , iran ın ta kendisidir.
rte'nin akıl hocasıdır. bir nevi ülkenin gizli başbakanıdır.
erdoğan cumhurbaşkanı olma hevesine girerse sanırım başbakan olacak kişidir.
seçilmiş cumhurbaşkanı recep tayyip erdoğanın halefi olacağını düşündüğüm şahıs. tayyip erdoğanın başbakan ve akp genel başkanı özelliklerini sayarken kullandığı sıfatları göz önünde bulundurursak :

-çözüm sürecinin devamını sağlayacak. kendisi çözüm sürecinde şuanda en etkili isimdir

-paralel yapıyla çekinmeden mücadele edecek.aynı şekilde paralel yapının örgütlenmesini ilk farkeden ve erdoğana söyleyen, uyaran isimdir.
-ortak akıla önem veren, uyumlu çalışabileceği, bu kişilerin başında gelir.
bu maddelere dayanarak 28 ağustosta başbakan olabileceğini düşünüyorum, at fava bekle.
kabinedeki en sinsi adamlardan bir tanesi. ilk ucte.
seçildiği il kırıkkale'ye kıytırık demiştir. seçimden önce çıkan bu tapeye rağmen akp kırıkkale'de yine 1.parti olmuştur. tıpkı reyhanlı'nın akp'de kalması ve soma'dan yüzde 50'ye yakın recep erdoğan'a oy gitmesi gibi.
Tabii son günlerde heykel olayı çıktı. Ben Perşembe günü çözüm süreciyle ilgili önemli açıklamalarda bulunuyorum. Millette süreçle ilgili daha fazla var. Kırsal kesimde bir heykel. Bir iki gazete ertesi gün haber olarak veriyor. Çözüm sürecinde mutlu olmayan kesimlerden de beyanatlar geliyor. Bu kabul edilebilir bir şey değil. Bugün gereken yapıldı, yapılır. HDP kesimininde onayladığı bir şey değil. Onların da bilgisi dahilinde değil. Hiç kimsenin bilmediği bir heykel konusu ortaya çıktı. Böyle şeylerde müsamaha edilmez. Normal bir olay. Sürece provokasyondur.
--spoiler--
Provakatör her yerde var. Maalesef basın içinde de var. Böyle şeyler olsa da büyütsek haber yapsak diyenler var. Bugün yapılan doğrudur. Olan bir cana oldu, yazık oldu. Heykelin dikilmesi engellenbilirdi ama bölgeden bize de bilgi gelmedi. Süreçte yeni adımlar olacak mı? Bundan sonra görüşme heyetleri genişleyecek. Bu gidiş gelişler...Oluşacak yeni heyetimizin Kandil ile de görüşmesini arzu ediyorum. Kandil ile görüşmeler faydalı olacaktır.
--spoiler--

böyle bir açıklama yapmış zavallı. kimse bu ülke vatandaşlarının haklarını vermeyin demiyor insanlar bunu pkk ile görüşmeyin diyor.
diyor ki heykelin dikilmesi ile ilgili bilgi gelmedi. Ulan mit neye yarar? tek işi başındaki zavallının ve bağlı olduğu zavallıların hayallerine mi çalışmaktır. bu hiber süper über mit dinlemiyor mu tüm telefonları?
uçan kuşa provokatör diyecek bakan.

türkiyede ne olursa olsun bu adam çıkıyor ve provokasyon/provokatör kelimeleriyle bir şeyler zırvalıyor.

tıpkı davutoğlu'nun kınama muhabbeti gibi.
"............ çözüm sürecine engelemeye yönelik provakatif bir eylemdir" bakanı.

boşluk olan kısım için her olayı koyabilirsiniz. içinde kürt geçen her olaya istisnasız aynı yorumu yapıyor kendisi.
akp'nin ağır kürtçülerindendir. recep tayyip erdoğan'la pek sevişirler. öyle şamil tayyar gibi saçmalasın diye partide değil yani. ağırlığı var, sözü dinleniyor.
içinin çirkinliği yüzüne vuran bir başka siyasi figür. sadece figür hani geçmişte yapılan tanımlar gibi politik karakter, siyaset adamı falan değil yani.
62. Akp hükümetinde kabine dışı bırakılarak budanan kürtçü.
çözüm süreciyle ilgili demeçler veren politikacı. apdullah öcalan kürtlerin lideridir demişti.
http://www.cumhuriyet.com...lan_Kurtlerin_lideri.html
Çözüm süreci denen süreci başımıza örenlerden bir tanesidir.