bugün

entry'ler (688)

26 yaşındaki erkek 29 yaşındaki kız evlenebilir mi

Bu gibi konuları halka (özellikle de bizim halkımıza) sormak bence yanlış bir duruma girmektir. malum insanlar ekonomik kriz ve yoksulluk seviyelerine ek olarak bir de cahillik çekiyorlar. mevcut durumda sağlıklı düşünmeleri çok da mümkün değil diye düşünüyorum.

Bu durumun faturasını insanlara kesmiyorum tabii ki, sadece olanı söylüyorum.

rap muzigin ve rapcilerin cok sacma olmasi

''popüler rap müziğin ve popüler replerin çok saçma olması'' olarak değiştirilmesi gereken başlıktır. zira bilinmeyen veya az bilinen kaliteli rapçiler Türkiye'de bile vardırlar. He Aleyna Tilkiyle yarıştıracaksan zaten dünden yenilmişsindir...

sevgilinizi burnunuz seçiyor

birçok değişkeni olduğunu düşünmemle birlikte aslında doğruluğu tartışılmaz. eğer doğuştan koku almakla ilgili bir özrünüz yoksa kesinlikle hayatın her aşamasında koku insanın düşüncelerini etkileyen bir faktördür. özellikle tatlı bir kızın bakımlı ve hoş kokması ilişkiyi başlatma sebebidir.

işbu entry abazalık içermemekle birlikte cinsiyetçilik de içermemesi için yakışıklı erkeklerin bakımlı ve hoş kokması ibaresini de ekledim sayabilirsiniz. *

masterchef murat

klasik bir ''kim meşhur etti lan bu o.ç'unu'' kişisi. girdiği seviyesiz triplere bakınca aksarayın baş aşçısı sanıyorsunuz. acun son zamanlarda bozdu gibi arkadaş. yapma acun, bu millet kimleri harcadı...

afedersiniz ama atatürk ün kitapları sanki vasat

yazdığı geometri terimlerinin 100 yıl sonra kafasına vura vura ezberletildiğini bilmeyen liseli söylemi...

malatyaspor lu murat yıldırım ın skandal paylaşımı

sperm israfı. zeki insanların da futbola yönelmesi gerektiğinin en canlı örneği.

yoksa bunun gibiler ortalığın anasını si*ecekler

sah ruh

haklı bir yazardır. fazlasıyla ender noktalara parmak atmaktadır...

bir kemalistle mustafa kemal üzerine tartışmak

zorluk seviyesi bir çomarla siyaset konuşmak kadar yüksek değildir.

tabi ki tartışmayı biliyorsanız...

mhp den çok kullanılmış parti yönetimi

bir bilinçlendirme ve gerçekleri yüzüne çarpma olması için malum yazarların entrylerine istinaden yazma gereği duydum.

neymiş 15 milletvekili parti değiştirmiş. ulan utanmaz, yüzsüz şer*fsiz

yapılan yolsuzlukları kandırılmaları yazmayacağım buraya. daha çok kısa süre önce koskoca bir partiyi sarayda ne vaad ettiği belirsiz bir şekilde köpeği yapmadı mı?

utanmaz yüzsüz şey seni. insan olsa utanır bunlar. 2 yüzlü oro*pu çocukları.

cinsel organlarınızla düşünmeyi bırakın artık...

chp den az kullanılmış satılık mv

moruk futbol takımı tutar gibi parti tutmayın. bu ülkede parti liderine anahtarlık atarsanız o anahtarlıkla ananızı si*erler.

adam olun önce kendi partinizi değerlendirin. önce çalınan paraları açıklayın. yapılan yolsuzlukları araştırın. utanmayı bilin moruk...

t i b b

deistin anlamını öğrenmesi gerekli bence...

allah ın dediği olur

kemalit moruq.

por favor

milliyetçiliği at gözlüğüyle anlayanlar mhp seçmenleridirler.

gerçek milliyetçilik atatürk milliyetciliğidir. atatürk de savaşın ortasında bile düşman bayrağını yerden kaldıracak bir olgunluktaydı. siz gidin milliyetçilik oynayın. hadi evinize...

şenol güneş şov yapıyor diyen beşiktaşlı doktor

4 yıl ankara üniversitesinde 4 yıl da harwardda psikoloji eğitimi aldım.

şu an kendi danışma merkezimi kurdum ve psikolojik travmalara müdehale ile ilgili çalışıyorum. ayrıca bilen bilir doğduğumdan beri fenerbahçe taraftarıyım.

nasıl bir insan yaptığı her pisliği 'fetöye, dış güçlere' atar ki.

kendisinde kesinlikle özgüven eksikliği var veya küçükken tecavüze uğramış.

şike yaptı kendini parayla akladı. silah fabrikalarına yaptığı yatırımı bilmeyen yoktur. allah belasını versin biricik başkanımın.

dediğim gibi fenerbahçeliyim...

atatürk tekrar canlanacak sanan laikçi

diktat ölmeyecek sanan çomarla kapışamaz.

ayrıca ikisi de ruhsal sorundur ancak biri çomar uydurması olmayan bir sorun diğeri ise devam eden ancak 2023te bir faciayla son bulacak uyku halidir...

şenol güneş in yarık kafası

en yansız haber kaynağı olan fenerbahçe twitter sayfalarından alınmış ve inanılması gereken haberdir.

hatta inanmazsanız bir de dayıya sorun.

19 nisan 2018 fenerbahçe beşiktaş maçı

fetö yine iş başında moruq yoksa biz peygamberiz...

fenerbahçe taraftarı

(bkz: futbol teröristi fenerbahçe)

çok bir açıklamaya gerek yok aslında. karakterlerini açık seçik sergiliyorlar...

19 nisan 2018 fenerbahçe beşiktaş maçı

fenerbahçe adına bir beşiktaşlı olarak utanıyorum.

böyle rezalet insanların yaşadığı ve ceza almadığı bir ülkede yaşamaktan utanıyorum.

bu lanet gecede insanlığını sorgulaması gerekenler bana insanlığımı sorgulattı

çok şükür bu gün de başkası adına utandık...

beşiktaşlı olmaktan utanıyorum

fenerbahçeli olmaktan utanmamak bence asıl ilginç olan.

bu günkü davranışları takımım yapsa asla affetmez ve hiç bir maçına gitmezdim. hatta formasını bile almazdım.

ancak bu gün sadece futbol oynayan ve 10 kişi kalmasına rağmen rakibini tir tir titreden ve korkudan olay çıkarmalarını sağlayan bir takım vardı sahada.
bu sebeple takımımla gurur duyuyorum.

asıl utanması ve önce uyanması gerekenler malum takım taraftarıdır...