bugün

Ulan tekrar yazıyorum renkliler siktirin gidin kendi takımlarınızın başlıklarına buraya şl de 10 15 yermiş bilmem neymiş diğeri gelir gs geldi hadi şerefli üçüncülüge hadi yallah mış daha düne kadar bi başakşehir olamıyordunuz gelmiş şerefli 3.demiş 3 sezon önce madridten 6 yiyip maçı terkettiğiniz günleri ne ara unuttunuz lan sarı laleler??
Taraftarının bir bölümü ağzını çok sık bozarak kırıcı oluyor. Bunun dışında efendi taraftarları olan bir takımdır. Ama ağzını bozan taraftarı çekilmiyor. Efendi taraftarıysa kalitelidir.
Çok sert kuşatma altında olan takım.
Medya inceden inceden Şenol, Fikret, futbolcular, Erdal, çebi queresma üzerinden çakıyor.
Federasyon milli takım ve hakemler üzerinden üstüne geliyor.
Sarılar kenetlenmiş.
Şeytan ve kabzımal yemin etmiş. Sonuna kadar deneyeceğiz diyorlar.
Bunların hiçbirinin önemi yok.
Kötü olan şey taraftarın paniği.
Saçma sapan yorumları.
Her sezon kendi içinde değerlendirilir.
Önceki sezon şöyleydi böyleydi. Geçin efendim.
Taraftar sitelerinde şampiyon kadrodan gitmeyen adam görmedim.
Şenol gitsin diyen de var.
Geçen iki sezon Madrid bayern kıvamında oynadıkta benim mi haberim yok?

Yukarda yazdıklarım Beşiktaş taraftarına yakışmıyor.
Panik hiç yakışmıyor.
Sırtlana ite köpeğe koz vermeyin.
Kenetlenin. Safları sıkı tutun.
Bu sene o sene?
Sarıların canı çıkacak şampiyon olursak, unutmayın.
500 milyon lira harcayanlar şampiyon olamazsa seneye bileklik yerine yüzük satacak.
Unutmayın.

Bize yakışan 3-0 gerideki takımını alkışlayıp motive etmektir.
2 senedir lige ambargo koymuş teknik adama sene sonu vaadin doluyor diyen sabırsız taraftara sahip takım. iyi hoş sabırsızsınız da keşke sezon başı șenol hoca'nın demeçlerini dinleseydiniz. Adam bağıra bağıra yaşlı bir takımız, geç form tutabiliriz bu sene dedi. Spor yazarları da 6 hafta verdi beşiktaş'ın form tutması için.

Zaten bu sabırsız taraftarlar geçen sezon başı aboubakar'ı yerden yere vuran insanlar. Peki ne oldu şimdi? Herif porto'nun ilk 11 oyuncusu oldu performansıyla. Hayır yani zaten cl'den direkt gruplardan başladığımız için Gs gibi lig bittikten 10-15 gün sonra hemen sezon kampına da girmedik, nasıl bir performans bekliyorsunuz allasen? Şimdi milli ara var, eleştirinizi bu aradan sonraya saklayın. Baktık takım hala eski ritmini bulamadı, o zaman yerden yere vuralım. Bir sabır lütfen.
hem tarafrarı hem de takım üzerinde çirkin algı oyunları yapılıyor. ortam cicişlere kalsın diye çok pis oyunlar dönüyor.
görsel
Rotasyon yapmayan takım.

Lens, medel, negredo ve orkan Nerede?
Bu adamlar sonradan da olsa oynamalı.

Milli takım arasını umarım değerlendirir.
kazanıyor ama kısır bir futbol oynuyor. galatasaray gibi coşkulu ve göze hoş gelen futbol yok.
Dünya devini kes evinde zavallı bursayı zor yendi dün.
milli takım arasında orta saha ve göbek organizasyonu çalışması gereken takım.

milli arada yeniler de ısınacak, takıma alışacaktır. en az 2 hazırlık maçı olacak.
milli aradan da vasat dönmesi muhtemel takım. zira kadrodaki bir çok oyuncusu milli takıma gidecek.

şenol güneş bir yerlerden bunu okuyorsa; caner ve quaresma'yı kesip adriano ve lens'i takıma monte etmeye çalışmalı. varsın gökhan gelene kadar de beck oynasın sağda. pas ve dikine geçiş futbolunu bu denli iyi oynayacak bir kadroya sahipken kanattan orta ile rakip bunaltma taktiği gütmek cidden intihar. zira böyle giderse sezon sonu "bu sefer olmadı" diyeceğiz.
Geniş, kariyerli kadroyu yönetme anlamında Şenol hoca yetersiz kalacak gibi. Kamu oyuna adil ve vefalı hoca imajı çizmek için yeni yıldızları kulube de tutarak gerginliğe sebep olmakta. Oysaki şampiyonlar ligi maçları öncesinde montajın bitmesi, uyumun yakalanması gerekirdi.
oğuzhan özyakup konusunda çok dikkatli olması gereken camia.

sıralamaya bakalım:

luce oğuzhan ile görüşüyor, '' kampta görüşürüz. '' diyor.
bursa maçından önce kadro açıklanıyor, özyakup kadroya alınmıyor.
rıdvan '' luce oğuzhanı almadıysa, beğenmemiştir. '' diyor.
bursa maçı oynanıyor.oğuzhan, luce nin söylediklerini basınla paylaşıyor.
rıdvan, bursa maçını baz alarak '' luce ' haklıyım ' demiştir. '' diyor.
tayfur havutçu, oğuzhan tercihinin '' taktik '' gereği olduğunu söylüyor.
oğuzhan apar topar milli takıma alınıyor.

millet, siz ne anladınız bilmem; ben şunu anladım:

'' haftaya görüşürüz. '' deyip kadroya almamak; bursa maçında kötü oynaması içindi.
rıdvan ın ilk açıklaması ve tayfur un sözleri, bunun güya! taktik gereği olduğu imajı çizmek için.
şimdi bu geri adım, '' çok istediniz, çağırdık. '' demek için.

beyler, olay tamamen beşiktaş a yönelik. şimdi olası bir başarısızlıkta bütün ihaleyi oğuzhan a yıkacaklar. kaptanı üzerinden beşiktaş ı vuracaklar.

bakın çok net söylüyorum: sözde '' taktik '' gereği milli takıma alınmayan bir oyuncu, tepkiler üzerine 11 başlarsa buna kargalar güler. taktiğiniz mi değişti birkaç günde?

burnuma çok pis kokular geliyor. başkan, teknik direktör derken oyuncularımızla uğraşmaya kadar geldi iş.

'' lan amma komplocu adamsın! '' diyen olacaktır. buyurun:

görsel

federasyon, kurullar, yayıncı kuruluş, basın... derken iş milli takıma kadar geldi.

arkadaşlar dalga geçmiyorum, şaka da yapmıyorum. bu sezon beşiktaş ı her yerden vurmaya çalışacaklar. kulüpler birliği başkanı dursun özbek, yardımcısı şekip mosturoğlu. erman toroğlu ve ahmet çakar ın artık ayyuka çıkmış beşiktaş saldırıları. rıdvan ın yaptıkları. medyadaki türlü ( işte sözde başkan - hoca çekişmesinden tutun da kadro içinde huzursuzluk olmasına kadar. ) algı operasyonu.

artık milli takımı da beşiktaş ı çomaklama malzemesi olarak kullanmaya başladılar. eğer arda nın galatasaray a transferi gerçekleşirse iyice işkillenmeye başlayacağım bu durumdan.

sözün özü:

(bkz: 2017 2018 beşiktaş şampiyon olmasın sezonu)

50. yılındaki trabzonspor mu?
koltuğu sallantıda aziz'li, taraftarın istemediği aykut'lu ffp kıskacındaki fenerbahçe mi?
kongre öncesi son kurşununu atmış, transfere dünyaları gömmüş dursunlu galatasaray mı?

bunlar önemli değil... bu sezon; beşiktaş şampiyon olmasın da, ne olursa olsun sezonu.

taraftar uyanık olacak, yoksa lime lime oluruz. *
Efsane futbolcusu olmayan takım.
(bkz: Hagi)
(bkz: Alex)
Efsane oyuncusu yok mu?

(bkz: takoz recep)

(bkz: osvaldo nartallo)

Net!
spor basını bugün de hakkında çarşaf çarşaf yalan haber yapmış. biri yalan haberi yapıyor, diğerleri de o ilk haberi yapanı kaynak verip yayıyor.

futbolcularla taraftarın arasını açmaya çalışıyor renkli medya. ayık olun!
Sadece süleyman seba bile yetiyor olmasına rağmen efsane futbolcusu olmadığı söylenmiş, mal olunur da bu kadar olunmaz.
Adamın cenaze töreninde tüm futbol dünyası oradaydı be gerizekalı...
Hakkı yeten, hüsnü savman, recep adanır, Şükrü gülesin, şeref görkey vb.tabii Milenyum ergeni bilmez bunları.
arkadaşlar birşey fark ettim.

beşiktaş başlığında 18.300 kadar entry var. bu entrylerin çoğunluğunun beşiktaşlı yazarlar tarafından yazıldığını düşünüyorsunuz değil mi? hayır arkadaşlar yanıldınız. bu entrylerin çoğunluğu futboldan anlamayan oradan buradan duyduğu iki lafla hakaret şeklinde entry giren kişiler tarafından yazılmış. kısaca adamlar beşiktaştan nefret ediyor. geliyorlar o nefreti burada kusuyorlar.

götleri yanıyor yani anlatabildim mi?
Gelenler -> 7,9 milyon €
Gidenler -> 10,4 milyon €

2,5 milyon euro ile Vida transferi yapılacak gibi görünüyor. forvete Demba ba da gelecek gibi.
Söylentiler doğruysa Cenk'ten de 13 milyon £ kazanırsa talisca'nın bonservisi alınabilir.
Cenk Tosun u satarsa büyük iş başarmış olacaktır:

http://www.haydikalkayaga...iktas-ile-devam-eden.html
cenk tosundan gelecek para ile aboubakar ı alacak takım.

ayrıca beck gitti yerine genç ofansif sağ bek alınacak.
12.5 milyon pound'u 24 ay taksitle ödemek isteyen Crystal Palace'ı reddetti. Böylece Cenk Tosun, Beşiktaş'ta kaldı.
türkiye'nin güncel olarak icraatlerinde en akıllıca davranan, ama taraftarı bir o kadar akılsız olan kulüp. kendine asıl geçmişi şuan yaratırken, kendisinden daha büyük geçmişi olan fenerbahçe'yi ve galatasaray'ı hor görüyorlar ancak bu yaptıkları sadece komik duruma düşmelerini sağlıyor. truth hurts
taraftarı daha bilinçlidir. medyada bunun farkında, iç karışıklık çıkartmak artık yaratmak kolay değil.
selülozik ve sentetik tiner fiyatlarının tavan yapmasına neden olan jimnastik kulubü. evet..