bugün

olcay gibi bir gereksiz adamı hala 11'inde barındırabilen futbol takımı.bununla beraber penaltılar dışında bi işe yaramayan demba ba da cabası.
bu akşam ki maçta ellerinden geleni yaptıklarını düşündüğüm takım. fakat şampiyon olmak için elinden gelenin fazlasını yapması gerekiyor, fenerbahçe ve galatasaray bunu bir şekilde başardılar. evet top sevmedi, evet girmedi olabilir. şampiyon olmak için bunları sokmak gerekir.

demba ba nın pozisyonundan ziyade sosanın kaçırdığı gole daha çok üzüldüm bu maçta. olcay dediğimiz adam arada attığı kritik goller sayesinde buralarda evet doğru. evet takım belki demba ba ile gökhan töreyi çıkartsan çok iyi bir takım gibi de gözükmeyebilir. buraya kadar getirdi bu çocuklar, buraya kadar getiren sonunu da getirmeliydi. her şey bitmiş gibi konuşuyorum belki evet ama %85 bitti gibi duruyor beşiktaşım için. galatasaray ı yensen bile fenerbahçe nin puan kaybetmesini bekleyecek artık ki galatasarayı yenmesi de bu moralsizlikle zor gözüküyor. galatasaray evinde oynuyor, fazlasıyla avantajlı. olası bir beraberlik fenerbahçeyi şampiyon yapıyor. güzel bir lig oldu da beşiktaşım zamanında çok anlamsız puanlar kaybetti. bugün ilk yarıda maç 1-0 iken girilen pozisyonları görünce, aklıma boş yere giden puanlar geldi. izlerken de bu pozisyonları arayacaklar dedim, dinletemedim. fenerbahçe nin puan kaybedeceği tek maç bana göre sivasspor maçıydı, o virajı aldılar. artık fenerbahçe nin puan kaybedeceğini düşünmüyorum. ipler galatasarayın elinde. izleyip göreceğiz.

(bkz: sevemez kimse seni benim sevdiğim kadar)
beşiktaşın şampiyon olmasını isterdim açıkçası seneye fenerde gs'de üst düzey kadro kurar lig farklı olurdur ne güzel.
yine binbir orospulukla şampiyonluk yarışından koparılmış takımdır.en büyük bedduamdır,beşiktaş'ın hakkını yiyenin iki dünya'da yüzü gülmesin.
dun aksam macin son saniyesinde bir puani cebe koymuş olan takım. sukur etmeyi bilmeyen de bir taraftari vardir.
ŞL'ye gidemezse gelir olarak gerçekten çok sıkışık günler bekliyor. Ona rağmen takım ve teknik ekip gereken hassasiyeti göstermiyormuş gibi geliyor bana.
her zaman Galatasaray ve fenerbahçe'nin ardından gelen 3.lüğü benimsemiş jimnastik kulübüdür.
iki orospu kulübü sırayla şampiyon yapmak için kurulmuş ligtv düzeni tarafından,şampiyonluğa oynamaması için kahpelikler yapılan güzide kulüp.
Şampiyon olamayınca suçu sürekli diğer takımlara atan acınası taraftarları bulunan kulüp. Bi kere de demezler ki biz herhalde bi şeyi yanlış yapıyoruzb. Hayır gidip kendi sahanızda elalemle berabere kalan siz, niye diğer takımlar suçlu olsun be salak? Oyna kazan geç onları.
vücudumda tümör oluşmasına sebep olan bir futbol takımına sahip özel kulüp.
Asik oldugum tek takim.
Yensende yenilsende kalbim hep sende!!
saç baş yoldurdu dün hakem olacak dingilin yüzünden maç gitti.
emeğe gram saygı duyulmayan düzmece bir lig'in masum emekçi takımı.
büyüklük olarak hiç bir zaman değerini kaybetmeyecek tek takımdır.

öncelikle noter kontrolünde tüm türkiye de sayım yaptırmış gibi 20 milyon fenerli 25 milyon Galatasaraylı var triplerine girenler, bu ülkede saydirmadiysaniz bir o kadar da beşiktaşlı var.

bu ülkede beşiktaş için sabaha kadar içip ağlayan insanlar var, şampiyonluk özlemi olduğu halde hiç bir zaman vazgeçmemiş her koşulda takımının yanında olan babayiğitler var, klasiktir herkes der tuttuğu takımın farklı olduğunu, fakat beşiktaşlı olmak gerçekten tarif edilemeyecek bir duygudur.

beşiktaş bu ülkeden asırlar geçse de silinmeyecek bir takımdır. koca çınardır.
şimdinin ergen çocukları beşiktaşı hiç gibi görmeye çalışıyor, bilmezler tabi maziyi.

çok değil bu sene şampiyon olup seneye stadla birlikte ambargo koyacağız bu lige.

haydi kalk ayağa, yürü güneşe!!
karizma abi yürüyen karizma. rengine, çarşına, asaletine kurban!
hep objektif bakan galatasaraylilar mersinden ve beşiktaştan kesin 3 puan alacaklarını düşünürler. hatta küme düşme hattındaki rize den bile.
fikret orman'ın hakem hatası durumunda takımıni sahadan çekmesi lazımdır.

Bizim iho başkanın yaptığı gibi..
Galatasaray ın prandelli, Fenerbahçe nin ismail kartal a takımı emanet etmesi ile çok büyük stratejik hatalar yaptığı bir sezonu değerlendiremedi Beşiktaş.
Çok rahat şampiyonluğa uzanması gerekirken gereksiz puan kayıpları ve bilic in derbi fobisi şampiyonluğu uçurdu elinden.
Gs ve fb seneye çok daha iyi kadrolar kuracaktır bu şansı tekrar yakalaması zor görünüyor.
bundan sonraki 4 maçta sadece 4 puan alarak ligi 3. bitirecek olan takım.
Fakir takımdır. Ekonomik olarak zor günler geçiriyor. Keşke satsalar da babam satın alsa.
rabbim bize tassak gecmemiz icin kendilerini gondermistir.

zalad gelecek bizi güldürecek ahaha!
ligimizin üst sıralarını genelde şenlendiren anadolu takımıdır.
Çoğu kez bırakmayı düşündüğüm takımdır.
Her seferinde, bu seferde bırakma başka sefere deyip duruyorum. Allah sonumuzu hayır eylesin. beşiktaşın sonunu da tabi.
dün akşam a spor'da bir program dikkatimi çekti. katılımcılar; gürcan Bilgiç, Levent Tüzemen, sanlı sarıalioğlu ve sunucu Barbaros çıdal. konu pek tabi şampiyonluk yarışı ve 3 takımın kalan müsabakaları. aslında a sporu izlemem fakat konu dikkatimi çekince kanalda takılı kaldım. dört yorumcu ağız birliği yapmışcasına ''galatasaray işi bitirdi, artık şampiyon'' fikrinde birleşti. gs'nin beşiktaşla oynayacağı maçı konuşmadılar bile, 2 içeride 1 dışarıda maçı kalmış işte bunları kayıpsız geçer zaten ve şampiyon olur. şampiyonluk yolunda en zorlu maç mersin deplasmanıymış ve onuda kazandılar gibisinden. gs'nin şampiyonluk yüzdesi %75, gençlerbirliğini geçerse bu oran %85'e çıkıyor yorumculara göre. kağıt üzerinde maç kazanılmaz kaybedilmez. bu kadar yanlı bu kadar şaşkın daha başka yorum görmedim bu sene. gürcan bilgiç fenerbahçe başakşehir maçına şampiyon çıkar diyordu şimdi korkudan şampiyonluğun ş sini telaffuz edemiyor. sarıalioğlu keza öyle beşiktaş açık ara şampiyonluğa koşar diyordu şimdi gs derbisini masa üstünde kaybettirdi beşiktaş a yuh olsun lan size. ve ben bu aymaz yorumcuların aksine her 3 takımında şampiyonluk şansının eşit olduğuna inanıyorum.

1- beşiktaş kalan maçlarını kazanır, fb'de başakşehir ve mersin maçlarının birinde puan kaybederse şampiyon beşiktaş. olamaz mı bu? olabilir.

2-fb kalan maçlarını kazanır, bjk'de gs'den puan veya puanlar alırsa şampiyon fenerbahçe. olamaz mı bu? olur ve sürprizde olmaz.

ve iddia ediyorum bu yıl yani 2014-15 sezonunun şampiyonu galatasaray olmayacak.
bunu hep birlikte göreceğiz.

etüt: evet göt oldum kabul ediyorum. zira fenerin düşmüş erciyesi kendi sahasında yenememesini beşiktaşın son 4 maçında galibiyet alamamasını tahmin edemedim. tebrikler galatasaray.
https://www.youtube.com/watch?v=Ngv5IWm_srQ
güncel Önemli Başlıklar