bugün

entry'ler (3190)

michy batshuayi

Futbolcu değildir.

hakan çalhanoğlu

isviçre Türkiye maçında rezalet bir oyun oynuyor. TD Şenol güneş bu adamı bu haliyle nasıl oynatıyor anlamak mümkün değil. Takım genel olarak kötü ama Hakan turnuva boyunca hiç bir zaman varlık gösteremedi.

rıdvan dilmen

Bugün oynanan Göztepe maçından sonra 1923 yılında oynanan bir maçtan bahsediyor. Yayıncı kuruluşa kızıyor. Fenerbahçe’nin müzesindeki kupaları anlatıyor. Ben Rıdvan Dilmen’in psikolojik bir rahatsızlığı olduğunu düşünüyorum. Sevenleri yardımcı olsun bi doktora gitsin.

aydın kurtoğlu

Sesi de çektiği klipler de çok güzel olan şarkıcı.

selçukluyu osmanlı yıkmıştır

(bkz: kösedağ savaşı)

9 şubat 2019 beşiktaş bursaspor maçı

Maçın yıldızı Burak'tı yalnız en az onun kadar iyi olan bir diğer futbolcu da atibadır. Sahada ayak basmadık yer bırakmadı.

atiba hutchinson

(bkz: futbolcu)
Adam bu yaşında hayvan gibi koşuyor, Oğuzhan şu adamın çocuğu yaşında bunun kadar koşamıyor. Bugün sahada ileride geride her yerde bastı helal olsun sana.

bim vs a101

Her türlü bim alır. Yalnız A101 mağaza sayısını artırarak sağlam bir strateji izliyor. A101 hemen hemen her yerde ve insanlar çoğu zaman evine yakın marketi tercih ediyor. BiM'in ürünleri biraz daha kaliteli A101 ise her yerde var. A101 kaliteyi artırırsa BiM'le rekabet edebilir.

bankadan ilk defa kredi çekeceklere tavsiyeler

Ziraat, iş bankası, Halkbank ya da Vakıfbank'ın şubesine gidip bireysel müşteri temsilcisiyle görüşmeden hiç bir bankadan kredi çekmeyin. En az bu 4 bankadaki vade ve faiz oranlarını karşılaştırıp öyle alın.

yazarların oğullarına koyacakları isimler

Okyanus koyardım dalgası büyük olsun.

evlenmek

O kadar güzel bir şey ki tadından yenmiyor. Erkekler 30 dan önce kızlar da 27 den önce sakın evlenmeyin. Hayatınızı yaşayın. Gezin. Eğlenin. Yüksek lisans doktora yapın. Dünyayı gezin. Yabancı dil öğrenin. Sonra evlenirsin. Eyyorumlamam bu kadar.

evlenen erkek maldır

insanlığın var oluşundan bu yana tespit edilmiş en acı gerçeklerden biridir. Evlenen erkek mal kere maldır. Burdaki bekar erkek kardeşlerimize ne desek boş o libidonun arkasından gidip mal gibi evleneceksiniz. Bizi uyarmadılar mı uyardılar. Biz de o boku yedik mi? Yedik. Aklımı s2yim.

islam slimani

Türkiye'ye gelen çöp forvetlerden bir başkası. Daha öncekileri sayarsaksak sayfalarca yer tutar. Guiza, ailton, negredo, jansen, Wagner love, krasic var da var. Üç büyükler bu futbolculara verdikleri paranın yarısını alt yapıya harcasalar her sene 3 4 tane Cengiz ünder çıkardı.

domates

Saboreik dermatit hastalarının yememesi gereken meyve.

neyse sen meşgulsün galiba

Bu cümleyi kuran eğer ilişki yaşadığınız kızsa hemen kaçın ordan beyler. Bu kızdan hiç bir şey olmaz. Ömrünüzü kısaltır, şeker, tansiyon, kalp hastası olursunuz. Ha Yok ben olduğu gibi kabul ederim diyorsanızda zaten Allah belanızı vermiştir geçmiş olsun.

evliliğe bakış açısı

Sözüm size erkekler aklınız varsa evlenmeyin. Benim yorumlamam bu kadar.

evlilik

Aklı fikri olan adamın adını bile ağzına almayacağı olgu. Evlendiğiniz karınız ya da kocanız evlenmeden önceki adamla ya da kadınla uzaktan yakından ilgisi olmuyor. En çok sevdiğiniz en çok nefret ettiğinize dönüşüyor.

katil olmak

Türkiye de yaşıyorsanız her an katil olma durumunuz vardır. Televizyonda gördüğümüz karısını 50 yerinden bıçakladı, trafikte tartıştığı sürücüye kurşun yağdırdı, komşusunu boğdu gibi canice eylemler insanların bi anlık cinnet geçirmeleri durumunda yaptıkları eylemlerdir. Çünkü insanların psikolojik olarak büyük bir kısmı rahatsız ve daha kötüsü rahatsız olduğunun farkında bile değiller. Bu cinayet oranlarının yıllar içinde artacağını düşünüyorum. Allah bu millete akıl fikir versin.

2 abdülhamitin neden olduğu devasa toprak kaybı

ittihat ve terakkinin 4 yılda 1914-1918 kaybettiği topraklardan azdır.

cehape zihniyeti

Okumuş yobazlığın temsilcisi olan zihniyettir. Demokrasi, laiklik, hukuk devleti gibi kavramları bilip fakat sadece kendi çıkarına kullanan zihniyettir. Bu milletin dinine diyanetine imanına takmış zihniyettir. Bu zihniyetin yaptığı yanlışlar yüzünden ülkede kutuplaşma artmakta, terör yandaşları destek bulmaktadır.